رویدادها: آشنایی با امکانات پادشاهی متحده


ارائه تخصص انگلستان در تأمین امنیت رویدادهایی که تعداد زیادی بازدید کننده را به خود جلب می کند

“رویدادهای مهم امنیتی: مقدمه ای بر توانایی های انگلستان” توسط وزیر خزانه داری صادرات گراهام استوارت ، اولین بار در یک سری بروشورهای تبلیغاتی است که نقاط قوت بخش امنیتی انگلیس را نسبت به خریداران خارجی برجسته می کند.

این بروشور به طور خاص در مورد چگونگی صنعت کمک می کند تا از ایمنی رویدادها ، از جمله امکانات ورزشی ، کنسرت ها و کنفرانس های بزرگ اطمینان حاصل کند. این یک رویکرد جامع ، شامل گزینه هایی مانند غربالگری و ردیابی ، سیستم های مدیریت و کنترل و ملاحظات امنیت فیزیکی را شامل می شود و شامل موارد موردی است که محصولات و خدمات بخش امنیتی انگلستان را برجسته می کند و می تواند این نیازها را برآورده کند.

بروشور Major Security Events همچنین به طور خلاصه ارقام این صنعت را در مورد چگونگی تجربه تجربه انگلستان در خط مقدم دنیا و قدم هایی که سازمان ها برای اجرای ایمن رویدادهای خود باید بردارند ، بیان می کند. آنها توسط مشاور CSyP ، کالین مورگان ، بعداً رئیس بخش امنیتی لردز کریکت گراوند و رئیس سابق شعبه نظم عمومی پلیس شهر متروپولیتن و لوسی دورسی ، رئیس سابق پلیس حمل و نقل انگلیس ، تهیه شدند. – کمیسار کمکی پلیس صوفیه مسئول فرماندهی حفاظت.

مارک گلدزاک ، مدیر دفاع و امنیت انگلیس ، در مورد بروشور جدید صحبت کرد

ما با شرکای صنعت و دولت خود همکاری نزدیک داریم تا تصویری مشترک از آنچه شرکت های انگلیسی می توانند انجام دهند ، نه تنها از نظر تجهیزات سخت ، بلکه همچنین در خدمات و آموزش های کلاس جهانی خود بدست آوریم. این بروشور و آنچه در زیر می آید یک پیشنهاد جذاب برای مشتریان خارجی ما است ، خواه با یک دولت خارجی صحبت کنیم یا با یک شرکت خصوصی.

بروشور تحولات مهم امنیتی آخرین فعالیت در زمینه حمایت از صنعت است که در استراتژی صادرات امنیتی که توسط وزیر امور خارجه Rt Hon Liz Truss MP وزیر امور خارجه در اواخر سال 2019 به اجرا درآمد ، ارائه شده است. بروشورهایی درباره امنیت مرزها. امنیت و پشتیبانی از اولین پاسخ دهندگان طی چند ماه آینده ، با مواد اضافی برای مناطق ، از جمله حفاظت از بازرگانی ، مسکن و زیرساخت های مهم ملی و سیستم های حمل و نقل در اواخر سال.

این بروشورها نمایانگر همکاری بی نظیری بین دولت و صنعت هستند. دستیاران از سرتاسر بخش ، تجربه خود را در تهیه اسناد به اشتراک می گذارند و گفتگوی مداومی با انجمن های تجاری وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که آنها به طور دقیق از توانایی های بخش برخوردار هستند.

بروشور رویدادهای مهم امنیتی را می توان بصورت آنلاین از طریق آدرس زیر مشاهده کرد: قابل دسترسی -version.pdfدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *