سوئیچ داخلی POE یا POE برای IPC


سوئیچ داخلی POE یا POE برای IPC

سلام به همه ، ما اخیراً POE های زیادی را تحت پوشش قرار داده ایم و می خواهیم با POE های موجود در برابر استفاده از سوئیچ POE مقابله کنیم. هر دو گزینه راه حل های بالقوه ای برای تغذیه و شبکه دوربین های IP برای استفاده با ضبط کننده یا احتمالاً به تنهایی هستند. آیا برنده ای صادق و واضح در بحث در مورد این دو گزینه فناوری وجود دارد؟ ما شروع کردیم به فهمیدن اینکه آیا در واقع یک برنده مشخص وجود دارد یا خیر و نتیجه ممکن است شما را غافلگیر کند. اگرچه قبل از پرداختن به این موضوع ، بیایید کمی در مورد POE صحبت کنیم ، در صورت نیاز به یک تازه سازی. سپس می توانیم در مورد تفاوت Onboard Poe و POE سوئیچ مسلح به یک ایده بهتر صحبت کنیم. بیا شروع کنیم.

POE اختصاری برای Power Over Ethernet است و در حال حاضر راه شماره یک برای اتصال دوربین های IP و تأمین برق آنها است. در گذشته بیشتر دوربین های مورد استفاده در یک مکان دوربین های COAX برای استفاده با DVR بودند. این دوربین ها برای برق و داده های ویدئویی خود ، حتی در صورت وجود صدا ، حتی به کابل سوم و حتی برای عملکرد PTZ به کابل چهارم نیاز داشتند. سیم کشی زیاد است! هنگامی که دوربین های IP برای اولین بار روی صحنه آمدند ، آنها همچنین باید از خارج تغذیه شوند. با این حال طولی نکشید که ظهور POE فرا رسید و زمینه بازی را برای همیشه در دنیای نظارت تصویری تغییر داد.

دلیل تغییر POE در بازی این بود که تمام توان و داده های مورد نیاز برای کار دوربین IP از طریق یک کابل اترنت cat5e یا cat6 قابل انتقال است. این امر باعث شد تا نصب جدید دوربین های IP از نظر هزینه های مواد و همچنین هزینه های کارگری و زمانی بسیار ارزان تر باشد. ناگفته نماند شلوغی کمتر ، و سیم کشی به معنای نقاط آسیب کمتری است و احتمال بروز مشکل را کاهش می دهد و منجر به صرف وقت و هزینه بیشتر برای عیب یابی می شود. POE استاندارد تا 15.4 وات نیرو را در فاصله 100 متر تأمین می کند. برای دوربین های IP POE استاندارد ، چندین روش مختلف برای دستیابی به POE و داده ها به دوربین وجود دارد. یک روش با استفاده از سوئیچ POE است و این یک گزینه نسبتاً معمول است. گزینه دیگر استفاده از NVR است که دارای POE داخلی است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، ما بحث خواهیم کرد که کدام یک از این گزینه ها بهتر است و چرا.

داخلی NVR های POE دارای 4 تا 16 پورت داخلی هستند که پورت های POE هستند و می توانند توان استاندارد POE را تولید کنند. برخی از NVR ها نیز می توانند POE + انجام دهند که کمی بیشتر از POE استاندارد است ، اما کمتر رایج است. مزیت یکی از این ضبط کننده ها این است که آنها اغلب برعکس تنظیمات مبتنی بر سوئیچ POE ، تجربه زیادی از طریق plug-and-play دارند. برای مشاغل یا اقامتگاه های کوچکتر ، یک POE NVR داخلی معمولاً ایده خوبی است. همچنین تضمین می کند که دوربین شما منزوی خواهد شد و بخشی از شبکه ISP معمولی نیست که به بیشتر مشاغل کوچک و اقامتگاه ها ارائه می شود. این سخت افزار شبکه کوچکتر ، که توسط اکثر ISP ها برای ارتباطات اساسی تر فراهم شده است ، ترافیک ثابت داده از دوربین و همچنین یک شبکه اختصاصی را کنترل نمی کند. داده های دوربین پردازش شده توسط سخت افزار شبکه ویژه در ضبط کننده می تواند کمک زیادی کند. علاوه بر این ، تنظیمات اولیه این سیستم ها معمولاً با پیکربندی خودکار NVR انجام می شود. آدرس IP هر دوربین را می دهد و در صورت جدید بودن آنها را مقدار دهی می کند.

اشکالاتی در این نوع NVR وجود دارد ، اما اگر شما به کنترل پویاتر بیشتری روی سیستم دوربین خود نیاز دارید. اول ، آنها تمایل دارند تا حداکثر به 16 دوربین روی صفحه برسند ، و در نهایت شما باید از سوئیچ های POE خارجی برای کسانی که دوربین بیشتری پشتیبانی می کنند اما فقط 16 پورت دارند استفاده کنید. ثانیا ، در شرایط عادی به هیچ یک از دوربین ها به طور جداگانه دسترسی نخواهید داشت. به این دلیل که دوربین ها در شبکه اصلی نیستند ، بلکه در شبکه خصوصی NVR قرار دارند. برای سیستم های کوچک با تنظیمات ساده ، این معمولاً مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال ، برای کسانی که نیاز به دسترسی به تنظیمات پیچیده هوش مصنوعی ، تنظیم پایگاه داده دوربین ، مدیریت کارت SD داخلی دارند ، تنظیمات POE داخلی در مقایسه با استفاده از کلیدهای POE ارائه نمی شود.

سوئیچ POE مانند سایر سوئیچ های شبکه است و پورت های Ethernet موجود را برای دسترسی به شبکه گسترش می دهد. با این حال ، سوئیچ های POE همانطور که از نامشان پیداست ، از طریق اترنت نیز برق را تأمین می کنند. این بدان معنی است که می توانید دوربین ها را به این سوئیچ ها متصل کرده و به ضبط کننده شبکه اضافه کنید. این همچنین به شما امکان می دهد از طریق همان شبکه به هر دوربین دسترسی داشته باشید و تنظیمات آنها را از طریق رابط های جداگانه خود دستکاری کنید. در صورت انجام صحیح ، امکان تنظیم این امر در شبکه خصوصی وجود دارد که از طریق یک کامپیوتر با پیکربندی صحیح قابل دسترسی است تا دوربین ها را ببیند در حالی که هیچ شبکه دیگری قادر به مشاهده این دوربین نیست. این نوع نصب به مراتب کمتر از نوع پلاگین و بازی است و به درک و تجربه مناسبی در زمینه سخت افزار ، نرم افزار و اصطلاحات شبکه رایانه ای نیاز دارد. همچنین داشتن تجربه در نظارت تصویری به شما کمک می کند ، بنابراین اگر این نوع تنظیمات را در نظر دارید ، مطمئن شوید که شما یا شخصی که با او کار می کنید با این مناطق آشنا هستید.

بنابراین ، همانطور که توضیح داده شد ، اصطلاح ذهنی بهتر است و هر دو نوع تنظیمات موافقان و مخالفان خود را دارند. POE داخلی برای تاسیسات کوچکتر که به عملکرد راحت تر و نزدیکی به شروع و راه اندازی نیاز به عملکردهای پیچیده تر دارند ، بهتر است. تنظیمات خارجی سوئیچ های POE برای سیستم های بزرگتر یا کاربران پیشرفته تری که نیاز به دسترسی ویژه به دوربین های خود دارند بهتر است.

از اینکه امروز در مورد برق بیش از فناوری اترنت برای دوربین های IP صحبت کردیم ، از شما متشکریم! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را پیدا کنید در: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *