شرایط نظارت تصویری ادامه دارد – 5 شرط دیگر.


شرایط نظارت تصویری ادامه دارد – 5 شرط دیگر.

ما اخیراً مقاله ای در مورد برخی شرایط نظارت تصویری نوشتیم ، امروز پنج شرط معمول دیگر برای نظارت تصویری برای یادگیری یا کنار آمدن با شما ارائه می دهیم! اصطلاحاتی که ما آهک را پوشانده ایم ، و اصطلاحاتی که این بار پوشش می دهیم ، در بیشتر موارد تقریباً به همان اندازه رایج هستند. برای بسیاری از اصطلاحات زیر ، ما همچنین پیوندهایی به مقاله ها ، فیلم ها یا حتی محصولاتی را که ممکن است مرتبط باشد حمل می کنیم. . برخی اصطلاحات دوربین مداربسته هنوز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند ، اگرچه ممکن است کمی قدیمی باشند ، برخی دیگر کاملاً منسوخ شده اند و برخی دیگر آنقدر جدید هستند که کاملاً خارجی به نظر می رسند. پیگیری معنای آن یا اینکه هنوز چه چیزی استفاده می شود ، ممکن است دشوار باشد. امروز برخی از مناسب ترین و شرایط عمومی دوربین مدار بسته را بررسی خواهیم کرد. هدف ارائه بینش برای کسانی است که ممکن است تازه وارد باشند و تازه کردن افرادی که به حوزه دوربین مدار بسته وارد و خارج شده اند.

-حسگر حرکتی-

اولین مورد در لیست شرایط نظارت تصویری امروز ، شناسایی ترافیک است. تشخیص حرکت یک فرایند تحلیلی است که طی آن دوربین ها ، ضبط کننده یا هر دو تا حدی سعی می کنند که درک کنند آیا در صحنه ضبط شده حرکتی وجود دارد. تشخیص حرکت فواید زیادی دارد. اولی راهی برای علامت گذاری قسمت هایی از جریان ویدئو است که به کاربر امکان می دهد تغییرات صحنه ای که حرکت رخ داده را شناسایی کند. به عنوان مثال ، فیلمبرداری یک پارکینگ در شب در محل کسب و کار بسته. از لحاظ تئوری ، ماشین های این قسمت نباید امشب وارد و خارج شوند ، بنابراین در بیشتر قسمت ها باید روی صحنه حرکت کمی داشته یا اصلاً حرکت نکند. اگر اتومبیل شب هنگام به داخل زمین بکشد ، تشخیص حرکت می تواند این را ببیند و آن را ثبت کند. همچنین می توانید فقط به منظور صرفه جویی در فضای دیسک سخت ، به سیستم های دوربین بگویید که براساس تشخیص حرکت ضبط کنند.

-IVS-

دوربین مدار بسته یا IVS هوشمند دومین شرط دوربین مداربسته امروز ما است. IVS از آنجا که هدف آن این است که به کاربر اجازه می دهد داده های رمزگذاری شده را با رویدادهای خاص برای جستجوی آسان علامت گذاری کند ، بسیار شبیه به تشخیص حرکت است. با این حال ، او با استفاده از یک فناوری و روش بسیار جدیدتر و بسیار بهتر به این مهم دست می یابد. با IVS می توانید سه پایه و جعبه دیجیتال را برای نفوذ به صحنه رانندگی کنید. وقتی چیزی وارد این زمینه ها شود ، باعث وقوع رویداد خواهد شد. این می تواند برای اطلاع ، ثبت یا ایجاد یک ضبط دقیقاً مانند یک حرکت استفاده شود. با این حال ، در مقایسه با تشخیص ترافیک ، درصد “سیگنالهای کاذب” بسیار کمتری وجود دارد که البته سودمند است.

-نگرفتن به مشاهده-

مشاهده از راه دور مفهومی واقعاً مهم و نسبتاً مدرن است و بخشی از اصطلاحات امروزی نظارت تصویری است. ما می گوییم که این یک مفهوم مدرن است ، زیرا این امر به ظهور و توسعه مدرن اینترنت بستگی داشته است تا گزینه ای مناسب برای مواردی فراتر از سازمانهای سطح بالا یا بودجه دولتی باشد. امروزه ، مشاهده از راه دور امروزه در بیشتر سیستم های نظارت تصویری معمول ، مورد انتظار و گنجانده شده است. به زبان ساده ، مشاهده از راه دور توانایی دیدن پخش از دوربین های زنده شما و / یا فیلم های پخش از یک دستگاه جداگانه مانند رایانه یا تلفن هوشمند است که از طریق اینترنت به دستگاه ضبط و / یا دوربین متصل است.

-شبکه محلی کابلی-

اترنت نام فنی نوع اتصال مورد استفاده برای انتقال داده های شبکه از طریق کابل های شبکه مانند cat5e و cat6 است. هنگام اتصال دوربین IP به سوئیچ POE یا ضبط کننده ، این کار را با استفاده از پورت های اترنت و کابل های اترنت انجام دهید. با ظهور POE یا برق از طریق اترنت ، می توانیم داده های شبکه را به همراه توان مورد نیاز از طریق دوربین و از دوربین ارسال کنیم. اترنت در شبکه های رایانه ای و هر سخت افزار دیگری در صنعت فناوری استفاده می شود.

-PTZ-

PTZ آخرین شرایط امروز برای نظارت تصویری است. PTZ مخفف Pan، Tilt و ZOOM است. این لقبی است که به هر دوربینی که این قابلیت ها را داشته باشد متصل می شود. اغلب ، حتی دوربین هایی که پانوراما و شیب ندارند اما فقط عملکردهای بزرگنمایی موتوری دارند ، همچنان این تنظیمات را در فهرست PTZ خود پیدا می کنند ، زیرا قسمت بزرگنمایی هنوز بخشی از آن است. PTZ به دوربین ها امکان دستیابی به طول موقعیت های مختلف مقیاس پذیر را می دهد و اغلب دارای ویژگی های دیگری مانند ردیابی خودکار است!

از اینکه امروز در مورد 5 اصطلاح رایج نظارت تصویری صحبت کردیم متشکریم که امروز به ما پیوستید! خوب ، به زودی مقالات بیشتر اصطلاحات را در اینجا قرار دهید ، در ادامه با ما همراه باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برخی از این ایده ها به پیوندهای اضافی مراجعه کنید! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟

متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید

متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟

متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را پیدا کنید در: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *