طراحی صلاحیت جرم برای 11 نیروی پلیس


طراحی افسران جرم (DOCO) ، به نمایندگی از یازده نیروی پلیس ، در میان آخرین کسانی است که دیپلم معتبر سطح 5 در پیشگیری از جرم – طراحی جرم ، صادر شده توسط آکادمی پیشگیری از پلیس را دریافت می کند

تمام پانزده افسر جنایی که در مارس 2021 صلاحیت معتبر را گذرانده اند ، DOCO های تازه انتصابی هستند که موقعیت منحصر به فردی برای تأثیرگذاری بر مدیران و آژانس های شریک خود در جستجوی کاهش پایدار جرم و کمک به جوامع محلی امن تر دارند.

پلیس بدفوردشایر ، پلیس لیسترشایر ، پلیس شمال ولز ، پلیس جنوب ولز ، پلیس ساری ، پلیس کنت ، پلیس دورست ، پلیس آون و سامرست ، پلیس کمبریج شایر ، پلیس غرب میدلندز و پلیس حمل و نقل انگلیس از انتشار سطح ملی اخیر در سطح 5 طراحی صلاحیت جرم که آموزش و کاربردهای لازم برای این نقش متخصص را فراهم می کند.

مرحله کلاس های مجازی ، که در مارس 2021 برگزار شد ، از سخنرانان مختلف مهمان استقبال کرد ، از جمله رئیس استفان برنز ، افسر ستاد CC Watson ، رئیس شورای پلیس پیشگیری از جرم.

سرپرست استفان برنز گفت: “نقش DOCO نقش ویژه ای در پلیس است که می تواند آسیب پذیری ، تقاضا و جرم را به میزان قابل توجهی کاهش دهد ، و باعث می شود جوامع ما نه تنها امروز بلکه برای نسل های آینده امن تر باشند. شور و شوق نشان داده شده توسط شرکت کنندگان ، با پشتیبانی دانش و تجربه آنها ، تضمین می کند که آنها در هنگام اجرا نقش تحول آفرین دارند. “

مدیر آکادمی گای کولیر گفت: “این تحویل ملی صلاحیت طراحی سطح 5 جنایت از بسیاری جهات نوآورانه بوده است – از توانایی حمایت از بسیاری از DOCO های جدید در اوایل کار خود تا توانایی ارائه ورودی هایی که به توانمندسازی DOCO در آگاه سازی دیگران کمک می کند. در پلیس در مورد نقش و تأثیر آن در کاهش جرم. “

آکادمی پیشگیری از جرم پلیس یک مرکز تأیید شده برای مرجع پیمانکاری ProQual است و یک ارتباط انحصاری با ابتکار Secured by Design دارد.

آکادمی پیشگیری از جرم پلیس یک مرکز تأیید شده برای مقام پیمانکاری ProQual است و ارتباط منحصر به فردی با ابتکار Secured by Design دارد. آکادمی یک ارائه دهنده آموزش تاسیس شده برای پلیس و آژانس های شریک ارائه خدمات محلی و محلی با آموزش مجازی و حضوری است. این آکادمی تعدادی از مدارک معتبر ، دوره ها و رویدادهای سفارشی را ارائه می دهد و مفتخر است که مدارک با کیفیت بالا و حداقل هزینه ها را حفظ کند.

آکادمی بخشی از طرح پیشگیری از جرم پلیس است ، یک سازمان غیرانتفاعی متعلق به پلیس که به نمایندگی از خدمات پلیس انگلستان فعالیت می کند تا طیف وسیعی از اقدامات پیشگیری از جرم و کاهش تقاضا را به پلیس ارائه دهد. آکادمی روابط نزدیک کاری با شورای روسای پلیس ملی و همچنین افسران ارشد پلیس از سراسر انگلستان برقرار می کند و ارائه دهنده مستقر آموزش پلیس برای پیشگیری و توسعه جرم است.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *