سیستم نظارت تصویری خود را با SCK ارتقا دهید


سیستم نظارت تصویری خود را با SCK ارتقا دهید

سلام به همه ، جو از SCK اینجا ، با هدف کمک به شما در ارتقا سیستم دوربین مداربسته. دوربین مدار بسته ، برای جدید در زمین ، کوتاه برای تلویزیون داخلی است. دوربین مداربسته ترکیبی از دوربین های امنیتی متصل به یک ایستگاه ضبط مرکزی خصوصی مانند DVR یا NVR است. براساس پارامترهای تنظیم شده توسط اپراتورها یا کاربران سیستم دوربین مداربسته ، دوربین ها فیلم ضبط شده خود را در طول روز یا براساس برنامه و یا وقایع تحریک کننده به ضبط کننده ارسال می کنند. سپس ضبط کننده این داده ها را به صورت دیجیتالی روی دیسک سخت با درجه دوربین مداربسته ضبط می کند. سپس می توانید برای تماشای جریان مستقیم فیلم ، به این ضبط کننده دسترسی پیدا کنید یا بعداً با پخش داده ها ، داده ها را در خط مشاهده کرده و یا حتی فایلهای ویدئویی را به رایانه یا درایو USB صادر کنید.

اگر ضبط کننده و سیستم دوربینی دارید که بسیار قدیمی تر است ، ممکن است برخی از جدیدترین ویژگی های موجود در دوربین مدار بسته امروز را از دست بدهید. هنگام بررسی به روزرسانی سیستم دوربین مداربسته ، عوامل زیر را در نظر بگیرید تا تعیین کنید که ارتقا برای شما چه معنایی دارد و آیا چنین اقدامی ضروری است. اغلب ، مرور فن آوری های جدید موجود می تواند به شما نشان دهد که قبلاً نقاط ضعف امنیتی داشته اید و ایده های جدیدی را در مورد ارتقا سیستم دوربین مداربسته ایجاد می کند.

  1. عصر سیستم-
   اگر سیستم بیش از ده سال عمر کند ، ممکن است دچار آسیب شود. درایوهای دیسک سخت برای سیستم های نظارت تصویری معمولاً 5-7 سال دوام می آورند ، بیش از این مدت و داده ها و یکپارچگی نظارت تصویری را به خطر می اندازید. به سادگی استقرار سیستمی بیش از حد قدیمی ، استفاده از همان سخت افزار نزدیک به یک دهه پیش به خودی خود یک خطر محسوب می شود و باید به روزرسانی کنید.
  2. وضوح و ثبات تصاویر شما-
   آیا تصاویر شما واضح و مشخص به نظر می رسند یا مات و شسته شده به نظر می رسند؟ از همه مهمتر ، اگر ظاهری مبهم و دشوار به نظر برسد ، آیا همیشه چنین بوده اند یا آیا در نگهداری مداوم تصویر و کیفیت تصویر مشکلی دارند؟ سیستم های قدیمی ، به ویژه آنهایی که مبتنی بر COAX هستند ، از کیفیت سیگنال تخریب شده رنج می برند ، زیرا بسیاری از این سیستم ها از سیگنال های ویدئویی و کابل های آنالوگ استفاده می کنند که مستعد فرسودگی در طول زمان هستند. اگر کیفیت تصویر شما آسیب دید ، به روزرسانی کنید.
  3. کیفیت دوربین –
   همراه با وضوح تصویر ، کیفیت نیز مهم است. سیستم های جدید می توانند رزولوشن های تا 4k یا 8 مگاپیکسل را پردازش و تولید کنند. سیستم های قدیمی با محدودیت 2 مگاپیکسل ، همچنین به عنوان 1080p شناخته می شوند ، و قبل از آن حتی سیستم های قدیمی تر نیز تقریباً به مدت 40 سال به سختی از فناوری تصویر با کیفیت استاندارد 480p- یا استاندارد عبور می کنند. اگر به سختی می توانید جزئیات اصلی را در تصویر خود مشاهده کنید و فقط تصاویر بزرگ را می بینید ، به وضوح نسخه را ارتقا دهید.
  4. ذخیره سازی –
   بعضی اوقات برای دستیابی به یک هدف امنیتی خاص ، از جمله داشتن فریم های بیشتر ، لازم نیست که سیستم را کاملاً ارتقا دهید. اگر سیستم شما به اندازه کافی جدید است و دارای ویژگی های مدرن کافی است که اهداف امنیتی یوتیوب برآورده می شود ، اما شما قاب کافی دریافت نمی کنید ، ممکن است به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارید. بسته به ضبط کننده خود ، می توانید دیسک های سخت را تعویض و یا اضافه کنید تا مقدار داده افزایش یابد و در نتیجه زمان فیلم ممکن است قبل از پر کردن و رونویسی ضبط کننده باشد. حتماً با تیم فروش ما در مورد مدل ضبط کننده موجود خود صحبت کنید تا تعیین کنید کدام یک از بهترین راه ها برای به دست آوردن فضای ذخیره سازی بیشتر است. این را هم بدانید که همیشه باید از یک دیسک سخت با درجه دوربین مداربسته در ضبط کننده استفاده کنید. هارد دیسک های معمولی کامپیوتر می توانند فعال شوند ، اما به سرعت خراب می شوند ، اغلب فقط پس از مدت کوتاهی ، مثلاً یک هفته یا کمتر در هنگام استفاده در ضبط کننده. درایورهای دوربین مداربسته به گونه ای طراحی شده اند که کندتر کار می کنند و بار دائمی 24/7 ساعت خواندن و نوشتن را برای سالها بدون مشکل تحمل می کنند.
  5. ویژگی-
   مانند هر فناوری دیگر ، دوربین مدار بسته همیشه در حال رشد است و ویژگی های جدید همیشه در دسترس هستند تا به شما در دستیابی به اهداف امنیتی بیشتر و پیشرفته کمک کنند. بدیهی است که سیستم های قدیمی شامل آخرین ویژگی ها یا مجموعه ویژگی ها نخواهند بود. برخی از نمونه های این شامل
   • مشاهده از راه دور آنلاین از تلفن ، رایانه لوحی یا رایانه شما
   • قوانینی برای نظارت تصویری هوشمند مانند وسایل نقلیه و جعبه های نفوذ. حالا با هوش مصنوعی.
   • تشخیص حرکت ، همچنین اکنون SMD ، با هوش مصنوعی بهبود یافته است
   • ثبت و شناسایی چهره براساس AI
   • افتتاح و ثبت شماره ثبت
   • دوربین های بازدارنده فعال که می توانند صدای شخصی و LED ها را هشدار دهند
   • Nlight Vision و White LEd بهبود یافته و باعث بهبود دوربین کامل رنگی در نور کم از Starlight می شود
   • PTZ پیشرفته با کنترل کامل با بزرگنمایی نوری بالا
   • و خیلی خیلی بیشتر

گزینه های زیادی برای به روزرسانی سیستم دوربین مدار بسته شما وجود دارد. اگر سیستم COAX قدیمی دارید ، تعویض دوربین های IP را برای دسترسی بیشتر به تنظیمات جداگانه دوربین از طریق رایانه ، با بسیاری از ویژگی های شگفت انگیز مجهز به هوش مصنوعی در نظر بگیرید. اگر ترجیح می دهید با COAX بمانید ، حتی جدیدترین DVR ها و دوربین های COAX ما قادر به دستیابی به وضوح بسیار بالا تا 4 کیلوگرم هستند.

وقتی امروز در مورد Standard POE – Power Over Ethernet برای دوربین های IP صحبت کردیم ، از اینکه امروز به ما پیوستید متشکریم! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در اینجا پیدا کنید: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *