شرکت امنیت دیجیتال پس از 75 سال به Zunoma تغییر نام داد


Zunoma به عنوان نام جدید Smith & Ouzman فاش شده است. این شرکت مستقر در ایستبورن در زمینه چاپ ایمن و تحول دیجیتال تخصص دارد و محصولات سنتی کاغذ را با نیاز روزافزون به راه حل های ابری ترکیب می کند.

با توجه به سابقه 75 ساله این شرکت ، این نام تجاری مجدد زمانی به دست می آید که صاحبان سهام Phil و Dina Uzman خرید را به پایان برسانند. Zunoma با افزایش 13 درصدی گردش مالی در مقایسه با Q4 2020 مواجه شد. با برنامه های بلند پروازانه رشد ، این شرکت انتظار دارد که این نرخ رشد در سال 2021 ادامه یابد.

فیل اوزمن ، مالک و مدیر عامل Zunoma ، گفت: “ما خوشحالیم که تحت عنوان Zunoma دوباره آموزش می بینیم. پس از پیوستن به تجارت مستقیم از مدرسه ، از نزدیک دیدم که صنعت و تجارت ما چگونه توسعه یافته است.

“این مارک تجاری فصل جدیدی را برای Zunoma باز می کند و ما خوشحالیم که با تجربیات ، تجربه و نوآوری چندین ساله خود ادامه می دهیم تا با بهترین محصولات امنیتی به مشتریان در سراسر جهان خدمت کنیم.”

خانواده اوزمن از اواسط دهه 1800 در این صنعت فعالیت می کردند و تجارت در حال رشد است و به 38000 فوت مربع فضای در سه کارخانه نیاز دارد. این تیم به مشتریان مختلفی از شرکت ها از FTSE 100 گرفته تا بانک ها و ادارات دولتی در سراسر جهان خدمات ارائه می دهد.

پیش نام تجاری با ادامه ساخت میراث خود و ادامه نوآوری در بخش ، دوره جدیدی را برای شرکت رقم می زند. طی 12 ماه گذشته ، مشاغل سرمایه گذاری زیادی در نرم افزارهای جدید و چاپگرها برای افزایش ظرفیت و بهبود کارایی انجام داده اند. امروز ، Zunoma همچنان پیشگام صنعت ارائه راه حل های چاپ و چاپ در سطح جهانی است.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *