سیستم جدید نظارت تصویریسلام به تازگی ، من اخیراً به خانه جدیدی نقل مکان کردم که قرار است در منطقه خوبی باشد ، اما متأسفانه چرخ اسب سواری خود را فشار داده بودم. من گمان می کنم که اینها برخی از مسافران فرصت طلب بوده اند ، همانطور که هنگام ورود به آنجا عده ای را در اطراف منطقه دیدم. به هر حال .. من نمی توانم آن را ثابت کنم ..

در خانه قدیمی من دوربین های ارزان قیمت tenis با استفاده از عنبیه آبی آویزان بودیم. عالی نبود ، اما وحشتناک هم نبود. من اکنون که در یک زمینه جدید هستم ، می خواستم چیز بهتری تنظیم کنم.

من از سرمایه گذاری کمی در این زمینه نمی ترسم ، زیرا قصد دارم در اینجا برای موارد قابل پیش بینی بمانم. مشکلی که الان دارم ساده ترین راه برای اتصال کابل ها نیست. من باید خطوط طولانی اضافی را به یک نقطه مرکزی بکشم و سپس آنها را به فضای خزشی بالایی بریزم. یک شبکه موجود و برخی پریزهای برق وجود دارد.

آیا کسی توصیه ای برای دوربین های 4k خوب که از ضبط چهره ، ضبط شماره ثبت ، تشخیص حرکت و برخی از ویژگی های پیشرفته پشتیبانی می کنند ، دارد؟

من از ظاهر محصولات Arlo خوشم آمد ، اما نمی خواستم مجبور به استفاده از یک سیستم عامل ابری شوم. من به عنوان یک معمار ابر کار می کنم و تصمیم می گیرم داده های خودم را در ابر ذخیره نکنم ، ترجیح می دهم چیزها را محلی نگه دارم. خوشحالم که روی VM یا NVR است.

من از همه نکات و راهنمایی هایی که می توانید ارائه دهید سپاسگزارم!

خیلی ممنونم!

ارسال شده توسط / u / The_Ninja_Monkey
[comments]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *