دسترسی هوشمند – توسعه بعدی امنیت؟


دسترسی هوشمند و ورود خودکار می تواند از ویژگی های مشترک زیرساخت های هوشمند ساخت و ساز طی پنج سال آینده باشد. این به دلیل اعتبار هوشمند و فناوری بدون تماس ، بهبود راه ورود افراد به ساختمانها و دسترسی به آنها است.

اختراع قفل و کلید متوسط ​​به شماره 6 برمی گرددشما قرن ، و در ساده ترین شکل خود ، به عنوان اولین نسخه از کنترل دسترسی به جوامع خدمت می کرد. قفل ها و کلیدهای سنتی یک راه حل کاربردی برای مشکل اساسی محافظت از اموال و شناسایی شخص قبل از اجازه یا عدم ورود است.

در طول 20شما دستگاه های قرن در حال تکامل هستند و به لطف مهندسی دقیق و پیشرفت در فناوری رایانه ، شیوه تأمین فضاهای مسکونی و تجاری بسیار بهبود می یابد. در دهه بیست ، توسعه کنترل دسترسی به دلیل تولید انبوه دستگاه های هوشمند ، که امروزه توسط حدود 3.6 میلیارد نفر در سراسر جهان حمل می شود ، مرحله بعدی خود را آغاز کرد.

این تصویب انبوه زیرساخت ها و ابزارهای مورد نیاز توسعه دهندگان امنیتی را برای ایجاد به روزرسانی های نوآورانه ایجاد کرده است ، و کنترل دسترسی را به منظور بهبود عملکرد و تجربه کاربر نهایی به سطح بعدی می رساند. Paxton ، تولید کننده امنیتی که فناوری خود را در 63 کشور جهان گسترش می دهد ، در صف مقدم این بازار در حال ظهور قرار دارد.

آدام استرود ، مدیر عامل گروه Paxton ، توضیح می دهد: «تلفن های هوشمند و ساعت های هوشمند فرصت هایی را برای نوآوری جدید ایجاد می کنند و صنعت امنیت مانند بسیاری دیگر تغییر می کند. پیشرفت سریع مانند فناوری های جدید مبتنی بر ابر و مبتنی بر مرورگر وب یا فناوری که به ما در اتصال بی سیم کمک می کند ، در حال انجام است.

“این ابزارها به تولیدکنندگان امنیت کمک می کنند تا راه حل های ساختاری یکپارچه برای آینده ایجاد کنند.”

مردم با استفاده از چندین برنامه کاربردی دستگاه های هوشمند برای شناسایی و مدیریت کارهای روزمره بیشتر آشنا می شوند. این موارد می تواند از دسترسی به رسانه های اجتماعی یا حساب های بانکی تا پخش جریانی مطالب و پرداخت قبوض باشد. این سرویس ها نوار را با سطح عملکردی که برای یک تجربه یکپارچه هنگام استفاده از دستگاه های هوشمند برای تأیید شخصی مورد انتظار است ، تنظیم کرده اند. آنها باعث شده اند صنعت امنیت در تولید محصولات جدید برای بازارهای خود از این الگو پیروی کند.

آدام استرود ادامه می دهد: “از نظر کنترل دسترسی ، ما از روش های مختلفی برای شناسایی افراد استفاده می کنیم. نکته اصلی برای این دستگاه هوشمند و اطلاعات بیومتریک فرد است. “

“مثالی از آنچه قبلاً در صنایع دیگر اتفاق افتاده پرداختهای غیر نقدی است. از ابتدای بروز همه گیر شدن ، پرداخت های بدون پول نقد با سرعتی که معمولاً پنج سال طول می کشد ، شتاب گرفته اند. کنترل دسترسی و گواهینامه های هوشمند بعدی هستند ، اما هنوز در مراحل اولیه توسعه هستند. “

گواهینامه های هوشمند نوعی رمز کنترل دسترسی دیجیتال است که به کاربر سیستم اجازه می دهد بدون کلید سنتی یا کارت فیزیکی / fob وارد یک ساختمان امن شود. آنها توسط شخصی اداره می شود که سیستم امنیتی را اجرا می کند ، و در مورد پاکستون توزیع و استفاده از آنها کاملاً آزاد است. این امر آنها را از گزینه های مقرون به صرفه تر و مقیاس پذیرتر از توکن های فیزیکی تبدیل می کند.

پس از صدور اطلاعات شناسایی هوشمند ، می توان یک لایه امنیتی ثانویه اعمال کرد که کاربر را ملزم می کند قبل از استفاده از نشانگر دیجیتال ، با استفاده از روش امنیتی انتخابی خود (پین ، اثر انگشت یا تشخیص چهره) وارد دستگاه خود شود.

استفاده از گواهینامه های هوشمند برای سایتهای بدون سرنشین راحت ، ایمن و به خصوص مفید است ، زیرا می توان آنها را زودتر از طریق ایمیل برای کاربر صادر کرد و به آنها امکان دسترسی آسان هنگام ورود را می دهد. همچنین می توانند در فواصل مختلف در سایتهایی که به بسیاری از افراد اجازه داده می شود ، م variousثر باشند.

به منظور تبدیل گواهینامه های هوشمند و سیستم های ورود خودکار به زندگی روزمره مردم ، نصب ساده سیستمی که از سواد رایانه ای ابتدایی استفاده می کند ، کلید توزیع گسترده است. تجربه کاربر باید با صرفه اقتصادی در پس زمینه کار کند ، زیرا سیستم های امنیتی گذشته با زیرساخت های بسیار پیچیده ، هزینه های راه اندازی پر هزینه و نگهداری مداوم ارائه شده اند.

هدف جدیدترین سیستم Paxton این است که با یک راه حل ساده پلاگین و بازی مناسب برای هر ساختمان ، در هر مکان با اتصال به اینترنت ، آن را تغییر دهد.

آدام استرود نتیجه گیری می کند: “ما باید بتوانیم از طریق در و با امنیت و راحتی به راحتی بلند شویم. این در همه تصمیمات ما درباره آخرین سیستم Paxton10 مهم است. این برنامه ترکیبی از مدیریت فیلم و کنترل دسترسی بر روی یک پلت فرم آسان برای استفاده است.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *