ظهور COVID-19 در محیط دیجیتال شرکت ها را در معرض تهدیدهای سایبری قرار می دهد


افزایش CO COVID-19 در تعاملات دیجیتال ، سازمانها را در معرض تهدیدهای بیشتر امنیت سایبری قرار داده است ، می گویند 76٪ از رهبران IT شرکت

… حفاظت در برابر حملات سایبری اولویت بالاتری در بودجه فناوری اطلاعات نسبت به تحول دیجیتال در 12 ماه آینده است

در حالی که تقریباً دو سوم (64 درصد) رهبران فناوری اطلاعات در شرکت های بزرگ انگلستان نشان می دهند که آنها برای مقابله با تعامل بیشتر در وب سایت های شرکت خود ، رسانه های اجتماعی و سایر موارد ، تغییرات تکنولوژیکی را در طی همه گیری ایجاد کرده اند ، امنیت در ارتباط با مشتریان همچنان برقرار است یک نگرانی بزرگ 76 درصد موافقت می کنند (30 درصد به شدت) که افزایش تعاملات دیجیتالی ناشی از بحران ، سازمان ها را در معرض تهدیدهای بیشتر برای امنیت سایبری قرار داده است.

این یافته ها از نظرسنجی از 100 مدیر فناوری در شرکت های انگلیسی با بیش از 1000 کارمند به سفارش Macro 4 ، بخش UNICOM بدست آمده است.® جهانی

وقتی از پاسخ دهندگان س wereال شد که چگونه فناوری می تواند ارتباطات ورودی و خروجی را با مشتریان سازمان خود بهبود بخشد ، پاسخ این بود “اضافه كردن اقدامات امنیتی اضافی برای محافظت از ما و مشتریانمان در تعامل دیجیتال “، توسط 46 درصد پاسخ دهندگان انتخاب شده است. قابل توجه است ، سه سال پس از لازم الاجرا شدن GDPR ، از هر سه نفر یك نفر (36٪) اظهار داشت كه می خواهند ارتباطات خود را با مشتریان از طریق “بهبود حفاظت از داده های مشتری برای امکان انطباق با مقرراتی مانند GDPR.

سرعت پاسخ تیم های IT ممکن است یکی از دلایل چالش مداوم امنیت باشد ، با 81٪ از مدیران IT موافقت می کنند (52٪ به شدت) که تغییرات فن آوری باید به سرعت توسط بسیاری از سازمان ها در طی همه گیری کنترل شود. 54 درصد از سازمان هایی که برای ایجاد تعاملات دیجیتالی بیشتر با مشتریان تغییراتی ایجاد کرده اند ، معتقدند که برای رفع این راه حل ها در طولانی مدت به سرمایه گذاری بیشتری نیاز است.

“مشاغل برای پاسخگویی به تقاضای اضافی برای تعامل آنلاین در طی همه گیری سریع اقدام کرده اند و با گسترش خدمات دیجیتالی خود در کاهش فشار بر مراکز تماس بسیار موفق بوده اند. اما هر ابتکار تحول دیجیتال باید امنیت کلی را در نظر بگیرد و تیم های فناوری اطلاعات این راه حل های کوتاه مدت را بررسی می کنند تا ببینند چگونه می توان آنها را تقویت کرد. “، جیم آلوم ، مدیر ، بازرگانی و فنی Macro 4 گفت.

“در بسیاری از موارد ، سازمان ها با ترکیبی از کانال های مشتری جدید و برنامه های کاربردی و مخازن قدیمی کار می کنند ، برخی از آنها دارای امنیت داده ها و اقدامات محرمانه قوی از جمله تأیید اعتبار و ویرایش چند عاملی نیستند ، بنابراین افزودن آنها را به صورت گذشته نگر “

در آینده ، هنگامی که از رهبران فناوری اطلاعات در مورد برنامه های بودجه برای 12 ماه آینده س askedال شد ، امنیت و انطباق به عنوان اولویت های اصلی آشکار شد. 65 درصد می گویند حفظ سطح بالای امنیت برای محافظت در برابر حملات سایبری یک اولویت مهم است ، در حالی که 54 درصد اطمینان از رعایت مقررات صنعت را می گویند. آنها بیش از سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال (49٪) و استفاده از فناوری اطلاعات برای دستیابی به مزیت رقابتی در حمایت از رشد تجارت (46٪) رتبه بندی شدند.

نکته قابل توجه ، علی رغم احتمال ایجاد شرایط اقتصادی شدیدتر با ظهور انگلیس از بیماری همه گیر ، کمتر از یک سوم (32٪) از روسای IT انگلیس از فناوری کاهش هزینه ها به عنوان اولویت بودجه سال آینده استفاده می کنند.

اولویت های بودجه رهبران فناوری اطلاعات در 12 ماه آینده چیست؟

  • حفظ سطح بالای امنیت در برابر حملات سایبری (65٪)
  • اطمینان از انطباق با مقررات صنعت (54٪)
  • تسریع در تحول دیجیتال (49٪)
  • ایجاد مزیت رقابتی برای کمک به رشد ما (46٪)
  • افزایش انعطاف پذیری برای مقاومت در برابر چالش های غیر منتظره مانند همه گیری (37٪)
  • استفاده از فناوری اطلاعات برای کاهش هزینه ها در پاسخ به جو اقتصادی چالش برانگیزتر (32٪)
  • بهبود و نوسازی مجموعه فناوری موجود 31٪)

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *