تنظیم اعلان های نظارت تصویری از SCK


تنظیم اعلان های نظارت تصویری از SCK

یکی از جالبترین ویژگی های تجهیزات دوربین مداربسته SCK مشاهده از راه دور است و بخشی از آن توانایی دریافت اعلان های دوربین مداربسته بر روی تلفن شماست! ایجاد راهنمای نحوه تنظیم اعلان های دوربین مدار بسته چیزی است که چندین بار توسط ضبط های امنیتی از ما خواسته شده است تا بتوانیم از راه دور آن را تماشا کنیم ، این به معنای توانایی تماشای دوربین های زنده و ضبط شده از یک مکان غیر محلی با استفاده از اینترنت است. . این کار را می توان در رایانه یا تلفن هوشمند انجام داد و وقتی از طریق تلفن انجام شد ، می توانید اعلان های دوربین مدار بسته را نیز تنظیم کنید. توانایی انجام این کار چندین مزیت دارد. اولین مورد این است که بتوانید از طریق فیلم زنده ببینید چه اتفاقی می افتد و به اندازه کافی پاسخ دهید. ما این فرآیند را مشاهده از راه دور می نامیم. درک این نکته مهم است که قبل از فعال کردن اعلان های نظارت تصویری در دستگاه هوشمند خود ، باید تنظیم و فعال کنید و همچنین قابلیت مشاهده از راه دور را فراهم کنید.

تکمیل یک تنظیم مشاهده از راه دور مزایای دیگری دارد علاوه بر اینکه فقط می توانید ببینید چه اتفاقی می افتد در حال حاضر. بهترین مثال در این زمینه اعلان های دوربین مدار بسته است که البته می توان تنظیم کرد تا هنگام اجرای قوانین ضبط و حتی در عملکرد سیستم خود مشکلی ایجاد شود.

به عنوان مثال ، اگر دوربین های شما روی Smart Video Survellience (IVS) و / یا Motion Detection (یا SMD) تنظیم شده باشد ، آنها می توانند با برنامه شما کار کنند تا به شما ، کاربر کمک کند تا از زمان اجرای یکی از این قوانین مطلع شوید. این می تواند در صورتی باشد که شخصی وارد میدان دید دوربین تشخیص حرکت شود. همچنین ممکن است وقتی کسی سیم سه گانه را قطع می کند یا از جعبه ای عبور می کند تا به قوانین IV مراجعه کند. صرف نظر از این ، برنامه شما وقتی برای مشاهده از راه دور تنظیم می شود ، می تواند با ایجاد اعلان در برنامه به این رویدادها پاسخ دهد. این به کاربر اجازه می دهد تا بداند چه زمان و کجا فریم ها را در سیستم شما جستجو کند

با این حال ، برای کاربردهای بیشتر ، برنامه همچنین می تواند پردازش داده های ویدیویی را از دیسک سخت ضبط کننده پخش کند. این بدان معنی است که می توانید هشدار رویداد را دریافت کرده و سپس رویدادی را که اعلان به آن اعمال می شود از همان برنامه مشاهده کنید. گاهی اوقات این مستقیماً از طریق خود اعلان کار می کند ، اما ساده تر است که در آینده پخش خود را شروع کنید. شما همچنین باید راهنمای ما را در مورد نحوه پخش تصاویر پشتیبان از تلفن هوشمند خود به زودی بررسی کنید. با این حال ، راهنمای امروز برای نشان دادن چگونگی تنظیم هشدارهای امنیتی در تلفن هوشمند طراحی شده است

 1. ضبط کننده باید به یک شبکه ISP متصل باشد
 2. شما باید برنامه Elite Viewer Pro را نصب کنید
 3. ضبط و برنامه شما برای مشاهده از راه دور باید جفت شود ، این راهنما را می توانید در اینجا پیدا کنید

هنگامی که همه چیز تنظیم و آماده کار شد ، ما می توانیم نحوه تنظیم هشدارهای امنیتی را در تلفن هوشمند خود به شما نشان دهیم ، البته با استفاده از برنامه دوگانه Elite Viewer pro. فیلم زیر را تماشا کنید و راهنمای کوتاه را دنبال کنید تا مراحل شما را راهنمایی کند! بنابراین تلفن هوشمند خود را آماده کنید و ما می توانیم شروع کنیم:

https://www.youtube.com/watch؟v=iz3XHYxSC3I

نحوه تنظیم هشدارهای امنیتی در تلفن هوشمند ، مراحل:

 1. برنامه را باز کنید: “Elite Viewer Pro” از تلفن هوشمند خود ، ممکن است نماد به صورت EVP ظاهر شود.
 2. پس از بارگیری برنامه ، به این واقعیت توجه کنید که باید بتوانید سیستم دوربین خود را در آنجا لیست کنید. اگر چیزی در اینجا مشاهده نمی کنید ، ممکن است همچنان نیاز به تنظیم مشاهده از راه دور داشته باشید ، همانطور که قبلا ذکر کردیم.
 3. اگر می توانید سیستم را ببینید ، جلو بروید و روی نماد منوی 3 نقطه ای بالای سیستم دوربین خود ضربه بزنید ، سپس روی «جزئیات دستگاه» ضربه بزنید.
 4. در صفحه بعدی خواهید دید که منوی جدیدی بارگیری می شود. در این منو ، روی گزینه Notification ضربه بزنید.
 5. اکنون به صفحه ای منتقل خواهید شد که تمام سیستم های دوربین (که اکثر افراد فقط یک سیستم دارند) را که با برنامه جفت شده اند ، لیست می کند. در کنار هر ورودی ، یک نوار لغزنده مشاهده خواهید کرد. ادامه دهید و روی سیستم کشویی سیستم ضربه بزنید تا آبی شود و “روشن” باشد.
 6. با این کار لیستی از انواع مختلف هشدارها یا اعلان هایی که می توانید فعال کنید ظاهر می شود – مانند Motion یا IVS ، در مثال ما آن را تنظیم کردیم – بنابراین پیش بروید و روی این ضربه بزنید.
 7. در صفحه حرکت ، گزینه هایی را برای تشخیص حرکت هوشمند (SMD) و تشخیص حرکت منظم مشاهده خواهید کرد که برای هر دو تنظیم کرده اید. در مثال ما فقط ترافیک منظم انجام می دهیم ، بنابراین روی این گزینه ضربه بزنید.
 8. از اینجا ، لیستی از تمام کانال های موجود دوربین در این سیستم تکمیل می شود. می توانید به صورت دستی انتخاب کنید که کدام دوربین ها می خواهید هشدار دریافت کنید یا همه را انتخاب کنید. .
 9. پس از انتخاب خود ، سپس روی پیکان عقب در گوشه بالا سمت چپ و سپس بر روی صفحه ، پس از دوباره ضربه زدن به همان پیکان ضربه بزنید و در آخرین صفحه در بالا سمت راست ، روی ذخیره کلیک کنید
 10. تبریک می گویم ، شما فقط تنظیم هشدارها را به پایان رسانده اید!

از اینکه امروز به ما پیوستید متشکریم زیرا نحوه تنظیم اعلان های دوربین مداربسته را به شما نشان می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرآیند یا هر گونه س availabilityال در مورد در دسترس بودن محصول ، سازگاری یا عملکرد آن ، همه جوانب مثبت فروش امروز در 561-288-5258 و تا دفعه بعدی

برحذر بودن!

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *