دلایل داشتن دوربین مدار بسته در خانه از SCK


دلایل داشتن دوربین مدار بسته در خانه از SCK

اگر قصد نصب دوربین مدار بسته در خانه خود را دارید ، اجازه دهید SCK مهمترین دلایل وجود دوربین مداربسته در خانه را ارائه دهد. دوربین مداربسته یک تلویزیون مدار بسته است که به عنوان یک سیستم دوربین امنیتی نیز شناخته می شود. بسیاری از صاحبان خانه از قبل از چنین سیستمی استفاده می کنند و ممکن است بخواهند یکی از آنها را به خانه خود اضافه کنند. دلایل خوبی برای این کار وجود دارد و ما 5 مورد از بهترین ها را برای شما انتخاب کرده ایم. بدون اهمیت زیاد ، در اینجا دلایلی وجود دارد که SCK در خانه دوربین مدار بسته دارد:

دلایل دوربین مداربسته در منزل 1-
اولین دلیل برای داشتن سیستم مداربسته در خانه مانند این است بازدارنده!! بازدارنده هر چیزی است که بر کسی یا کسی که از یک کار و مکان خاص دور است تأثیر بگذارد. نظارت تصویری ساده در خانه شما می تواند راهی عالی برای جلوگیری از سارقان و اشرار باشد!

به طور کلی ، دوربین های مدار بسته توسط پیمانکاران حرفه ای نصب می شوند که می دانند دوربین های شما را در کجای موقعیت و محیط قرار دارند. این امر نه تنها منجر به ضبط دید مناسب دوربین ها از مناطق آسیب پذیر و مناطق مهم می شود ، بلکه بازدارندگی ایجاد می کند. زیرا موقعیت دوربین ها به گونه ای است که هر مجرمی که به محیط نزدیک شود احتمالاً متوجه دوربین ها خواهد شد. شما می خواهید این اتفاق بیفتد زیرا از نظر آماری احتمال دارد که یک مجرم اگر بداند از تجارت با سیستم نظارت تصویری محافظت می شود ، صرفاً منصرف شود و هیچ کاری را امتحان نکند. ما حتی دوربین هایی را حمل می کنیم که دارای ویژگی های زنگ صوتی و تصویری به نام دوربین های توقف فعال هستند!

دلایل داشتن دوربین مداربسته در در خانه 2-
من به دلیل شماره 1 مستقیم می چرخم ، ایمنی برای اطمینان از ایمنی ، سیستم دوربین مدار بسته باید به صورت استراتژیک در نقاط کلیدی نصب شود تا بتواند کار خود را به عنوان بازدارنده انجام دهد ، همانطور که در دلیل 1 توضیح داده شده است. اگر سیستم دوربین مدار بسته شما حداقل تا حدی قابل مشاهده است ، سارقان و خرابکاران احتمالاً فعالیت های مخرب را دنبال نمی کنند. این به معنای احتمال ایمنی بیشتر برای شما و عزیزانتان و یا کسی است که در این ملک زندگی می کند یا حتی از موضوع بازدید می کند.

دلایل دوربین مداربسته در خانه 3-
بیمه و HOA ، باور کنید یا نکنید ، آنها اغلب (نه همیشه ، اما اغلب) تحت تأثیر نصب نظارت بر فیلم خانگی قرار می گیرند. دلیل این امر این است که بسیاری از شرکت های بیمه صاحبان خانه نوعی تخفیف برای نصب دوربین مداربسته در محل ارائه می دهند. از آنجا که بیمه یک طرح پشتیبان برای بسیاری از مشکلاتی است که می تواند با نظارت تصویری از جمله خسارت اموال یا سرقت برطرف شود ، به سادگی داشتن این سیستم به بیمه کننده بالقوه شما اطمینان بیشتری می دهد که احتمال شما کمتر است. مجبور به پرداخت کدام یک هستید منجر به پس انداز سیاست تجارت شما می شود.

دلایل دوربین مداربسته در خانه 4-
بعضی اوقات حتی با بهترین عوامل بازدارنده اتفاقات بدی رخ می دهد و هیچ کس واقعاً نمی تواند کاری برای جلوگیری از آن انجام دهد. در این شرایط ، مهم است که داشته باشید شواهد و مدارک از آنچه اتفاق افتاده است و بسیاری موافقت می کنند که داشتن چنین شواهدی یکی از مهمترین دلایل وجود دوربین مدار بسته در خانه است ، این می تواند از موارد زیر باشد: در واقع ، ثبت شواهد دلیل اصلی نصب سیستم مداربسته در همه جا است. این شواهد می تواند در شرایط مسئولیت مانند آنچه در بالا ذکر شد کمک کند ، اما همچنین می تواند در تعقیب یک مجرم کمک کند. در حقیقت ، این دلیل به دلیل شماره 1 نیز مربوط می شود. جنایتکاران از این واقعیت آگاه هستند که سیستم های نظارت تصویری شواهد ویدئویی را ضبط می کنند ، و این آگاهی باعث می شود که تماشای دوربین ها در یک مکان منصرف شود. مجرمان نمی خواهند گرفتار شوند و دوربین مدار بسته آنها را می گیرد!

دلایل دوربین مداربسته در منزل 5-
آخرین و نه مهمترین ، پنجمین دلیل ما برای نصب سیستم دوربین مدار بسته است آرام شما ، عزیزانتان و بازدیدکنندگان خانه خواهید داشت. دانش ساده مبنی بر اینکه توسط یک عامل بازدارنده محافظت می شوند ، سطح ایمنی و امنیت عاطفی را که هر کس شایسته است هنگام حضور در خانه داشته باشد ، فراهم می کند.

از اینکه امروز به ما پیوستید متشکریم زیرا در مورد دلایل داشتن دوربین مدار بسته در خانه بحث کردیم!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های IP 2MP ، 4MP ، 8MP یا هر یک از محصولات امنیتی شگفت انگیز ما ، امروز با 561-288-5258 تماس بگیرید!

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *