توابع اساسی ضبط راهنمای مکان


سلام ، همه جو اینجا هستند ، و امروز ما می خواستیم صحبت کنیم ، توضیح دهیم و به شما نشان دهیم کجا می توانید به برخی از اساسی ترین ویژگی های ضبط کننده برای سیستم دوربین مداربسته خود دسترسی پیدا کنید. اگر اخیراً ضبط کننده خود را راه اندازی کرده اید ، اما در مورد برخی گزینه ها و منوها تعجب می کنید ، این مقاله و ویدیوی همراه برای شما عالی خواهد بود. اگر در حال حاضر متخصص دوربین مداربسته هستید ، به احتمال زیاد بسیاری از این اطلاعات را می دانید. این خوب است زیرا همیشه چیزهای جدیدی برای یادگیری وجود دارد یا چیزی که ممکن است از دست داده باشید ، بنابراین ما همچنان توصیه می کنیم که به آن پایبند باشید.

بنابراین وقتی می گوییم “توابع اساسی ضبط” منظور ما چیست؟ خوب ، بدانید که ضبط کننده های ما از نظر ویژگی ها غنی هستند و می توانند به شما در رسیدن به اهداف مختلف دوربین مدار بسته / امنیتی کمک کنند. بسیاری از این ویژگی ها پیشرفته بوده و نیاز به دانش نحوه کار این نوع فناوری دارند. به طور خلاصه ، بسیاری از ویژگیهای پیشرفته سیستم باید از ویژگیهای پس زمینه دوربین مداربسته تنظیم شوند. با این حال ، بسیاری از ویژگی های اساسی دستگاه ضبط وجود دارد که به طور بالقوه برای هر کاربر قابل دسترسی است و باید چیزی باشد که هر کاربر ضبط کننده ما به راحتی از آن استفاده کند. این ویژگی ها شامل ایده های اساسی مانند پخش ، مشاهده زنده ، دسترسی به تنظیمات شبکه ، دسترسی به تنظیمات کیفیت دوربین و موارد دیگر است.

با این اوصاف ، بیایید برخی از ویژگی های اصلی ضبط کننده را بررسی کنیم.

 1. زنده –
  از عملکردهای اصلی ضبط کننده ، مشاهده زنده ساده ترین و واضح ترین است. وقتی برای اولین بار به ضبط کننده خود می روید ، باید از قبل در معرض دید مستقیم باشید. در اینجا می توانید تصاویر فعال در زمان واقعی را مشاهده کنید که در این مقطع زمانی وارد دوربین های شما می شوند. در بیشتر موارد ، نمایش زنده پیش فرض جریان دوربین های متصل به ضبط کننده شما خواهد بود. دوربین های شما به طور بالقوه می توانند دو جریان فیلم داشته باشند. یکی برای ضبط ، که از کیفیت بالایی در رزولوشن دوربین برخوردار است و جریان اصلی نامیده می شود. جریان دیگر ، زیر جریان ، وضوح پایین تر و سرعت انتقال کمتری است که برای کاهش بار رمزگشایی نمایش زنده و همچنین پخش جریانی برای مشاهده از راه دور طراحی شده است. اگر روی یکی از نماهای خود دوبار کلیک کنید ، بزرگتر می شود و کیفیت اصلی تصویر زنده را مشاهده خواهید کرد. اگر روی صفحه کلیک راست کنید ، می توانید یکی از گزینه های نمایش شماره گذاری شده را انتخاب کنید که باعث تغییر شبکه می شود تا بر اساس انتخاب خود ، دوربین های کم و بیش را همزمان ببینید.
 2. بازی –
  پخش یکی از مهمترین عملکردهای اصلی ضبط کننده است. با کلیک راست روی صفحه نمایش زنده می توانید به پخش دسترسی پیدا کنید. روی Main Menu کلیک کنید و پس از وارد کردن اطلاعات ورود به سیستم ، روی Play کلیک کنید. از اینجا می توانید در قاب ها بر اساس دوربین ، تاریخ ، زمان و نوع فریم ها جستجو کنید. شما همچنین می توانید فیلم ها را با استفاده از ابزار قیچی در اینجا صادر کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این فرآیند ، برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ، به فیلم پخش محلی صادرات ما مراجعه کنید.
 3. برنامه ضبط –
  سیستم دوربین شما بدون ایجاد هیچ گونه تغییری ، به گونه ای طراحی شده است که تمام عکسهای انبوه ورودی را در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته ضبط کند. برای تنظیم اینکه ضبط کننده در روزها یا ساعات خاصی ضبط نکند و آن را برای ضبط کردن رویدادهایی مانند تشخیص حرکت تنظیم کنید ، باید از برنامه ضبط استفاده کنید. با ورود به منوی اصلی و کلیک بر روی STORAGE در پایین صفحه منوی اصلی ، این مورد را می توان یافت. از اینجا ، روی جدول زمانبندی کلیک کنید. می توانید برنامه خود را در اینجا ویرایش کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره ، فیلم راه اندازی تشخیص حرکت ما را بررسی کنید!
 4. تنظیمات و ثبت کیفیت دوربین –
  دوربین های شما می توانند تنظیمات کیفیت خود را طوری تنظیم کنند که به شما امکان می دهد کیفیت تصویر و میزان بیت را افزایش دهید یا آنها را کاهش دهید. این کار را برای دستیابی به یک تصویر بهتر یا کاهش میزان فضای مصرفی دیسک سخت توسط ضبط ها انجام می دهید ، بنابراین امکان ضبط فریم طولانی تر فراهم می شود. این کار را می توان برای هر دوربین جداگانه از طریق تنظیمات رمزگذاری انجام داد. همچنین برای افزودن دوربین های جدید به ضبط کننده باید از رجیستر دوربین استفاده کنید. برای دسترسی به رمزگذاری و / یا تنظیمات رجیستری از فهرست اصلی ، روی گزینه دوربین در پایین صفحه کلیک کنید. از اینجا در تنظیمات دوربین خواهید بود. به طور پیش فرض ، می توانید در قسمت رجیستری یا در قسمت تنظیمات رمزگذاری باشید. فقط به هر انتخابی که نیاز دارید ، آنها را جایگزین کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار آنها ، فیلم های ما را در مورد اضافه کردن دوربین های IP و کیفیت دوربین بررسی کنید!
 5. تنظیمات شبکه و P2P –
  برای استفاده از عملکردهایی مانند مشاهده از راه دور ، ضبط کننده شما باید به درستی برای شبکه ای که به آن متصل است تنظیم شود. این ممکن است در وب تا حدی درک کند ، بنابراین اگر آشنایی ندارید ، همیشه فیلم های ما را از راه دور تماشا کنید. برای دسترسی به تنظیمات شبکه ، ابتدا روی NETWORK در پایین منوی اصلی کلیک کنید. از آنجا گزینه های زیادی را مشاهده خواهید کرد. تنظیمات TCPIP به شما امکان تغییر اطلاعات آدرس IP ضبط را می دهد. در حالی که گزینه های دیگری مانند ایمیل و P2p نیز ممکن است برای مشاهده از راه دور در دسترس باشند. برای تنظیمات مشاهده از راه دور ، در اینجا فیلم های P2P ما را بررسی کنید!

از اینکه امروز به ما پیوستید متشکریم که به بررسی ویژگیهای اساسی ضبط پرداختیم. ما به شما توصیه می کنیم که این لیست پخش را به عنوان مورد علاقه خود انتخاب کنید و در کانال ما مشترک شوید ، زیرا شامل سایر آموزش های ویدئویی برای ویژگی های مختلف است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا س questionsالات عیب یابی ، سوالات سازگاری یا در دسترس بودن ، با تیم ما با شماره 561 288 5258 تماس بگیرید و تا دفعه بعدی ایمن باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در اینجا پیدا کنید: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *