دوربین های امنیتی و NVR برای تجارت


یکی از روندهای رو به رشد در صنعت امنیت استفاده از دوربین های امنیتی برای نظارت تصویری و NVR برای تجارت است. دوربین مدار بسته یا تلویزیون مدار بسته نوعی نظارت تصویری است. اغلب توسط ادارات پلیس ، شرکتهای امنیتی و کازینوها استفاده می شود. در واقع ، می توان آن را برای نظارت بر خانه خریداری کرد. این مقاله بر نظارت تصویری و NVR برای تجارت تمرکز خواهد کرد. برای هر یک از دوربین های امنیتی و NVR موردنیاز برای تجارت ، امروز با Security Camera King تماس بگیرید.

نظارت تصویری چگونه کار می کند؟ می توان آن را به سه قسمت تقسیم کرد. ابتدا ضبط کننده ویدئو با دوربین خود وقایع رخ داده در اطراف خود را ضبط می کند. دوم ، اطلاعات جمع آوری شده از فیلم به مانیتور منتقل می شود ، جایی که اپراتور در حال مشاهده آن می تواند از طریق انتشار داخلی دوربین مانیتور اتفاقات را ببیند. سرانجام ، شخصی که فیلم را بر روی مانیتور تماشا می کند می تواند از طریق دستگاه ورودی ویدیوی خارجی اقدام کند.

دوربین های مدار بسته چگونه کار می کنند؟ طرز فکر اکثر مردم در مورد مشاهده براساس اصل قدیمی مشاهده چشمی است. آنچه در واقع در نظارت اتفاق می افتد این است که دوربین ها متفاوت عمل می کنند. بیشتر مردم تصور می کنند دوربین ها مانند چشمی هستند که همه چیز را می بینند – اما دوربین ها متفاوت عمل می کنند.

اول ، این دوربین ها فقط نمی بینند. آنها همچنین از طریق چیزهایی مانند دود ، مه و مه “می بینند”. دوربین های سنتی فقط مواد لنز را مشاهده می کنند. این بدان معنی است که آنها فقط می توانند اجسام جلوی لنز را “ببینند”. آنها نمی توانند اجسامی را که در پشت یا در جهت دیگر عدسی قرار دارند ، “ببینند”.

این واقعیت که دوربین های مدار بسته “گیرنده” نیز هستند ، به این معنی است که آنها می توانند با یکدیگر “صحبت” کنند. این به دوربین ها امکان تبادل داده و تصاویر را می دهد. سپس داده ها و تصاویر به اتاق کنترل مرکزی یا مکان دیگری که دارای اتصال اینترنت است ارسال می شود. این امکان را برای نظارت و مشاهده در زمان واقعی فراهم می کند.

سه نوع اصلی سیستم نظارت تصویری وجود دارد. یک سیستم دوربین فیزیکی وجود دارد که فقط یک دوربین کوچک دارد که می تواند در هر جایی قرار گیرد. دوربین های مداربسته دیجیتال وجود دارند که ظرفیت بیشتری نسبت به دستگاه های کوچکتر دارند. سپس دوربین های مدار بسته نظارت تصویری وجود دارد که مجهز به فناوری نمایش فیلم هستند که به آنها امکان می دهد تصاویر زنده از آنچه اتفاق می افتد را ارائه دهند.

NVR یا دوربین دید در شب در زمینه نظارت تصویری رایج شده است. این دستگاه ها بیشتر برای نظارت در فضای باز استفاده می شوند. آنها با استفاده از نور مادون قرمز برای انتقال اطلاعات فیلم کار می کنند. این اجازه می دهد تا تصاویر در مسافت های طولانی با سرعت زیاد منتقل شوند. یکی از بهترین مزایای داشتن دوربین فیلمبرداری مادون قرمز و ضبط کننده امنیتی NVR این است که حتی در شرایط کم نور نیز می توانند کار کنند. این امر به ویژه برای دوربین های دید در شب مورد استفاده قرار می گیرد که برای نظارت بر امنیت در مناطقی که دیدن آن از طریق چشم انسان بسیار دشوار است استفاده می شود.

دوربین های امنیتی و اخبار تجاری از ابزارهای بسیار مهم برای مدیریت تصویر از تجارت هستند. مشاغل باید به دقت بررسی کنند که کدام نوع دوربین بهترین نظارت و نظارت را فراهم می کند. بسیار مهم است که دوربین های با کیفیتی را انتخاب کنید که دارای یک تصویر خوب و همچنین دوام و قابلیت اطمینان باشند. شرکت های زیادی در زمینه طراحی دوربین های امنیتی و تجهیزات نظارتی متخصص هستند. این شرکت ها معمولاً شهرت تثبیت شده و نتایج خوبی در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا به مشتریان دارند. آنها همچنین می توانند در مورد دوربین مناسب برای یک کسب و کار مشاوره دهند.

انواع مختلفی از دوربین ها وجود دارد که مشاغل می توانند خریداری کنند. برخی از آنها شامل دوربین های مدار بسته ، دوربین های مخفی ، دوربین های شبکه و دوربین های گنبدی هستند. در حالی که بسیاری از محصولاتی که به صورت آنلاین فروخته می شوند در صورت خرید عمده با قیمت تخفیف شده عرضه می شوند ، فروشگاه هایی وجود دارند که تخفیف زیادی را در روز سفارش ارائه می دهند. بسیاری از سیستم های نظارتی برای قطعات و خدمات خود نیز ضمانت دارند.

بسیاری از سیستم ها همچنین اجازه دسترسی از راه دور از طریق رایانه یا دستگاه دیگر را می دهند. این ویژگی دسترسی از راه دور راهی برای نظارت و کنترل دوربین های نظارتی از مکان های مختلف به مشاغل ارائه می دهد. این زمانی مفید است که کارمند همیشه خود به دوربین دسترسی نداشته باشد. این ویژگی از راه دور می تواند به ارائه شواهدی در پلیس کمک کند که می تواند به افزایش پرونده کمک کند.

انواع دوربین های امنیتی و سیستم های نظارتی که می توانند از راه دور توسط رایانه ها یا سایر دستگاه ها کنترل شوند ، متفاوت است. بسیاری از این سیستم ها برای کار در شبکه های بی سیم که مانند اینترنت کار می کنند تنظیم شده اند. همچنین تلویزیون های مدار بسته ای وجود دارد که به یک برد مدار بسته متصل هستند که به مالک امکان کنترل دوربین ها را می دهد. نوع دیگری از دوربین که از راه دور قابل کنترل است ، دوربین گنبدی است. اکثر این دوربین ها مبتنی بر گنبد هستند و دارای فیلتر IR توکار هستند که می تواند اکثر پرتوهای IR را مسدود کند.

برای هر یک از دوربین های امنیتی و NVR موردنیاز برای تجارت ، امروز با Security Camera King تماس بگیرید.

دوربین های امنیتی و NVR برای تجارت

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *