روز جهانی رمز عبور – دفتر اخبار امنیتی ، انگلستان


این روز جهانی رمز عبور در روز پنجشنبه ، 6 مه است. کوری ناکراینر ، مدیر ارشد فنی WatchGuard Technologies ، در زمینه رمزهای عبور در عصر امروز مشاوره تخصصی ارائه می دهد.

“روز جهانی رمز عبور یادآوری سالانه است که همه ما باید تقریباً یک دهه از حفاظت از رمز عبور بهتر استفاده کنیم. با این وجود 80٪ تخلفات با حملات بی رحمانه یا از دست رفتن یا دزدیده شدن قدرت آغاز شده است سال گذشته. مهاجمان روزانه میلیون ها نام کاربری و رمز ورود جدید به میلیارد های موجود در وب تاریک اضافه می کنند. این روند سالهاست که رواج دارد ، بنابراین در برخی موارد باید بپرسیم که آیا عناوین روزانه در مورد آخرین نقض های امنیتی و هک ها نشانه کافی برای رعایت بهداشت پسورد نیستند ، آیا ارزش زیادی در روز جهانی رمز ورود دارد؟

بله ، از شما خواسته می شود از بهترین روش ها مانند تغییر مرتب رمزهای عبور برای حساب های خود ، انتخاب گذرواژه های قوی یا رمزهای عبور حداقل 16 نویسه ای ، استفاده از رمز عبور منحصر به فرد برای هر حساب و استفاده از مدیران رمز عبور برای پیگیری همه آنها استفاده کنید. اما این سیاست های امنیتی رمز عبور تاکنون باید یک شرط اصلی برای هر سازمانی باشد و باید در طول سال مورد نیاز و تقویت قرار گیرد.

من معتقدم که روز جهانی وزارت امور خارجه راه قدرتمندتر و م effectiveثرتری برای تقویت امنیت شرکت ها و افراد است. احراز هویت سنگ بنای امنیت خوب است و احراز هویت چند عاملی به این معنی است که کاربران برای ورود به حساب خود باید حداقل یک برچسب اضافی در رمز ورود خود ارائه دهند. این مدارک معمولاً چیزی هستند که شما هستید (اثر انگشت بیومتریک یا اسکن صورت) ، چیزهایی که دارید (مانند کلید سخت افزاری یا تلفن همراه) و مواردی که می دانید (مانند گذرواژه). وزارت امور خارجه به شما این امکان را می دهد تا اطمینان حاصل کنید که حتی اگر مهاجمی به یکی از این برچسب ها مانند رمز عبور کاربر دسترسی پیدا کند ، بدون برچسب تأیید اعتبار دوم (و گاهی اوقات سوم) نمی تواند وارد سیستم شود. این مسئله در مورد مقابله با مشکلات گسترده و مداوم امنیت ضعیف رمز عبور کاملاً بدون دردسر است و باید تمرکز اصلی هم برای مشاغل و هم برای کاربران شخصی باشد. بنابراین ، بیایید روز جهانی وزارت امور خارجه را در سال 2021 به واقعیت تبدیل کنیم! “

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *