سوان برای رانندگان NASCAR جردن اندرسون و رایان وارگاس برای سال 2021 همکاری کرده است.


خانمها و آقایان ، موتورهای خود را روشن کرده و تلویزیون ها را روشن کنید! امروز ما پیام های بسیار ویژه ای برای شما داریم.

این خانه یا شغل شما باشد ، آرامش و امنیت در خواسته ها و نیازهای افراد در زندگی روزمره در درجه اول قرار دارد. حتی برای کسانی که در دنیای NASCAR هستند ، چیزی شبیه امنیت نیست که بتواند برای صاحبان خانه ، صاحبان مشاغل کوچک ، رانندگان NASCAR و تیم هایشان و به همان اندازه مهم ، گاراژهایشان آرامش خاطر داشته باشد.

سوان به عنوان یک رهبر جهانی در نظارت بر امنیت و راه حل های امنیت خانه و مشاغل ، اولین کار خود را در NASCAR انجام می دهد و با جردن اندرسون با سفارت کل سال مارک همکاری می کند. سوان به عنوان حامی شماره 3 اصلی اندرسون در شورولت سیلورادو خدمت می کند ، این کار با آغاز فصل NASCAR Camping World Series World Series در Daytona آغاز می شود و سپس NASCAR Xfinity Series در Darlington در 4 سپتامبر 2021: 30:00 ET / 16:30 PT امروز در فاکس اسپورت 1

Swan که به سرعت احتیاج دارد ، همچنین در مسابقات اتومبیلرانی شماره 6 JD Motorsports شورولت کامارو ، با Rookie of Year Ryan Year ، رقیب NASCAR Xfinity سری Ryan ، شریک خواهد شد و این کار با افتتاح سری Xfinity NASCAR در شنبه در Daytona آغاز می شود. این مسابقه ساعت 5:00 بعد از ظهر ET / 2:00 PM PT ، همچنین از طریق Fox Sports 1 پخش می شود.

فقط کافی است بگوییم که برتری ، کیفیت و پشتکار همه ویژگی هایی هستند که مشخصه جوردن اندرسون ریسینگ ، ریان وارگاس و JD موتور اسپورت و سوان هستند و یک همکاری کامل ایجاد می کنند.

مایک لوکاس ، مدیرعامل Swann گفت: “سوان از اینکه حامی اصلی جردن اندرسون راسینگ برای افتتاحیه سری جهانی کامیون NASCAR Camping و رایان وارگاس برای NASCAR Xfinity Series Beef 300 است ، هیجان زده است.” “ما مشتاقانه منتظر اتفاقات هر دو سریال هستیم و از جردن اندرسون و رایان وارگاس در فینال های عالی استقبال خواهیم کرد.”

با توجه به سر و صدا و هیجان پیرامون دومین احساساتی سال گذشته اندرسون ، اندرسون مشتاق دیدار با Swan در اولین مسابقه NASCAR خود در پیست در مرکز رقابت های جهانی است.

اندرسون گفت: “همیشه استقبال از شریک جدیدی مانند Swann Security در ورزش عالی ما بسیار فروتنانه است.” “آنها یک شرکت در حال رشد هستند که در خط مقدم توسعه سیستم های امنیتی درجه یک قرار دارند که من می توانم از آنها برای محافظت از خانه و فروشگاه خود در حالی که در مسابقه اتومبیلرانی هستیم استفاده کنم.”

اندرسون ، یکی از معدود رانندگان مستقل که برای تیم خود در NASCAR رقابت می کند ، با پوشیدن رنگ Swan به شماره 3 Chevy خود در Daytona اعتماد به نفس داد.

“پس از مقام دوم ما در فینال سال گذشته در Daytona ، ما هیجان زده ایم که می بینیم مسابقه امسال چه چیزی را برای ما آماده می کند. رئیس خدمه ما ، بروس کوک و کل خدمه 3 پوندی بسیار سخت کار کردند تا یک Swann Enforcer Silverado سریع را جمع کنند تا بتوانیم برای پیروزی رقابت کنیم. “

به همین ترتیب ، وارگاس از همکاری خود با سوان ابراز هیجان قابل فهم کرد. “افتخار و یک امتیاز برای من این است که Swan را برای چهار مسابقه در این فصل سوار کنم ، از جمله اولین مسابقه سال در Daytona! جذب شرکای جدید برای این ورزش همیشه یک احساس عالی است! من خوشحالم که محصولات آنها ، از جمله مجموعه سیستم های امنیتی Enforcer را ارائه می دهم. “رایان با به کار بردن سخنان خود ، هیچ وقت را برای انتشار آنها تلف نمی کند این فیلم کوتاه با هم برای همکاری با سوان.

فراتر از پیست ، Swann به عنوان اسپانسر رسمی برنامه Out of the Groove ، برنامه محبوب YouTube NASCAR در یوتیوب که توسط Eric Estep برگزار می شود ، در حال توسعه فعالیت های خود در مسابقات اتومبیلرانی است.

Swann همچنین از برنامه Out of the Groove Network که شامل راهنمای مرور هفتگی Groove است نیز حمایت مالی خواهد کرد. Swann قبلاً خود را به عنوان حامی اصلی رهبری این هفته مورد حمله قرار داده است.

مشترک شدن در Out of the Groove را فراموش نکنید ، زیرا Swann جوایز جامعه “Out of the Groove Network” را با هدایای ماهانه و پاداش های اضافی در آخر هفته ها ارائه می دهد ، جایی که ما حامی اصلی مالی اندرسون و وارگاس هستیم. از سال 1987 ، Swan تمرکز خود را بر محافظت از خانه و محل کار شما گذاشته است و ما در سال 2021 تلاش می کنیم راهی را که زندگی شما را می کشد – حتی در مسابقه اتومبیلرانی – هدایت کنیم.

نویسنده همکار: راب تیونگسوندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *