س questionsالات متداول مربوط به دوربین IP از King Camera Camera


س questionsالات متداول مربوط به دوربین IP از King Camera Camera

سلام بر همه ، King Camera King در اینجا با مقاله ای امروز سوالات متداول ما را در مورد دوربین IP پوشش می دهد! دوربین های IP در خط مقدم فناوری نظارت تصویری قرار دارند. از بدو تأسیس ، آنها به سرعت رشد کردند و شروع به تسلط بر منطقه کردند. البته هنوز جای همتایان COAX آنها وجود دارد ، در بیشتر موارد این وضعیت است. با این حال ، چون این فناوری همیشه در حال تحول و تغییر است ، اغلب س oftenالات زیادی در مورد آنچه می توان انجام داد ، آنچه در دسترس است ، نحوه کار و موارد دیگر وجود دارد! به همین دلیل SCK تصمیم گرفت یک دوربین خلاصه FAW IP ایجاد کند تا برخی از متداول ترین س questionsال ها را بفهمد و پاسخ آنها را در یک مقاله آسان خوانده شود. بنابراین ، اگر س cameraال مربوط به دوربین IP خود را دارید ، این س FAالات متداول دوربین IP را بخوانید و ممکن است به س toالی پاسخ دهید! در غیر این صورت ، ما همیشه در اینجا هستیم تا کمک کنیم!

سQالات متداول در مورد دوربین IP:

 1. دوربین IP چیست؟
  دوربین IP یک دوربین نظارت تصویری است که داده های ویدئویی خود را از طریق زیرساخت شبکه رایانه ای ، معمولاً با استفاده از کابل اترنت Cat5e یا cat6 ارتباط برقرار می کند. سیگنال کاملا دیجیتال است و این برخلاف دوربین های COAX نیست که سیگنال های دیجیتال یا آنالوگ را از طریق کابل rg59 COAX منتقل می کنند. برخلاف دوربین های COAX ، همه کدگذاری های ویدئویی بر روی دوربین IP انجام می شود و سپس به ضبط کننده ارسال می شود. دوربین های IP اغلب توسط POE ، از طریق همان کابل اترنت که داده های آنها را می فرستد ، تأمین می شوند.
 2. معنای IP در دوربین IP چیست؟
  IP اختصار پروتکل اینترنت است و حتی به اختصار از آدرس IP استفاده می شود. آدرس IP یک تعیین توالی چهار رقمی برای یک دستگاه شبکه است. 192.168.1.108 مثالی از آدرس IP شبکه محلی است. دستگاه های موجود در همان شبکه با استفاده از آدرس IP خود با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. هر دوربین IP در همان شبکه آدرس IP خاص خود را خواهد داشت. گاهی اوقات این توسط روتر شبکه یا دستی به دوربین داده می شود. یک بار دیگر توسط NVR که دوربین به آن متصل شده اختصاص می یابد.
 3. NVR چیست؟
  NVR مخفف Network Video Recorder است. برخلاف DVR ها که سمت رمزگذاری را انجام می دهند و به دوربین های COAX متصل می شوند ، NVR ها داده های رمزگذاری شده قبلی را از دوربین های IP دریافت می کنند و این داده ها را روی دیسک می نویسند. آنها همچنین به عنوان ایستگاه های کنترل و دسترسی مرکزی برای مشاهده این فریم ها ، بایگانی داده ها و تغییر تنظیمات دوربین ها و خود سیستم عمل می کنند. دوربین های IP باید از طریق یک شبکه خارجی با استفاده از سوئیچ POE شبکه به NVr متصل شوند ، یا برخی از NVR ها پورت های POE خاص خود را دارند.
 4. خوب ، POE چیست؟
  Power Over Ethernet به معنای POE است. همانطور که از نام آن پیداست ، این یک فناوری است که اجازه می دهد تا برق از طریق کابل اترنت به دوربین ها ارسال شود. در واقع ، این همان کابل اترنت است که دوربین IP از آن برای ارسال و دریافت داده استفاده می کند. این بدان معنی است که فقط یک کابل دوربین مورد نیاز است ، نه کابل های برق و داده جدا.
 5. آیا برای استفاده از دوربین های IP باید به اینترنت دسترسی داشته باشم؟
  یک تصور غلط وجود دارد که شبکه ها و اینترنت یک چیز هستند. اینطور نیست اینترنت خود نوعی شبکه جهانی است که از طریق ISP یا ISP قابل دسترسی است که شبکه های کوچکتر را به یکدیگر متصل می کند تا داده ها را در سراسر جهان به اشتراک بگذارد. اغلب اوقات ، یک ISP مودم تجاری یا مسکونی و روتر یا دستگاهی را ارائه می دهد که هر دو عملکرد را انجام می دهد. هر روتر اتصال شبکه را به همه دستگاه هایی که به آن متصل هستند ، ارائه می دهد ، اما اینطور نیست باید اینترنت برای انجام این کار. شبکه به سادگی گروهی از دستگاهها است که در همان شبکه اتصالات به هم متصل شده اند ، با همان خانواده آدرسهای IP که می توانند داده ها را انتقال دهند. امکان مکالمه با اینترنت امری جداگانه ، البته مفید است. با این حال ، حتی بدون قصد ، می توانید کاملاً یک شبکه از دوربین های IP تشکیل دهید ، داده های ویدیویی را ضبط و تماشا کنید.با مزیت اضافی اینترنت علاوه بر شبکه ، می توانید به سیستم دوربین مداربسته خود برای دسترسی پیدا کنید مشاهده از راه دور. اگرچه این ویژگی بسیار خاص به اینترنت نیاز دارد ، اما دسترسی ساده و استفاده از سیستم دوربین مدار بسته مبتنی بر IP مورد نیاز نیست.
 6. من در حال حاضر سیستم دوربین COAX دارم ، آیا لازم است که به IP ارتقا پیدا کنم؟
  از ما این سوال زیاد می شود و حقیقت این است که واقعاً به نیاز شما بستگی دارد. ما تصور می کنیم اگر کابل کشی COAX موجود دارید ، بهتر است به یک DVR رده بالا ارتقا یافته و دوربین های انتهای کابل را با دوربین های جدید با وضوح بالاتر COAX جایگزین کنید. با استفاده از DVR ترکیبی جدید ، در واقع دوربین های IP را به آن از طریق شبکه اضافه می کنید. به این ترتیب ، اگر دوربین IP با ویژگی خاصی که دوست دارید وجود داشته باشد ، می توانید این دوربین IP جدید را بدون ایجاد وقفه در کل نصب خود تنظیم کنید.
 7. من اصلاً سیستم مداربسته ندارم ، آیا باید از دوربین های IP استفاده کنم؟
  اگر به دنبال نصب کاملا جدید هستید ، در واقع توصیه می کنیم دوربین های IP را در نظر بگیرید. در حالی که با نصب COAX موجود قبلاً این کار را انجام داده اید و مواد نصب کرده اید ، نصب کواکسیال جدید ممکن است هزینه بالاتری برای کار داشته باشد ، اگر تقریباً یکسان نباشد. کابل های بیشتری مورد نیاز است و باید زمان بیشتری برای کار با آنها و اطمینان از منبع تغذیه مناسب اختصاص یابد. با دوربین های IP که فقط به یک کابل دوربین احتیاج دارند ، این زمان و مواد نصب را به شدت کاهش می دهد. علاوه بر این ، ویژگی های منحصر به فردی برای دوربین های IP وجود دارد که شما آنها را از دست خواهید داد.
 8. چه ویژگی هایی منحصر به دوربین های IP است؟
  برخی از آنها شامل ویژگی های هوش مصنوعی مانند تصویربرداری پیشرفته و تشخیص چهره ، ذخیره کارت SD در آن ، بازدارندگی فعال و موارد دیگر است. با این حال ، یکی از مهمترین ویژگیهای دوربین IP امکان دسترسی مستقیم به آن از طریق مرورگر و تنظیم پویا تنظیمات شما در حین حرکت است.
 9. آیا هنگام استفاده از دوربین های IP محدودیت های فاصله ای وجود دارد؟
  در حال حاضر ، POE استاندارد توسط محدوده فاصله داده اترنت 100 متر محدود شده است. با این وجود ، هنگام استفاده از دوربین ePOE و منبع تغذیه ePOE ، دوربین POE می تواند در حداکثر فاصله 800 متر تغذیه شود!
 10. اگر هنوز مطمئن نیستم چه می کنم؟ من به کمک نیاز دارم!
  این خوبه! تیم حرفه ای فروش حرفه ای ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد سازگاری ، قابلیت استفاده ، در دسترس بودن محصول یا هر چیز دیگری است که فکر می کنید!اگر در مورد دوربین های مداربسته یا IP س questionsالی دارید که در اینجا به آنها پاسخ داده نمی شود ، با ما تماس بگیرید.561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟
متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟
ما را در اینجا پیدا کنید: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *