درمورد مشکل صوتی به کمک نیاز دارید: cctv


سلام بچه ها

چند پرچم قرمز در اینجا ظاهر می شود و من این را می دانم ، اما من می خواهم این تنظیم فعلی ضمن صرفه جویی در تنظیمات بهتر ، کار کند. لطفا این را در ذهن داشته باشید 🙂

من یک تنظیم دوربین مداربسته دست دوم خریداری کردم و باعث شد بیشتر از طریق آزمون و خطا کار کند. این یک DVR 8 کاناله است که از اتصالات BNC با یک ورودی صوتی واحد برای عکس ها استفاده می کند. من با استفاده از مبدل های rj45 به دوربین ها متصل می شوم (نام را فراموش کنید) بنابراین کانالهای کابل cat5e هستند (هنوز در دیوارها نیستند ، بعدی است). DVR یک دستگاه فلورئون است ، من کتابچه راهنما ندارم ، نمی توانم آن را به صورت آنلاین پیدا کنم – احساس می کنم.

دست دوم – بررسی کنید
فناوری قدیمی – بررسی کنید
بدون دستورالعمل – بررسی کنید

من ویدیویی ضبط کردم که وضوح بالایی ندارد ، اما تاکنون به اندازه کافی خوب است. من یک میکروفون ارزان قیمت با فضای باز بالا وصل کردم ، جریان مستقیم را از یکی از محفظه های شکاف خارج کردم و یک سیم phono را به DVR متصل کردم. این صدا را در کانال 1 ضبط می کند و وقتی فایل ها را به رایانه خود صادر می کنم ، صدا و تصویر “کار می کند”.

مشکل این است که صدای هیس / وزوز شرورانه ای وجود دارد. من 50/50 هستم که آیا تداخل کابل است یا فقط یک میکروفون احمقانه (حدود 5 پوند بود).

سعی کردم میکروفون را از دوربین دور کنم – کمکی نیست
من آجر دوم ندارم که بتواند قدرت انزوا را بررسی کند (دوربین ها و میکروفون دارای 1 آجر با گیره های کابل هستند که آن را به آداپتورهای اترنت (که دارای ویدئو و DC هستند) جدا می کند.

در حال حاضر ، میکروفون از پنجره گیر کرده است ، اما صدای باد نیست – این یک صدای خش خش ایستا است و درون و خارج می شود.

بنابراین ، پیشنهادات؟ پیشاپیش خیلی ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *