تهیه مسابقات NASCAR و جشنواره موسیقی Firefly


پیست مسابقه بتونی یک مایل با شیب زیاد Dover International Speedway با نام The Monster Mile شناخته می شود. این مسابقات سالانه میزبان شش مسابقه هیجان انگیز NASCAR در این مجموعه است که بیش از 800 هکتار مربع در شهرستان کنت ، دلاور را پوشش می دهد. در این مکان همچنین جشنواره موسیقی چهار روزه Firefly با حضور 100 گروه در شش صحنه برگزار می شود.

جیم هوسفلت ، مدیر ایمنی عمومی و نظارت عملیاتی در Dover International Speedway، Inc گفت: “در طی یک رویداد خارج از خدمت ، خدمات ایمنی عمومی ما از سیستم به طور شبانه روزی برای نظارت بر فعالیت استفاده می کند. “ما تا آنجا كه ممكن است فعالانه از دوربین های خود استفاده می كنیم و به دنبال مشكلات قبل از ظاهر شدن آنها هستیم. من همیشه کاملاً متقاعد شده ام که یک سیستم ویدیویی جامد دارم و سیستم ما نیازهای ما را به خوبی برآورده می کند. “

این تیم در حال حاضر Speedway را با دوربین های شبکه IP از Axis Communications ، شامل مدل های پانوراما / شیب / زوم (PTZ) و 360 درجه پانوراما با چندین عکس ، پوشش می دهد. آنها مرتباً از فیدهای ویدئویی اضافی تلفن های هوشمند و دستگاه های موبایلی که از طریق برنامه Milestone XProtect Mobile به سیستم ارسال می شوند ، استفاده می کنند. کل فیلم به صورت زنده تماشا می شود و سپس در مجموعه ای از دستگاه های ضبط ویدیوی شبکه Milestone Husky بایگانی می شود.

هوسفلت گفت: “با نمای كامل مراجعه كنندگان و اسكن بلیط ، ما شاهد جریان ترافیك هستیم.” “ما می توانیم موجی از افراد را که در زمان واقعی می آیند ببینیم و تصمیم می گیریم که آیا باید درهای بیشتری را باز کنیم. از نظر استقرار منابع ، سیستم ویدیویی برای اطمینان از اینکه همه با حداکثر کارآیی و ایمنی حرکت می کنند بسیار مفید است. “

کار گروهی در اجرای قانون ، دارو و حمل و نقل

رایان کلی ، در هنگام نصب شریک Advantech ، Inc. ، توضیح داد که چگونه یک ایستگاه کاری چند مانیتور در مرکز عملیات مشترک راه اندازی شده است ، جایی که تمام جریان های دوربین به طور مستقیم کنترل می شود. در روزهای این رویداد ، این مرکز افرادی را از همه سازمان های اجرای قانون ، از جمله FBI ، امنیت ملی ، اداره پلیس دوور ، پلیس ایالت دلاور ، و همچنین تیم های پزشکی و اداره حمل و نقل دلاور دارد.

“برای انجام کارهای روزمره ، سه نفر به صورت تمام وقت داریم. اگر آخر هفته مسابقه باشد ، تعداد آژانس های ترکیبی ما به بیش از 800 می رسد. در طول جشنواره موسیقی ، این تعداد بیش از 1200 نفر در روز است! این شامل امنیت ، اجرای قانون ، EMS ، پیراپزشکی ، پزشکان ، پرستاران ، همه شرکایی است که در این جشنواره کار می کنند – و ما آنها را در تیم Speedway در تیم خود می دانیم. “

مرکز عملیات مشترک به منظور به اشتراک گذاشتن پخش ویدیویی Milestone با وزارت حمل و نقل امور خارجه ، سایر سازمان های مربوطه و شرکای آن طراحی شده است.

“ما می توانیم به دوربین های محلی ترافیک DOT دسترسی پیدا کنیم و اغلب مدیران جشنواره می توانند سیستم ویدیویی موقت دیگری ایجاد کنند. با تشکر از پلت فرم باز Milestone VMS ، ما می توانیم همه را جمع کنیم. ” “همه می توانند در مرکز عملیات مشترک ما همکاری کنند و به اطمینان از یک اتفاق خوشایند و ایمن کمک کنند.”

علاوه بر این ، تیم برای ارزیابی عملکرد و بهبود عملیات ، فیلم بعد از رویداد را بررسی می کند. آنها از بهبودهای امنیتی تا بازاریابی و فروش ، موقعیت های خرده فروشی و جایگاه های امتیاز ، پارکینگ و کنترل جمعیت به همه موارد نگاه می کنند. این سیستم همچنین برای نظارت و ارزیابی فضای داخلی ، اطمینان از ایمنی کارگران ، فروشندگان و رانندگان در مناطق خود استفاده می شود.

توجه داشته باشید: به دلیل ترس از بیماری همه گیر COVID-19 ، مسابقات اتومبیلرانی سرعت در ماه آگوست (که به ماه مه موکول شد) امکان حضور حضوری هواداران را نداشت و جشنواره موسیقی Firefly باید امسال لغو می شد. اخبار و به روزرسانی های Speedway را در DoverSpeedway.com دنبال کنید. مسابقات به صورت زنده در https://www.nbcsports.com/nascar پخش شد.

جزئیات بیشتر در مورد نصب Milestone-Axis در Dover Speedway را به صورت کامل بخوانید. این داستان مشتری اولین بار در Security Today در اکتبر 2020 منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *