در ابرها: دون باکسلی


در ابر: دون باکسلی ، مدیرعامل و بنیانگذار DH2i

“امنیت” برای شما چه معنایی دارد؟
از نظر من ، امنیت به معنای کمک به مشتریان ما در ایجاد ارتباطات ایمن بین هر دو نقطه انتهایی بدون ترس از کسی است که از سیستم های خود استفاده نمی کند ، که نباید باشد.

چه چیزی باعث شد شما بخواهید در صنعت کار کنید؟
کار در صنعت امنیت نتیجه مشتریانی بود که برای ایجاد ارتباطات ایمن بین سیستم های محلی خود و ابر عمومی به چالش کشیده شدند. آنها می خواستند بتوانند بارها را به عقب و جلو بین محیطهای ابری و جلو ببرند. اما از آنجا که آنها کل محیط امنیت را کنترل نمی کردند ، سعی کردند این کار را به روشی ایمن و قابل تکرار انجام دهند.

اگر می توانستید چیزی را در صنعت تغییر دهید ، چه چیزی خواهد بود؟
من همچنان صنعت را ترغیب می کنم که برای شکست آفت حملات سایبری در همه سطوح همکاری کند.

اتفاق خنده داری را که اخیراً برای شما اتفاق افتاده توصیف کنید؟
نمی دانم خنده دار است اما قطعاً احمقانه بود. اخیراً من در ماشینم در گاراژ نشسته بودم و قصد داشتم سفارشی را انجام دهم. حواسم را پرت کردم و دکمه ماشینم را فشار دادم که در گاراژ را فعال کرد تا بسته شود ، و سپس قبل از من قدم به عقب برداشتم و از قسمت بالای صندوق عقب پاره کردم … خیلی لال.

مهمترین روندی که امروز می بینید چیست؟
من تمایل ناخوشایندی را برای دولت های ملی برای مشارکت شرکت های کشور ثالث در “امنیت سایبری” برای شرکت در حملات سایبری آشکار تر می بینم. راستش را بخواهید ، اگر این روند ادامه یابد ، فکر نمی کنم برای هیچ یک از ما به سرانجام برسد.

اگر در امنیت کار نمی کردید ، چه می کردید؟
درس دادن.

جالب ترین چیز برای شما چیست که ما نمی توانیم از CV یاد بگیریم؟
من مربیگری زیادی در فوتبال جوانان داشتم. من این فرصت را داشتم که هر دو پسرم را آموزش دهم و با آنها یک مقام قهرمانی ایالتی را بدست آورم. بنابراین ، بله ، این احتمالاً جالب ترین چیزی است که در رزومه من مشاهده نخواهید کرد.

یک کاری که در دفتر انجام می دهید چیست و چه چیزی را منع می کنید؟
من بازی های ویدئویی ، احتمالاً ماریو کارت را ضروری می دانم – شما هر چیزی را می دانید که باعث خراب شدن آن شود. این به تیم کمک می کند تا از تفریح ​​لذت ببرد و از کنار هم بودن لذت ببرد. من تعادل بد زندگی و زندگی را تحریم می کنم.

در طی 5 سال خود را کجا می بینید؟
من مادر و برادرم را سال گذشته از دست دادم ، بنابراین اکنون فقط یک روز آن را مصرف می کنم.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *