حفاظت از شهرت صنعت دوربین مداربسته


نفرت گوترمن ، رئیس محصولات و بازاریابی در Hanwha Techwin Europe ، توضیح می دهد که چرا او با شور و حرارت معتقد است که عناصر محافظت از رمز عبور به صورت استاندارد پیش فرض محافظت می شود باید یک نیاز اساسی برای همه سیستم های نظارت تصویری باشد.

آنها می توانند برای اهداف جنایتکارانه یا مخرب بوجود آیند یا به راحتی توسط هکرهای فرصت طلب به عنوان یک چالش شناخته شوند. به هر دلیلی که باشد ، حملات سایبری یک مشکل اساسی است که می تواند به میزان قابل توجهی بر اعتبار صنعت دوربین مداربسته تأثیر بگذارد. بنابراین ، تبلیغات اخیر برای یک ارائه دهنده معروف راه حل های امنیتی ویدئویی ، که ادعا می شود سهل انگاری در محدود کردن دسترسی به اطلاعات محرمانه به کاربران نهایی است ، باید به عنوان یک یادآوری برای ذینفعان در زنجیره تأمین نظارت تصویری باشد. همکاری با یکدیگر بهترین شیوه ها را ترویج کنید.

به طور پیش فرض محافظت می شود

اگرچه بیشتر دوربین ها برای اهداف مهم ماموریت یا با امنیت بالا نصب نشده اند ، شرکت ها و سازمان های بی شماری وجود دارند که سیستم های نظارت تصویری را برای کمک به آنها در محافظت از دارایی ها ، افراد و دارایی خود می سپارند. به این ترتیب ، آنها باید انتظار داشته باشند که اطلاعات محرمانه آنها توسط هکرها محافظت شود ، این دلیل اصلی استاندارد Secure by Default است که در سال 2019 توسط کمیسر نظارت بر انگلیس معرفی می شود.

Hanwha Techwin مفتخر بود از جمله تولیدکنندگانی باشد که برای مشارکت در تهیه استاندارد Secure by Default دعوت شده اند و هدف آن اطمینان از محافظت سایبر و شبکه از محصولات نظارت امنیتی به طور پیش فرض است. به همین ترتیب ، این استاندارد مشخص می کند که ما افرادی که در صنعت امنیت ویدیو هستند می توانیم برای احترام به حقوق حریم خصوصی مشتریان و مطابقت با مقررات محافظت از داده ها مانند GDPR انجام دهیم.

به بیان ساده ، استاندارد تولیدکنندگان را به اتخاذ روشی رهنمون می کند که حفاظت از حمله سایبری را به یکی از ویژگیهای اصلی یک راه حل دوربین مدار بسته تبدیل می کند که در ابتدای فرایند طراحی دوربین در نظر گرفته می شود ، نه اینکه به عنوان یک لیست طولانی از توابع مفید تلقی شود.

5 عنصر اساسی حفاظت از رمز عبور

بدیهی است ، شاید ، اما داشتن پروتکل های محافظت از رمز عبور قوی نقطه شروع خوبی برای شناسایی بهترین اقدامات امنیت سایبری است. اگرچه اجرای آنها آسان است ، مانند حداقل استانداردهای اجباری و خودکار ، مانند ممنوعیت استفاده مداوم از همان حرف یا عدد و تشویق به استفاده از نویسه های خاص و همچنین ترکیبی از حروف و اعداد ، همیشه باید در سیستم عامل دستگاه طراحی شود. همچنین مهم است که تولیدکنندگان محصولی را با رمزهای عبور ضعیف از پیش تنظیم شده ارسال نکنند ، در صورتی که کاربر نیازی به ایجاد تغییر ندارد. اینها معمولاً گذرواژه هایی هستند که همه حروف یا اعداد یکسانی دارند.

به طور خاص ، استاندارد Secure by Default اقدامات زیر را ارائه می دهد:

اگرچه هیچ فروشنده ای نمی تواند تضمین 100 درصدی ارائه دهد ، ما از مشاوران ، طراحان سیستم و مجتمع های سیستم می خواهیم فقط با فروشندگانی کار کنند که از اهداف Secure by Default استاندارد پشتیبانی می کنند و می توانند نشان دهند که اهمیت ذخیره سازی داده ها را کاملاً درک می کنند. – استفاده کنندگان از مشتری در امنیت هستند ، و همه کارها را برای مقابله با خطر حمله سایبری انجام می دهند. این شامل کسانی می شود که “درب عقب” را که ممکن است در ابتدا برای دسترسی آسان مهندسان به دستگاه طراحی شده باشد ، در عین حال فرصتی برای هکرها نیز فراهم کرده است.

به تولیدکنندگانی توجه کنید که در هنگام شناسایی تهدیدهای جدید امنیت سایبری ، صراحت و صداقت با مشتری بسیار مهم است و می توانند به سرعت برای به روزرسانی میان افزار برای مقابله با آنها حرکت کنند. به عنوان مثال در Hanwha Techwin ، تیم پاسخ مهندسی امنیت کامپیوتر (S-CERT) ما کاملاً بر روی رفع هرگونه آسیب پذیری امنیتی احتمالی در محصولات و راه حل های Wisenet متمرکز شده است. اعضای تیم برای تجربه خود با دست انتخاب می شوند تا بتوانند با اقدامات مقابله ای موثر در برابر تهدیدهای امنیت سایبری ، سریعاً شناسایی ، تجزیه و تحلیل و پاسخ دهند.

تولیدکنندگان همچنین باید از آژانس های آزمایش شخص ثالث برای ارزیابی محصولات خود در برابر آخرین روش های هک کردن ، و همچنین آموزش نصب و نصب یکپارچه کننده سیستم ، با توجه به اهمیت تنظیم حفاظت از رمز عبور به عنوان یک بخش اساسی از فرآیند ، استفاده کنند. ضبط کننده ها

خلاصه

توانایی شرکت ها و سازمان های بی شماری و همچنین صاحبان خانه برای تماشای فیلم های زنده یا ضبط شده از طریق هر رایانه در وب یا از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی ، در نحوه نظارت از راه دور بر دارایی یا دارایی انقلابی ایجاد کرده است. با این حال ، این امر همچنین منجر به این شده است که محافظت از داده ها به یک موضوع مهم در بخش دوربین های مداربسته تبدیل شود.

خبر خوب برای کاربران نهایی و همه فعالان زنجیره تأمین این است که تولیدکنندگان حرفه ای و دارای مسئولیت اجتماعی که محصولات آنها از استاندارد Secure by Default برخوردار بوده و برای محافظت از داده ها طراحی شده اند ، هیچ کمبودی ندارند.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *