روز آزادی بر فروشندگان خیابان های بزرگ تأثیر خواهد گذاشت


یک نظرسنجی جدید توسط ParcelHero نشان می دهد که 68.5٪ از مصرف کنندگان با برنامه های روز آزادی برای پایان دادن به فاصله گرفتن و پنهان کردن اقدامات در فروشگاه ها مخالف هستند. وی هشدار می دهد که آرامش به اعتماد مصرف کننده آسیب می رساند و خریداران را به صورت آنلاین باز می گرداند.

خرده فروشان منتظر روز آزادی در 19 ژوئیه هستند ، زمانی که گفته می شود خرید می تواند قبل از همه گیر شدن به حالت عادی برگردد. اما کارشناس تحویل منزل ParcelHero می گوید که برنامه های دولت در زمینه تخفیف تقریباً تمام محدودیت های Covid-19 در خرده فروشان و مشاغل می تواند بیشتر از این که به ضرر آنها باشد آسیب برساند.

آخرین نظرسنجی ParcelHero نشان می دهد که بیش از دو سوم مصرف کنندگان (68.5٪) تمایل به استفاده از ماسک های استفاده از فاصله و ماسک های دور از 19 ژوئیه دارند. او هشدار می دهد که با افزایش پرونده های کوید ، در دو هفته گذشته افزایش قدم در خیابان های استریت ضعیف شده است.

دیوید جینکس میلت ، رئیس تحقیقات مصرف کننده ParcelHero ، گفت: “البته همه آرزو دارند که همه گیر تمام شود. به اصطلاح “روز آزادی” دقیقاً برعکس است. پایان استفاده از ماسک و دم در خارج از فروشگاه ها نوری نرمال را بازیابی می کند ، اما این همان اقدامات است که باعث می شود ویروس سریعتر از همیشه گسترش یابد.

“وزیر بهداشت جدید ، ساجد جاوید ، به وضوح معتقد است که وی هنوز رئیس خزانه داری دولت است و به نظر می رسد نیازهای اقتصاد را بیش از خطر فزاینده برای جامعه قرار داده است. این حرکتی است که می تواند با کاهش اعتماد مصرف کننده نتیجه معکوس دهد.

در تاریخ 6 ژوئیه ، آقای جاوید به اسکای نیوز گفت که با “بوریس جانسون” نخست وزیر “بسیار راحت” است ، وی اعلام کرد که تقریباً همه محدودیت های کوید در 19 ژوئیه برداشته می شود و این مرحله بعدی نقشه راه دولت است. در همان روز ، جاوید اعتراف کرد که عفونت های ناشی از آن می تواند به 100000 نفر برسد.

“کارشناسان پزشکی خیلی سریع علیه آرامش صحبت کردند. 122 دانشمند و پزشک نامه ای به لانست ژورنال پزشکی گفت بریتانیای کبیر دولت در حال انجام “آزمایشی خطرناک و غیراخلاقی” است و از آن خواسته است در مورد برنامه های خود برای تجدیدنظر در مورد حذف همه محدودیت های ویروس کرونا ، تجدید نظر کند.

“در نتیجه این ترس ها ، نگرانی عمومی در حال افزایش است. یافته های ParcelHero که 68.5٪ از خریداران مایل به ماسک و اقدامات از راه دور برای ماندن هستند ، توسط یک نظرسنجی جدید Ipsos MORI در مورد اقتصاد دان. وی نشان داد که از هر ده انگلیسی هفت نفر (70٪) می خواهند ماسک صورت در مغازه ها و حمل و نقل عمومی به مدت یک ماه پس از 19 ژوئیه اجباری بماند ، در حالی که تقریباً از هر سه نفر (64٪) مایل هستند چنین محدودیت هایی برقرار باشد. ویروس کرونا در سراسر جهان کنترل می شود.

“با توجه به این ، اگر تأیید شود که استفاده از ماسک اجباری در روز آزادی به پایان می رسد ، دولت و خرده فروشان نباید تعجب کنند اگر خریداران به جای به خطر انداختن برنامه های سلامتی یا اوقات فراغت خود ، خیابان High Street را رها کنند.

“در هفته های اخیر ، مردم به طور فزاینده ای در مورد افزایش نرخ عفونت واریانت دلتا نگران شده اند. داده های تحلیلگران در GfK نشان می دهد که اعتماد عمومی مصرف کننده در ماه ژوئن با افزایش موارد متوقف شده است. در ماه منفی نه باقی ماند ، همان ماه قبل و به این ترتیب یک دوره رشد پایدار پایان یافت.

“راهپیمایی در خیابان های بزرگ در حال کاهش است ، تحلیلگران خرده فروشی Springboard گزارش دادند که تعداد خریداران در ماه ژوئن 27.2 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019 کاهش یافته است. او دریافت که بعد از هفته اول قوی ژوئن ، به عنوان موارد انواع دلتا افزایش می یابد ، هر هفته شاهد افت درآمد در همه مقاصد خرده فروشی است.

“قابل توجه است که ParcelHero طی دو هفته گذشته شاهد تحویل در خانه بوده و حجم بسته 7٪ افزایش یافته است. این نشان می دهد که مصرف کنندگان از طریق تجارت الکترونیکی خرید بیشتری انجام می دهند و بازدیدهای شخصی از دوستان و خانواده را کاهش می دهند.

“خرده فروشان خود نگران تأثیری هستند که اقدامات اعطایی ممکن است بر سطح کارکنان داشته باشد. بسیاری از کسانی که در کف فروشگاه کار می کنند در گروه سنی 18 تا 24 سال قرار دارند که اکثر آنها هنوز مورد لطمه واقع نشده اند. مشاغل نگران هستند که ممکن است به شدت در تعداد بیماران افزایش یابد و یا مجبور به جدا شدن از خود باشند. در حقیقت ، انجمن خرده فروشان مستقل انگلیس (BIRA) از دولت خواسته است تا از خرده فروشان مستقلی که به دلیل خاتمه اقدامات Covid در صورت بیمار بودن کارکنان مجبور به تعطیلی می شوند ، حمایت بیشتری کند.

“به نظر می رسد برنامه های روز آزادی نیازهای اقتصاد را بالاتر از بهداشت عمومی قرار داده است. طنز این است که لغو اقدامات احتیاطی کوید احتمالاً باعث زنده شدن خرده فروشی های High Street می شود. اوایل سال جاری و مدتها قبل از انتشار گزینه Delta ، مطالعه ای توسط ParcelHero نشان داد که دو سوم مصرف کنندگان گفتند که هرگز به عادات خرید قبل از همه گیری High Street خود باز نخواهند گشت.

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *