شریک Bewica و مرکز پلیس برای امنیت دیجیتال


مرکز امنیت دیجیتال پلیس (Police DSC) و Bewica دست به دست هم داده اند تا کاهش خطر و جلوگیری از حملات سایبری را برای هر مشاغل بسیار آسان کند. با در نظر گرفتن آگاهی دیجیتال پلیس DSC از برنامه سایبری در بستر امنیتی Bewica ، در سفر به امنیت مجاز اینترنتی به مشاغل کوچک کمک می شود.

از آنجا که جرایم اینترنتی در طی همه گیر کنونی Covid-19 به میزان سرسام آور 600٪ افزایش یافته است ، سرمایه گذاری در امنیت سایبری هرگز برای تجارت مهم نبوده است. مشاغل کوچک به طور فزاینده ای مورد حمله قرار می گیرند ، در 12 ماه گذشته بیش از هر 3 نفر مورد حمله قرار می گیرند.

Digitally Aware توسط پلیس DSC و با همکاری BSI (موسسه استاندارد سازی انگلیس) ساخته شد. این ارزیابی است که به مشاغل کوچک امکان می دهد تاب آوری خود را در برابر رایج ترین انواع جرایم اینترنتی آزمایش کنند و همچنین منابعی را فراهم می کند که می تواند به آنها در بهبود امنیت سایبری کمک کند. این هدف به عنوان اولین گام برای مشاغل خرد و کوچک در مسیر امنیت سایبری طراحی شده است.

Bewica در حال کمک به مشاغل کوچک ، مدارس و موسسات خیریه است که با ساده سازی امنیت سایبری خود را در برابر خطرات دیجیتالی در برابر رشد محافظت می کند.

Digitally Aware اکنون در پلتفرم Bewica ادغام شده است ، و ارزیابی ریسک امنیتی خود برای کسب و کارها را آسان می کند ، با استفاده از ابزارهای خودکار Bewica ، خلا identified مشخص شده را پر می کند و برای اثبات امنیت خود به مشتریان و سهامداران ، گواهی Digitally Aware را دریافت می کند.

80 درصد از حملات سایبری با اقدامات ساده قابل پیشگیری است. ارزیابی آگاهی دیجیتال این اقدامات اولویت بندی را اصلاح می کند. این سطح اساسی امنیتی است که هر مشاغل باید داشته باشند. بنابراین ، ما نمی توانیم از همکاری خود با پلیس DSC خوشحال باشیم. با هم ، ما می توانیم به تجارت تمرکز کرده و کمک عملی کنیم. ”اوا برگ-وینترز ، مدیر عامل شرکت Bewica ، در مورد این مشارکت گفت.

میشل کرادولفر ، پلیس DSC ، گفت: “ما خوشحالیم که با Bewica شریک هستیم و با هم همکاری می کنیم تا ابزاری را در اختیار SME ها قرار دهیم که شامل بهترین های هر دو جهان ، ارزیابی Digitally Aware و بستر امنیت سایبری Bewica باشد. ما در یک هدف مشترک هستیم و می خواهیم به SME ها کمک کنیم تا با ارائه ابزارهای ساده و آسان برای تقویت موقعیت خود در مورد امنیت سایبری و کاهش آسیب پذیری آنها در برابر جرایم اینترنتی ، سفر خود را به سمت امنیت سایبری آغاز کنند. اکنون ، بیش از هر زمان دیگر ، SME ها برای بازیابی به همه پشتیبانی هایی که می توانند داشته باشند نیاز دارند و ما از آغاز این سفر با Bewica هیجان زده هستیم. “

Police DSC یک سازمان غیرانتفاعی متعلق به پلیس است که در انگلیس با همکاری صنعت ، دولت ، دانشگاه و مجری قانون کار می کند تا آسیب پذیری سازمان ها را در برابر جرایم اینترنتی و کلاهبرداری کاهش دهد.

Bewica مستقر در لندن محافظت از خود را در برابر خطرات دیجیتال برای مشاغل ، مدارس و موسسات خیریه آسان می کند. راه حل امنیت سایبری برنده جایزه وی از دو سطح تشکیل شده است. سطح 1 برای هر مشاغل شامل ارزیابی افراد دیجیتالی است. این ابزار با ابزارهایی مانند آموزش فیشینگ و سیاست تعاملی امنیت IT برای پر کردن هرگونه خلا gap در صدور گواهینامه Digitalware Aware همراه است. سطح 2 ، برای شرکت هایی که قصد دارند کار بیشتری را ادامه دهند ، نظارت و هشدارهای امنیتی مداوم ، و همچنین ابزار و پشتیبانی برای دستیابی به سطح بالاتر امنیت را از طریق ایمیل ، وب سایت و ارائه دهندگان ارائه می دهد.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *