جوایز و دانش فنی با برنامه Dahua Partner


نصب کننده ها و مجتمع ها آماده استفاده از برنامه جدید Dahua Partner هستند که برای بارگیری رایگان در دسترس است.

برنامه بارگذاری شده برای کمک به نصب کنندگان در تعیین مناسب ترین محصولات برای پروژه هایشان. این شامل مشخصات دقیق و مقایسه محصول ، مجموعه ای از فیلم ها و اسناد “چگونگی” بررسی مسائل فنی متداول است که می توان آنها را براساس گروه جستجو کرد ، همچنین آخرین اخبار محصولات و خدمات Dahua.

یکی از ویژگی های اصلی این برنامه ارائه پشتیبانی فنی از طریق ویژگی تعاملی پرسش و پاسخ است تا نصب کنندگان بتوانند از متخصصان محلی داهوا پشتیبانی شخصی دریافت کنند. همچنین مجموعه ای از ماشین حساب های مفید مانند انتخاب لنزها و ایجاد ظرفیت پهنای باند را فراهم می کند.

علاوه بر این ، نصب کنندگان می توانند با اسکن بارکد هر محصول داهوا که خریداری می کنند ، پاداش * در قالب کوپن آمازون را مطالبه کنند و می توانند از محصولات تبلیغ شده فعلی استفاده کنند. این برنامه شامل دسترسی به جزئیات حساب است که نشان دهنده جوایز برنده شده تاکنون است و به نصب کنندگان امکان می دهد پروژه های خود را ثبت کنند تا از پشتیبانی فنی اولویت برخوردار شوند.

مایکل لارنس ، مدیر بازاریابی داهوا برای انگلیس و ایرلند گفت: “برنامه Partner نشان می دهد که Dahua در ارائه اطلاعات و پشتیبانی آسان برای دسترسی به محصولات و اطلاعات فنی و پشتیبانی در قالب به روز و قابل دسترسی پیشتاز است.” . “این همچنین طرح ها و جوایز انگیزشی هیجان انگیزی را ارائه می دهد تا نصب کنندگان بتوانند از انتخاب محصولات و سیستم های Dahua برای پروژه های خود استفاده کنند.”

برنامه Dahua Partner از فروشگاه App و Google Play در دسترس است.

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *