جوایز امنیتی و آتش نشانی


ما همه چیزهایی را که می توانیم امسال در هیلتون در پارک لین جشن رو در رو برگزار کنیم مرور کردیم. اگر انجام این کار با خیال راحت امکان پذیر نباشد ، ما به Virtual برمی گردیم. در هر صورت ، ما تضمین می کنیم که سوابق شما توسط هیئت مستقل داوران متخصص ما بررسی ، ارزیابی و ارزیابی می شود و از شانس موفقیت برابر و برابر برخوردار خواهید بود.

به همین منظور ، ما بسیار خرسندیم که با اهدای جایزه Trust Mark ، جایزه پروسه داوری مستقل خود را از طرف شورای استاندارد مستقل دریافت کرده ایم.

لطفاً با اطمینان وارد شوید که سوابق شما بدون در نظر گرفتن وضعیت و علاقه تجاری ، منصفانه و صادقانه وارد سیستم می شوند.

برای اینکه در سال 2021 جزو برندگان ما باشید ، باید دسته ها و معیارهای ورود را از همین حالا در www.securityandfireawards.com/categories/ بررسی کنید و مطمئن شوید که به صورت رایگان وارد سایت www.securityandfireawards.com/enter/ می شوید.

دسته بندی های جدید و فرصت های جدید

اکنون ، در بیست و دومین سال خود ، جوایز دستیابی به امنیت و آتش سوزی دائماً در برجسته سازی بهترین افراد ، پروژه ها و فرایندهایی که بخش های امنیتی و آتش نشانی می توانند ارائه دهند ، زمینه های جدیدی را ایجاد می کنند. برای سال 2021 ، ما دسته بندی ها را بررسی کردیم و برای بهبود پیشنهادات و تمرکز بیشتر رویداد بر روی شرکت ، مردم ، تیم و پروژه ، تعدادی اضافات و تغییراتی ایجاد کردیم.

ما به بخش های مختلفی از شرکت ها ، افراد و تامین کنندگان تقسیم می شویم که در رشته های مختلف برای همه افراد در نظر گرفته شده است ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که لیست کامل دسته ها را برای سال 2021 بررسی کرده و همه مواردی را که برای شما ، تیم ها و شرکت شما قابل استفاده است به صورت رایگان وارد کنید. www.securityandfireawards.com/enter/categories

برای اینکه در سال 2021 جزو برندگان ما باشید ، باید دسته ها و معیارهای ورود را از همین حالا در www.securityandfireawards.com/categories/ بررسی کنید و مطمئن شوید که به صورت رایگان وارد سایت www.securityandfireawards.com/enter/ می شوید.

S & FEA قهرمان قهرمانان

برای تشخیص 21 سال باورنکردنی جایزه های امنیتی و آتش نشانی در تمام تغییرات نام و ظاهر متعدد آن (جوایز برتری IFSEC / FIREX و غیره) ، ما از معرفی یک دسته کاملاً جدید هیجان زده ایم: S & FEA قهرمان قهرمانان. این دسته جدید درخشان برای ورودی از باز خواهد بود همه چيز برندگان قبلی پس از اولین رویداد 21 سال پیش. بنابراین ، اگر در 21 رویداد قبلی یک جام را به عنوان یک برنده در هر گروه کسب کرده باشید ، می توانید شرکت کنید تا ببینید آیا به عنوان بهترین بهترین ها و قهرمان قهرمانان قضاوت می شوید!

به تماشا ادامه دهید برای معیارهای ورود و بروزرسانی ، www.securityandfireawards.com/categories/

حاضر

در زمان های “عادی” ، حدود 1000 نفر از بهترین متخصصان صنعت شما در هتل معتبر Park Lane Hilton در لندن گرد هم می آیند تا دستاوردهای بزرگ همتایان خود را در رویداد فروش تشخیص دهند و از آنها تجلیل کنند. ما بسیار امیدواریم که وضعیت موجود بهتر شود و بتوانیم یک محیط امن و آرام را برای ارتباطات و ارتباطات دیگر به شما ارائه دهیم.

در سال 2019 ، میزبان ما برای شب Tess Dali فوق العاده بود ، که مدیریت حرفه ای و لغزنده ارائه آن به موفقیت یک شب بزرگ کمک کرد. میزبانان قبلی جیمی نسبیت ، گابی لوگان ، جیمی کار و بزرگ رونی کوربت هستند. بعلاوه ، البته ، میزبان مجازی ما سال گذشته مورد علاقه ITV ، درخشان استفان مولرن بود!

امروز میزهای خود را رزرو کنید و برای همه تیم های خود صندلی امن کنید. تعداد محدودی از میزهای VIP به صورت اولین مراجعه و اولین سرویس در دسترس هستند. قبل از همه گیری ، جوایز برای 6 سال گذشته به فروش رسیده بود ، بنابراین برای جلوگیری از ناامیدی در سایت www.securityandfireawards.com/attend/ اکنون شرکت کنید.

حامی مالی

حمایت مالی از جوایز امنیتی و دستاوردهای آتش نشانی فرصت هایی را برای تبلیغ و نام تجاری بی نظیر در سایر نقاط صنعت فراهم می کند. مشخصات کلیه حامیان مالی شرکت کننده از طریق مارک هدفمند ، تبلیغات گسترده و پوشش اخبار در رسانه های برجسته صنعت ، از طریق پست الکترونیکی مستقیم و به روزرسانی های الکترونیکی به اعضای انجمن های صنعت پیشرو و ارتقا promotion در IFSEC و FIREX – همه افزایش می یابد. که مارک تجاری شما را با این رویداد هماهنگ می کند.

فرصت های استثنایی حمایت مالی را در www.securityandfireawards.com/sponsorship-opportunities/ مشاهده کنید

روابط مفید

نکات مفید ورود به سیستم: www.securityandfireawards.com/enter/handy-tips-entering

اگر برای نوشتن سوابق خود به کمک نیاز دارید ، در اینجا راهنمایی متخصص پیدا خواهید کرد: www.securityandfireawards.com/enter/awards-writing-service

این چیزی است که مهمانان بسیار خوشحال ما در مورد جوایز امنیتی و آتش نشان می دهند: www.securityandfireawards.com/testimonials/

به روزرسانی جوایز و توییت ها را دنبال کنید SecurityXAwardsدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *