سیستم مدیریت فیلمبرداری مبتنی بر IP (VMS) چیست؟


پیش از این ، شبکه های مبتنی بر IP ، صنعت امنیت متکی به سیستم های حلقه بسته (CCTV) بود که عملکرد “بسته” را در جلو و مرکز قرار می داد. آنالوگهای مبتنی بر سیستمهای ویدیویی کواکسیال یک کار عظیم بود ، و با وجود سطح انبوه تجهیزات اختصاصی ، بدون هیچ ابزار یا رویه مشترکی برای همه تولیدکنندگان ، رنج می برد.

بیشتر افراد در صنعت امنیت – هم مجتمع ها و هم تولیدکنندگان – امکان همگرایی شبکه های ویدئویی و IP را برای بهبود نظارت و ایجاد فرصت های جدید برای محافظت از افراد بیشتر ، دارایی های بیشتر و جوامع بیشتر با فناوری های حتی بیشتر در دسترس ، قابل همکاری و مفید می بینند.

همانطور که از نامش پیداست ، نرم افزار مدیریت فیلم (VMS) بستری است که تمام اجزای یک شبکه ویدیویی را گرد هم می آورد. VMS ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت ، کنترل و نگهداری بسیاری از دستگاهها ، اجزا and و زیر سیستم ها را در اختیار کاربر / مجتمع قرار می دهد. VMS همچنین انواع مختلفی از کاربران را مدیریت کرده و آنها را متناسب با نیازهای خاص و سطح مجوز آنها تطبیق می دهد.

تیم های امنیتی باتجربه می دانند که چگونه می توانند مناطق نظارتی م capabilitiesثر و قابلیت های سیستم را برای امنیت و نظارت بهینه ایجاد کنند. برعکس ، متخصصان فناوری اطلاعات معماران و مدیران شبکه هستند که ابزارها و فناوری هایی فراتر از توانایی سیستم های آنالوگ بسته سالهای گذشته را ارائه می دهند.

فرصتی فراهم می شود که متخصصین سایت از هر دو صنعت برای اجرای سیستم های نظارتی قوی و بسیار ایمن که از پیشرفت فناوری های امنیتی و فناوری بهره می برند ، با هم همکاری کنند.

در مورد ارزش یک سیستم عامل باز VMS در بیشتر بخوانید مقاله کامل که در اکتبر سال 2020 در TechRadar برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *