دوباره به دوربین های نمایشگر هوشمند نمایش خانگی CES 2020 متصل شوید


HONG KONG ، 3 ژانویه 2020 – Reolink ، مبتکر راه حل های امنیتی خانه های هوشمند ، پیشتاز را ارائه می دهد Go PT را دوباره وصل کنید دوربین 4G LTE برای پانوراما و شیب ، آرگوس 3 را دوباره وصل کنید/Lumus را دوباره وصل کنید دوربین های امنیتی هوشمند کانون توجه و مجموعه های ستاره ای آن سری آرگوس و سری E1و دیگران. در CES 2020 در لاس وگاس ، 7-10 ژانویه.

از شرکت کنندگان در نمایشگاه CES دعوت می شود تا از غرفه Reolink دیدن کرده و جدیدترین دوربین های امنیتی خانه هوشمند را از نزدیک تجربه کنند Cab 43561 ، Hall AD ، Sands Expo.

Reolink اولین ارائه عمومی Reolink Go PT ، یک دوربین امنیتی شیب پانورامای 100٪ بی سیم 4G LTE را انجام می دهد. به عنوان یک نسخه بهبود یافته از Reolink Go ، Reolink Go PT شامل طیف کاملی از ویژگی هایی است که شما از یک دوربین خارجی 4G LTE با کیفیت انتظار دارید: اتصال پایدار 4G ، گزینه های قدرت انعطاف پذیر و 355 درجه پانوراما و 140 درجه شیب.

با استفاده از این ویژگی های کاربر پسند ، این دوربین پیشرفته 4G LTE ، باتری و خورشیدی تأمین می شود ، در مواردی که اینترنت ، WiFi یا منبع تغذیه ممکن است به آنجا نرسد و نقاط کور را با چرخش بی عیب و نقص ترک کند ، می تواند کاملاً کار کند.

Reolink Go PT 100٪ دوربین شیب بی سیم 4G با باتری

Reolink همچنین دوربین های امنیتی برجسته خود را برجسته می کند ، آرگوس 3 (نسخه بی سیم) و Lumus را دوباره وصل کنید (نسخه کابل) ، در CES 2020.

مصرف کنندگان می توانند انتظار داشته باشند که این دو دوربین پروژکتور ابتکاری فیلم های شبانه را با کیفیت تصویر بهتر ارائه دهند دید در شب نور ستاره و نورافکن ها را به طور خودکار فعال کنید تا در حیاط جلوی خود چراغی روشن بیندازند و هنگام مشاهده هرگونه رویداد مشکوک در ترافیک ، مزاحمان را از آن بترسانند.

دوربین پروژکتور 100٪ بی سیم Argus 3 را دوباره وصل کنید

طبق گفته های Reolink ، Reolink Lumus ترکیبی از یک حسگر PIR حساس و فناوری تشخیص حرکت پیکسل هوشمند را با هم دارد. به این ترتیب ، این دوربین پروژکتور خانگی هوشمند می تواند فعالیت های انسانی و حرکت ماشین ها را از برگ تشخیص دهد ، سایه ها را تغییر دهد و خطاهای پرواز را ایجاد کند تا دزدگیرهای دقیق تری برای شما ارسال کند.

Reolink Argus 3 & Reolink Lumus

علاوه بر آخرین محصول قدیمی دوربین های امنیتی هوشمند ، ویترین Reolink همچنین شامل مجموعه خانه های هوشمند زیبا از سری Argus و E1 ، راه حل های امنیتی قابل انعطاف و قابل حمل در فضای باز و داخلی است.

Futureistic PoE / WiFi IP دوربین های امنیتی نیز از جمله نمایشگاه های وی است. دارای وضوح خیره کننده 5MP / 4K و ادغام Google Home / Alexa ، این محدوده بهبود یافته از دوربین های IP نسبت به بقیه رویدادهای CES قبلی کاهش یافته است.

Reolink را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا با آنچه Reolink در CES امسال ارائه می دهد هماهنگ شوید.


درباره Reolink

Reolink ، یک مبتکر جهانی در زمینه خانه های هوشمند ، همیشه به ارائه ساده ترین و مطمئن ترین راه حل های امنیت خانه و مشاغل اختصاص دارد. ماموریت Reolink این است که با محصولات امنیتی نوآورانه ، امنیت را به یک تجربه یکپارچه مشتری تبدیل کند. محصولات Reolink در سراسر جهان عرضه و فروخته می شوند و از طریق آن می توان از میلیون ها خانه و خانواده برای نظارت و محافظت از ویدئو استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Reolink و محصولات آن ، لطفا به https://reolink.com مراجعه کنید.

برای سوالات رسانه ای:

لطفاً کیت رسانه را از اینجا بارگیری کنید >> اگر به جزئیات بیشتری نیاز دارید ، لطفاً به pr # reolink.com ایمیل بزنید (شماره را با @ جایگزین کنید).دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *