دوربین های امنیتی IP و NVR


جستجوی دوربین های امنیتی IP و NVR می تواند دردسر ساز شود. ما در Security Camera King مطمئن می شویم که کار سختی نیست. ما در Security Camera King به دنبال بهترین دوربین های امنیتی IP و NVR برای شناسایی دوربین هایی هستیم که بتوانند هر یک از نیازهای شما را برآورده کنند. دوربین های ما که اغلب برای کلانتری ها ، شرکت های امنیتی و کازینوها مورد استفاده قرار می گیرند ، برای نگهداری خانه یا محل کار شما در هر زمان ایده آل خواهند بود! برای دریافت هرگونه نیاز خود به دوربین های امنیتی IP و NVR ، امروز با Camera Security King تماس بگیرید.

دوربین های امنیتی IP برای نظارت بر شبکه های بسته و بررسی شبکه ها بسیار مفید هستند. البته ، مانند هر نوع اقدام امنیتی دیگر ، دوربین های امنیتی IP چشم سیستم دوربین IP هستند. دوربین های IP از طریق پلاگین PoE فیلم ضبط کرده و به NVR منتقل می کنند. همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است ، دوربین های IP و دوربین های PoE دارای یک صف مشترک با یک یا چند کانکتور RJ-45 برای ارتباط PoE و یک یا چند کابل برق (معمولاً ولتاژ پایین) برای مدیریت انرژی هستند.

قابلیت ضبط و نمایش NVR ممکن است بسته به تولید کننده و مدل دوربین متفاوت باشد. با این حال ، همه NVR ها حداقل دارای دو پورت برای اتصال USB ، یک پورت UART برای کنترل دوربین از طریق کامپیوتر و یک پورت سریال برای اتصال به کامپیوتر هستند. اکثر NVR ها دارای برخی از ویژگی های اضافی مانند الگوریتم های همگام سازی قاب و فشرده سازی ، و همچنین یک الگوریتم مدیریت انرژی برای کاهش تخلیه باتری هستند.

برخی از دوربین های امنیتی IP دارای نرم افزار خاص خود هستند که به کاربر امکان می دهد فعالیت دوربین را کنترل کند. این نوع نرم افزار به NVR slave slave معروف است. اگر می خواهید فعالیت های دوربین IP خود را کنترل کنید ، دوربین IP خود را به کامپیوتر متصل می کنید ، نرم افزار NVR را باز می کنید ، سوابق مورد نظر برای ذخیره را انتخاب می کنید و سپس آن را ذخیره می کنید. زیبایی این روش این است که شما مجبور نیستید با یک سیستم پیچیده از کابل های رابط یا یک سیستم رایانه ای پیچیده سر و کار داشته باشید. نرم افزار NVR یک جریان ویدئویی شفاف ایجاد می کند که می تواند از طریق رایانه ویندوز ، تلویزیون یا حتی از طریق اینترنت مشاهده شود. برای مشاهده داده های ذخیره شده ، کافی است برنامه NVR for Windows را باز کنید یا روی پیوندهایی که در پنجره مرورگر ظاهر می شوند کلیک کنید.

برخی از دوربین های IP سوئیچ Network Video Recorder (NVR) را ارائه می دهند که به کاربران شبکه امکان مشاهده فیلم ضبط شده در هر نقطه از جهان را می دهد. با یک ضبط کننده فیلم شبکه (NVR) ، یک دوربین IP می تواند در سراسر سازمان فیلم ضبط کند. با استفاده از NVR کابل ، همه کارمندان می توانند فیلم گرفته شده را از طریق شبکه عمومی این شرکت مشاهده کنند. با این وجود ، در هنگام افزودن دوربین های IP اضافی یا گسترش ناحیه پوشش ضبط کننده فیلم شبکه بی سیم ، دوربین های IP بی سیم انعطاف پذیری بیشتری دارند.

برخی از دوربین های امنیتی IP را می توان به گونه ای تنظیم کرد که در صورت شناسایی ترافیک جدید ، به طور خودکار پیام متنی یا ایمیل ارسال کنند. سایر دوربین های IP توانایی ارسال و دریافت داده را از طریق شبکه WAN / SIP شرکت فراهم می کنند. یک نمونه از NVR با یکپارچه سازی WAN / SIP ، شبکه نظارت تصویری است. این برنامه می تواند ترافیک را به دوربین های IP مدیریت و از طریق آن مدیریت کند ، به طور خودکار هشدارهای مربوط به ترافیک را ارسال کرده و با شبکه رایانه ای موجود شرکت شما ادغام شود.

شکل دیگری از سیستم دوربین امنیتی IP ، ضبط کننده ویدیوی شبکه (NVR) نامیده می شود ، معمولاً به سروری متصل می شود که از نظر فیزیکی در محل سایت دوربین IP قرار دارد. این نوع تنظیمات مزایایی دارد. سرور نیازی به اتصال به دفتر یا خانه شما ندارد و می تواند از ساختمانی که در آن واقع شده جدا شود.

سه نوع شبکه وجود دارد که می توانید برای سیستم های دوربین IP خود استفاده کنید. کم هزینه ترین یک زیر شبکه اختصاصی برای هر دوربین IP است. اگر فقط به یک یا دو دوربین امنیتی IP نیاز دارید ، اتصال نقطه به نقطه مناسب تر خواهد بود. گزینه دیگر یک شبکه پل است که در آن آدرس MAC دوربین IP به عنوان آدرس در یک شبکه عادی عمل می کند.

شما می توانید نرم افزار دوربین نظارت IP را بصورت آنلاین یا از طریق فروشنده رایانه و تلفن محلی خود خریداری کنید. نرم افزار دوربین IP همراه با یک دفترچه راهنما است که شامل دستورالعمل های دقیق است. با کمک راهنما ، باید بتوانید در پنج دقیقه یا کمتر ، اولین سیستم دوربین امنیتی IP خود را تنظیم کنید. منابع وب بسیاری و سوالات متداول برای کمک به شما وجود دارد. برای مشاوره و پشتیبانی از وب سایت ما اطمینان حاصل کنید. اگر سوالی دارید ، بپرسید!

اگر در زمینه دوربین های امنیتی IP و NVR به هر گونه کمک نیاز دارید ، به ما در Security Camera King کمک کنید تا اموال خود را ایمن نگه دارید! اگر سوالی دارید یا می خواهید دوربین های امنیتی IP و NVR بخرید ، امروز با Camera Security King تماس بگیرید!

دوربین های امنیتی IP و NVR

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *