سبک پوسته دوربین SCK


سبک پوسته دوربین SCK

سلام به همه ، جو از Security Camera King در اینجا با یک مقاله و ویدیوی دیگر ، موضوع امروز: سبک های پوسته دوربین و استفاده از آنها! در اتاق امنیت ، ما نظارت تصویری حلقه بسته را می شناسیم ، یعنی! ما انواع مختلفی از دوربین ها و تجهیزات دوربین مدار بسته را ارائه می دهیم که می تواند به شما در دستیابی به استاندارد بالاتر برای نظارت بر امنیت مکان شما کمک کند. این می تواند یک خانه یا خانه مانند خانه یا آپارتمان باشد ، یا می تواند تجارت در هر اندازه باشد – یک فروشگاه کوچک ، یک دفتر ، یک کل ساختمان اداری ، ما این فن آوری را داریم که به شما در انجام آن کمک می کند! س aboutالات زیادی در مورد اینکه چه نوع تجهیزات دوربین مداربسته برای هر سناریوی استفاده خاص مناسب ترند وجود دارد. ما مقالات و فیلم های زیادی را در مورد برخی از این موضوعات نوشتیم ، اما امروز به سبک پوسته ای که دوربین های مختلف ما در آن ارائه می شود نگاه می کنیم.

قبل از ورود ، بدانید که این سبک های مختلف بدنه فقط مختص یک نوع فناوری دوربین نیست. این بدان معنی است که هم دوربین های Digital over COAX و هم دوربین های IP / network در این طرح های مختلف موجود هستند. البته هر نوع طراحی مزایا و معایب خود را دارد. برای درک بهتر این جوانب مثبت و منفی ، بیایید توضیح دهیم که در وهله اول سیستم دوربین مدار بسته چیست. سیستم نظارت تصویری یا تلویزیون بسته مجموعه ای از دوربین های امنیتی است که به یک ایستگاه ضبط مرکزی متصل هستند. این ایستگاه ضبط می تواند یک DVR – ضبط کننده فیلم دیجیتال یا یک NVR – ضبط کننده فیلم شبکه باشد. این دوربین ها با همکاری یکدیگر ، داده های ویدئویی خود را برای ضبط بر روی دیسک سخت به ضبط کننده می دهند. هدف چنین سیستمی دو برابر است. اولین مورد این است که مطمئن شوید شواهدی در دسترس دارید که در صورت نیاز به ارائه شواهدی از یک حادثه ، به مقامات ، وکلا یا حتی شرکت های بیمه گزارش دهید. این می تواند سرقت یا سرقت ، آسیب دیدگی در محل ، تصادف یا بلایای طبیعی ، هر چیزی باشد که از هر نوع از دست دادن یا آسیب دیدگی باشد. مورد دوم بازدارندگی در برابر فعالیت مجرمانه عمدی است. این آمار را نشان می دهد که بزهکاران بالقوه بسیار کمتر در محلی که می توانند ببینند ، محافظت می شوند ، در برابر محافظت از نظارت ، مرتکب جرم می شوند.

بسیار خوب ، بنابراین اکنون کمی بیشتر در مورد هدف دوربین مدار بسته می دانیم ، که به ما کمک می کند هدف هر یک از سبک های پوسته و مزایا و معایب آنها را برای دوربین مداربسته درک کنیم. بیایید به هر یک نگاه کنیم و اینکه چگونه آنها در تصویر جای می گیرند!

گلوله های پوسته

بسیاری از افراد به محض گفتن دوربین “دوربین مداربسته” به دوربین هایی به سبک Bullet Shell فکر می کنند. دوربین های به حالت گلوله ای ، محفظه های مستطیلی دراز و کشیده ای هستند که به طور معمول دارای یک محافظ هستند که کمی بیشتر در قسمت بالاتنه گسترش می یابد تا از لنز در برابر تابش خفیف و نور خورشید محافظت کند و دوربین را از آب و هوای بد محافظت کند. به همین دلیل و دلایل مهم دیگر اغلب از دوربین های گلوله ای در فضای باز استفاده می شود.

این دلیل هم بزرگترین حرفه ای و هم بزرگترین کلاهبردار گلوله است. دوربین های گلوله آنقدر خوب برجسته شده اند که از کمترین احتیاط و بیشترین دیده شدن دور هستند. درک این نکته مهم است که نظارت تصویری برای مجرمان “دام” نیست. هیچ کس نباید بخواهد یک مجرم فقط برای گرفتن آنها کار بدی انجام دهد ، بهتر است که تصادف نکنید اصلاً وقتی یک دوربین مداربسته به وضوح دیده می شود ، به عنوان یک عامل بازدارنده عمل می کند. تنها منظره ای که سیستم نظارت تصویری در آن وجود دارد ، اغلب مجرمان را از پیگیری یک جرم بازمی دارد. حامل های به سبک استخوان و دید استثنایی نیز آنها را به بارزترین هدف برای خرابکاری تبدیل می کند. بیشتر از هر سبک بدنه دیگر ، دوربین های گلوله عمداً آسیب می بینند یا با قصد خارجی ، عمدی و مخرب کاملاً از بین می روند.

دوربین های گلوله ای که PTZ ندارند معمولاً دارای تنظیمات دستی هستند که امکان انعطاف پذیری بیشتر در نصب / موقعیت را نسبت به گنبدهای بدون عملکرد PTZ فراهم می کند.

سبک های پوسته Vandal Dome Shell

دوربین های گنبدی کاملاً محرمانه تر از دوربین های گلوله ای طراحی شده اند. به دلیل شکل گرد ، می توان کمی بیشتر از گلوله ها را پنهان کرد. آنها همچنین دارای صفحه های گنبدی رنگی هستند که از رهگذران جلوگیری می کند تا بدانند که لنز دقیقاً به کجا اشاره دارد. این پوسته های گنبد از دوام بسیار بالاتری نیز برخوردار هستند و از لنز دوربین در برابر آسیب محافظت می کنند. با این حال ، روش های نصب مناسب باید با این نوع دوربین ها انجام شود. به خصوص هنگام نصب در فضای باز ، گنبدها باید مهر و موم شده و یا ممکن است رطوبت به گنبد وارد شود ، باعث ایجاد تاری تصاویر یا آسیب دیدگی شود. علاوه بر این ، باید موقعیت صحیح با توجه به روشنایی مرحله در نظر گرفته شود ، زیرا پوسته ممکن است باعث خیرگی یا بازتاب شود.

سبک های گنبد با گنبد

سرانجام ، گنبد به سبک گنبد موقعیت میانی بین گلوله و گنبد را ارائه می دهد. این دستگاه ها دارای یک نوع توپ و یک نوع سوکت هستند که باعث می شود آنها مانند گلوله به صورت دستی قابل تنظیم باشند ، اما گردتر و محرمانه تر از آنها هستند – به گنبدهای خرابکار نزدیکتر هستند. با این حال ، برخلاف وندال ها ، آنها دارای یک محافظ خارجی هستند که باعث می شود آنها کمی بیشتر در معرض خرابکاری یا آسیب قرار بگیرند. آنها هنوز احتیاط بیشتری دارند و معمولاً به دلیل شکل گردشان است که دسترسی به آنها از گلوله دشوارتر است و باعث می شود در اثر آسیب دیدگی گلوله گلوله آسیب نبینند.

گنبدهای گنبدها از محافظت در برابر خرابکاران برخوردار نیستند و بنابراین به طور همزمان از رطوبت یا خیرگی رنج نمی برند ، که این امر آنها را به محیط خوبی بین گلوله ها و گنبدهای خرابکار تبدیل می کند.

از اینکه امروز مقاله ما در مورد سبک پوسته دوربین امنیتی در خانه یا محل کار خود را مطالعه کردید متشکریم. اگر در مورد محصولاتی که ما ارائه می دهیم ، اینکه چه خدماتی ارائه می دهیم یا با سخت افزار شما سازگار است ، س questionsالی دارید ، دریغ نکنید با یکی از متخصصان فروش بسیار واجد شرایط ما تماس بگیرید! این عدد 561-288-5258 است! تا دفعه بعد ، در امان باشید!

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *