سوان اولین بازی خود را در NASCAR در سال 2021 در دیتونا با روشی هیجان انگیز انجام داد


به دنبال اعلام همکاری سوان از همکاری با جوردن اندرسون و رایان وارگاس برای فصل NASCAR 2021 ، هر دو خلبان در طول و بعد از مسابقات مربوط به تعطیلات تعطیلات ترکیبی روز ولنتاین و رئیس جمهور ، انرژی و سر و صدای زیادی ایجاد کردند.

№3 و راننده جردن اندرسون با شورولت سیلورادو در Swann Security برای مسابقه آماده می شوند

این هیجان با اولین مسابقه از سری NASCAR Camping World Truck Series ، NextEra Energy 250 در روز جمعه ، 12 فوریه آغاز شد. جوردن اندرسون به همان مسابقه ای بازگشت که یک سال پیش بهترین پایان زندگی حرفه ای خود را داشت و در نزدیکترین فینال تاریخ سری کامیون NASCAR دوم شد.

امسال اندرسون مسابقه را در دهه 20 آغاز کردشما در بیشتر قسمت مسابقه در وسط بسته آویزان بود و منتظر بازی می ماند. سریع به دور 95 با پنج دور رفت و جوردن به سرعت به P12 رفت تا در ترکیب باقی بماند. پس از هشدار دادن که

جوردن اندرسون در یک مکان شلوغ در حین کامیون NASCAR Series NextEra Energy 250

مسابقه را با یک دور دیگر ادامه داد ، شورولت Jordan3 اردن هنوز در P12 به پایان رسید و وارد آن شد تور نهایی – پس از آن همه چیز واقعا جالب شد. کمتر از نیمی از دور باقی مانده بود ، نیمی از 14 کامیون موجود در بسته سرب در هم پیچیدند و جوردن بی سر و صدا روی مسیر داخلی سر خورد و ناگهان خود را در موقعیت سوم یافت و هرج و مرج درست در سمت راست او فوران کرد. با شتاب ، اندرسون در ثانیه پایانی مسابقه از کوری روپر عبور کرد و مقام دوم دیگر را در دیتونا بدست آورد ، فقط 0.036 ثانیه عقب از برنده بن رودز.

شماره 3: جردن اندرسون در ثانیه های پایانی مسابقه اختلاف را کم می کند

اگرچه اندکی با اختلاف کمترین برد را از دست داد اما اندرسون با او شوخی کرد مصاحبه پس از مسابقه، “من باید به شورولت برگردم و ببینم آیا می توانیم این سیلورادوها را کمی بیشتر کنیم – دو سال پشت سر هم تا رتبه دوم را بدست آوریم – این یک رویا است که به واقعیت پیوست!” برای تماشاگران جوان آنجا: “برای هر کودکی که رقابت می کند … هرگز تسلیم نشوید! اگر می خواهید اینجا باشید ، فقط آن را دریافت کنید! مصاحبه او پس از مسابقه فقط در توییتر بیش از 74000 بازدید به دست آورد.

جردن اندرسون را به خاطر فینال خارق العاده در Daytona تبریک می گوییم و نمی توانیم صبر کنیم تا او را در نمایشگاه بعدی ببینیم ، جایی که Swann حامی اصلی مالی است ، مسابقه سری Xfinity در Darlington در 4 سپتامبر.

https://www.youtube.com/watch؟v=U5MdKqVORyk

رایان وارگاس برای اولین مسابقه Xfinity این فصل در شورولت مورد حمایت Swann خود ، برای بف 300 برای Beef 300 در Daytona International Speedway به میدان می رود.

به دنبال آن افتتاحیه سری Beef 300 Xfinity ، با راننده JD Motorsports و شریک Swann ، رایان وارگاس ، انجام شد. در این اولین نمایش وحشی در سری Xfinity ، فقط 22 ماشین از 40 اتومبیلی که مسابقه را شروع کردند ، در فینال حضور داشتند – شوران let6 رایان یکی از آنها بود.

غوغای هیولایی. وارگاس از ناک اوت اجتناب می کند و شماره 6 Swann Chevrolet خود را برای بازگشت به مسابقه راهنمایی می کند.

وارگاس در رده هجدهم قرار گرفت ، اگرچه در یک غرق شدن کشتی با چندین ماشین با 45 دور گرفتار شد. او از آسیب جدی جلوگیری کرد و موفق شد از زمین چمن جدا شود ، و مصمم بود که به مسابقه بازگردد و با کسب برخی از امتیازات فصلی به دنبال جوایز Xfinity Rookie of Year به پایان برسد. پشتکار و تلاش او ستایش زیادی را در شبکه های اجتماعی بدست آورده است این الگوی رفتاری ایجاد شده توسط یک طرفدار که به طور مناسب و با شوخ طبعی روحیه لحظه ای را شکار کرده و تاکنون بیش از 7800 بازدید در توییتر.

ما هر هفته Ryan را تماشا خواهیم کرد ، زیرا Swann نه تنها اسپانسر اصلی چهار مسابقه در این فصل است ، بلکه یک اسپانسر وابسته برای تمام مسابقات دیگر است. با بلوغ و صبر وارگاس در پیست ، و همچنین استقامت و نگرش مداوم ، نمی توان منتظر ماند تا ببینیم او در تاریخ 29 مه ، مسابقه بعدی خود با سوان به عنوان حامی اصلی ، با شارلوت موتور Speedway چه خواهد کرد.

تا آن زمان ، منتظر قسمت 8 مارس Out of the Groove ، برنامه YouTube NASCAR به میزبانی باشید اریک استپ. سوان به همراه اریک چیزی برای لذت بردن از طرفداران NASCAR و Swann خواهند داشت ، بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.

https://www.youtube.com/watch؟v=_PIzhA5VpyQدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *