فرودگاه از راه دور برای نظارت بر امکانات ، عملیات ایمن از ویدئو از یک بستر باز استفاده می کند


فرودگاه جکسون هول با نزدیک به 500000 مسافر در سال شلوغ ترین فرودگاه وایومینگ است. این فرودگاه بیش از 500 هکتار مساحت دارد و دارای یک باند است که از 11 جایگاه مستحکم ، 9 دروازه سوار شدن و سه چرخ فلک چمدان پشتیبانی می کند. از آنجا که کاملاً در پارک ملی Grand Teton واقع شده ، بی نظیر است.

از سال 2009 تیم فرودگاه جکسون هول متمایز از نظر مکانی و نیازهای عملیاتی خود ، برای افزایش امنیت ، ایمنی و کارایی به نرم افزار مدیریت فیلم ویدئو Milestone Systems (VMS) اعتماد کرده است. عایق بندی لبه کویر قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری سیستم را مهم می کند.

طی چند سال گذشته ، سیستم مقیاس پذیر این فرودگاه را قادر ساخته است تا برنامه های ویدئویی خود را ابتدا با افزایش تیم فناوری اطلاعات ، سپس افزایش تعداد دوربین ها و قابلیت ذخیره سازی گسترش دهد.

اندرو ولز ، مدیر فناوری اطلاعات در فرودگاه جکسون هول گفت: “ما پیشرفت های زیادی داشته ایم و استفاده از فیلم ها همچنان در حال گسترش است.” “ما در حال حاضر از تقریباً 220 دوربین با بسیاری از دوربین های 4K استفاده می کنیم و فضای ذخیره سازی خود را از 32 ترابایت به یک پتابایت کامل افزایش داده ایم.”

ولز توضیح داد که این فرودگاه در سالهای اخیر سرمایه گذاری قابل توجهی انجام داده است و نیاز به مقیاس بندی سیستم ویدیویی دارد. امکانات جدید شامل مزرعه سوخت ، کارواش و پارکینگ های طولانی مدت است.

درباره چگونگی اعتماد فرودگاه جکسون هول به XProtect VMS Milestone بیشتر بخوانید مقاله کامل که در شماره دیجیتال امنیت ، فروش و ادغام در اکتبر 2020 منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *