عملکردهای دوربین از طریق SCK در دسترس است


عملکردهای دوربین از طریق SCK در دسترس است

در اینجا در Camera Camera King ، ما انتخاب گسترده ای از تجهیزات دوربین مدار بسته با تکنولوژی بالا ، از جمله ضبط کننده ها و انواع ویژگی های دوربین امنیتی را ارائه می دهیم. دوربین های امنیتی قسمت بسیار مهمی برای اطمینان از امنیت کامل مکان شما هستند. قطعات زیادی در این معما وجود دارد. وقتی به امنیت فکر می کنیم ، به این ایده فکر می کنیم که یک مکان دارای روش هایی برای جلوگیری از وقایع است که امنیت اموال ما را به خطر می اندازد ، اما همچنین به ما توانایی اثبات پرونده و داشتن شواهدی از چنین حوادثی را می دهد اگر آنها اتفاق می افتند این در واقع نظارت تصویری یا تلویزیون بسته است. قدرت داشتن اطلاعات ثبت شده در دسترس ، به راحتی در دسترس ، برای اثبات پرونده شما به هر مرجعی که ممکن است به آن نیاز داشته باشد. این می تواند یک شرکت بیمه ، دادگاه ، غرامت برای کارفرما یا کارگران و غیره باشد. با این وجود دوربین مدار بسته می تواند چیزی فراتر از یک راه حل واکنش پذیر باشد. امروزه با وجود ویژگی های مختلف دوربین امنیتی ، تعداد اهداف امنیتی فعال که می توانید با دوربین مدار بسته به دست آورید بیش از هر زمان دیگری مقرون به صرفه است.

حسگر حرکتی:
یکی از رایج ترین ویژگی های دوربین امنیتی که امروزه تقریباً در هر دوربینی وجود دارد ، تشخیص حرکت است. تشخیص حرکت از اطلاعات جمع آوری شده از داده های صحنه برای ردیابی تغییراتی در صحنه استفاده می کند که احتمالاً حرکت می کنند. با استفاده از پارامترهای مختلف برای حساسیت و آستانه زمان و همچنین توانایی تعریف در صحنه جایی که باید به دنبال تغییرات باشید ، می توان این دوربین ها را طوری برنامه ریزی کرد که در صورت وقوع حرکتی ، به ایستگاه های ضبط یا “دستگاه ضبط” آنها اطلاع دهد. نتیجه می تواند چندین چیز باشد ، از هر چیز دیگری به غیر از نشانه ضبط تا دریافت اعلان ها از یک تلفن هوشمند و / یا برنامه دسک تاپ از راه دور ، جفت شدن ضبط کننده یا دوربین ها با یک سیستم هشدار محلی برای ایجاد زنگ هشدار تحت این قوانین تشخیص در حال حرکت ، یا هر ترکیبی از آن چیزها.

IVS:
نظیر تشخیص حرکت ، نظارت تصویری هوشمند یکی از رایج ترین و مورد توجه ترین ویژگی های دوربین امنیتی است. IVS مشابه قابلیت تشخیص حرکت و هدف آن ، به کاربر این امکان را می دهد تا حرکت را در یک صحنه قضاوت کند ، اما با دقت و ویژگی بسیار بیشتری. می توانید خطوط یک سه قلو یا جعبه را برای نفوذ به صحنه تنظیم کنید و جسمی مانند یک شخص یا وسیله نقلیه باید جهت (های) مشخص را طی کند تا قانونی را ایجاد کند که باعث واکنش های مشابه می شود ، همانطور که در بالا هنگام تشخیص حرکت توضیح داده شد. این دو ویژگی به طور چشمگیری حتی به پرسنل امنیتی محلی کمک می کند تا بتوانند فعالیتهای روزمره را در محل نظارت کنند.

بازدارندگی فعال:
یکی از جدیدترین ویژگی های دوربین ما بازدارندگی فعال است. دوربین های بازدارنده فعال از قوانین IVS ، به طور همزمان با بلندگوی داخلی و LED چشمک زن روشن استفاده می کنند. وقتی کسی از قانون ماشه IVS را نقض می کند ، این دوربین ها توانایی زنگ هشدار را دارند. زنگ هشدار می تواند یکی از سهام اصوات یا عبارات باشد ، یا یک صدا و ضبط سفارشی نیز می تواند بارگذاری شود. این اجازه می دهد تا دوربین بتواند به عنوان یک عامل بازدارنده یا حتی قوی تر عمل کند. می توان دوربین را به گونه ای برنامه ریزی کرد که زنگ خطر را به صدا درآورده و به بزهکاری که تحت نظر است هشدار دهد و آنها را از ارتکاب جرم باز دارد. می تواند برای استقبال از میهمانان تنظیم شود و با پیام مثبت “به فروشگاه ما خوش آمدید ، روز عالی!”

فناوری IR و Starlight:
امروزه اکثر دوربین های مدار بسته مجهز به یک ساطع کننده نور مادون قرمز هستند تا در شب منطقه را با نور مادون قرمز بپوشاند تا به او اجازه دهد در یک تصویر تاریک ، هرچند تک رنگ ببیند. فناوری Starlight بهبود توانایی دوربین برای دیدن نور کم نور اما در دسترس است که دارای دو مزیت است. اول ، یک دوربین می تواند شب ها کمی بیشتر قبل از اینکه به IR تغییر یابد ، بیرون از خانه را ببیند. این ممکن است به این معنی باشد که دوربین حداکثر تا ساعت 7 شب ، حداکثر تا ساعت 5:30 یا 6 ، در یک تصویر واضح و روشن می بیند. این همچنین به این معنی است که وقتی IR فعال می شود ، عملکرد نور ستاره به دوربین اجازه می دهد تا تصویری بهتر از این امکان مشاهده جزئیات بیشتر حتی در سیاه و سفید را فراهم می کند.

PTZ و MZ
Pan ، Tilt و Zoom ، سه ویژگی که برای نرم کردن موقعیت دوربین در مکان های استراتژیک مهم هستند. همه دوربین ها از این ویژگی ها برخوردار نیستند و به آنهایی که این ویژگی را دارند دوربین PTZ گفته می شود. این واحدها توانایی چرخش به چپ و راست ، بالا و پایین و افزایش و کاهش فاصله تعیین شده توسط نوع لنز را دارند. بعلاوه ، برخی از دوربینها بدون عملکرد پانوراما و شیب عملکرد بزرگنمایی نوری دارند ، مانند دوربینهای MZ یا “بزرگنمایی موتوری”. هر دو برای اهداف مختلف عالی هستند ، همیشه با یک متخصص فروش صحبت کنید تا تعیین کند که کدام یک برای شما بهتر است.

بسیاری از ویژگی های عالی دوربین مدار بسته در دسترس است ، حتی بیشتر از آنچه در اینجا ذکر شده است. اگر وضعیت منحصر به فردی دارید و به دنبال راه حل هستید ، با متخصصین فروش ما تماس بگیرید. برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات در 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در اینجا پیدا کنید: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *