فراتر از هویت و Distology اعلام همکاری می کنند


فراتر از هویت ، ارائه دهنده مدیریت هویت بدون رمز عبور مشارکت راهبردی با Distology را برای انتشار راه حل های فراتر از هویت از طریق شبکه گسترده توزیع کنندگان فناوری اطلاعات و MSSP ایجاد کرده است.

احراز هویت امن فراتر از Identity حملات مبتنی بر احراز هویت را متوقف می کند و خطر و اصطکاک رمزهای عبور را از بین می برد. روش ابتکاری این شرکت رمزعبورها را با رمزنگاری نامتقارن ، همان فناوری اثبات شده ، ایمن و مقیاس پذیر ، برای محافظت از تریلیون تراکنش روزانه در اینترنت جایگزین می کند. Beyond Identity زنجیره اعتماد ایجاد شده با TLS (SSL مدرن) را به کاربران نهایی و دستگاه های آنها گسترش می دهد. این راه حل به سازمانها اجازه می دهد بدون نیاز به کاربران برای گرفتن دستگاه دوم یا وارد کردن کد یکبار مصرف ، از قوی ترین احراز هویت چند عاملی ممکن استفاده کنند.

مشتریان علاوه بر حذف رمزهای عبور ، مزایای قابل توجهی نیز دریافت می کنند. سیستم عامل مورد استفاده در فضای ابری تضمین می کند قبل از دسترسی به برنامه ها و سایر منابع ، از هر دستگاه به اندازه کافی محافظت می شود. Authenticator پیشرفته Beyond Identity موقعیت امنیتی دستگاه را در هر درخواست دسترسی ارزیابی می کند ، به سازمان ها اجازه می دهد سیاست های خطرات و انطباق را اجرا کنند و برای اقدامات خطرناک نیاز به احراز هویت پیشرفته دارند.

کورت جانسون ، معاون رئیس استراتژیک و توسعه تجارت در Beyond Identity ، گفت: “ما از اینکه بخشی از بهترین کلاس امنیت سایبری در کلاس Distology هستیم ، هیجان زده هستیم.” “به عنوان بخشی از گسترش جهانی ، ما به شدت متعهد به فروش از طریق شرکای مختلف در سراسر اروپا هستیم و این استراتژی را برای موفقیت اساسی خود می دانیم. تجربه فناوری اطلاعات اثبات شده Distology و گسترش امنیت سایبری و شبکه چشمگیر فروشندگان امنیتی آنها به ما کمک خواهد کرد تا در زمانی که سازمانها به شدت به راه حلهای ابری و یک محیط کار ترکیبی تمرکز دارند ، احراز هویت مبتنی بر ریسک را به صورت مداوم و ایمن ارائه دهیم. “

این شرکت توسط دو افسانه دره سیلیکون ، جیم کلارک و تام جرمولوک تاسیس شد. رئیس جمهور جیم کلارک نمادی از سیلیکون ولی است که چندین شرکت معروف فناوری را از جمله Silicon Graphics و Netscape تأسیس کرده است. مدیر عامل شرکت تام یرمولوک ، همکار مشهور دیرینه جیم ، رئیس جمهور / مدیر ارشد عملیاتی Silicon Graphics و رئیس / مدیر اجرایی شبکه @ Home بوده است.

این شرکت 105 میلیون دلار بودجه از New Enterprise Associated (NEA) ، یك شركت معروف سرمایه گذاری در دره سیلیكون و Koch Disruptive Technologies (KDT) ، بازوی سرمایه گذاری یكی از بزرگترین شركتهای خصوصی در ایالات متحده ، تأمین كرده است. .

استیون رولندز ، مدیر فروش بیماری شناسی ، اظهار داشت:

“ما همیشه می گوییم که Distology فقط مخرب و بهترین راه حل ها در نژاد است و آنچه در اینجا داریم شرکتی است که مدرن ترین پلت فرم هویت بدون رمز عبور جهان را ایجاد کرده است – این همان تعریف فن آوری مخرب است.”

“همه ما می توانیم با ناامیدی های ناشی از معرفی رمزهای عبور ارتباط برقرار کنیم ، و اگرچه حفاظت از رمز عبور طی 10 سال گذشته دستخوش تغییراتی شده است ، اما این هنوز کافی نیست.”

“بسیاری از راه حل ها ادعا می کنند که بدون رمز عبور هستند ، Beyond Identity فراتر رفته و تجربه ای کاملاً بدون رمز عبور را ارائه می دهد که استفاده از آن ساده و موثر است. به لطف ماهیت مشترک این محصول با سایر فناوری ها مانند Okta ، ما تصور می کنیم که راه حل فراتر از هویت در بین شرکای ما و مشتریان آنها بسیار محبوب خواهد بود و ما انتظار داریم که با تیم همکاری نزدیک داشته باشیم. “

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *