تقاضای شدید از نهادهای اجرای قانون


تقاضا برای نرم افزارهای ایمنی عمومی به دلیل قوانین سختگیرانه ای که توسط سازمان های اجرای قانون در مناطق وضع شده اند ، زیاد است. اگرچه COVID-19 مانع فرآیندهای تولید و چندین بخش استفاده نهایی مانند دادگاه ها می شود ، اما در سال 2020 خطرات ناشی از بلایای طبیعی و حملات تروریستی چالش های جدیدی را برای تولیدکنندگان ایجاد می کند. ویرایش جدید تحقیقات بازار نرم افزار ایمنی عمومی توسط یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای دارای گواهینامه ESOMAR با ارزیابی مجدد یافته های قبلی ، به روزرسانی پیش بینی ها پس از در نظر گرفتن تأثیر همه گیر COVID-19.

بر اساس این مطالعه ، تقاضای فزاینده از ادارات پلیس شهری ، مجری قانون و دادگاه ها با تصمیمات اعزام به کمک رایانه ، تصمیمات زندان و راه حل های مدیریت حوادث ، در سالهای آینده ، عامل اصلی فروش نرم افزارهای ایمنی عمومی خواهند بود.

چیزهای اساسی برای مطالعه در خانه

  • بازار جهانی نرم افزارهای ایمنی عمومی تا سال 2031 تقریباً 30٪ CAGR رشد خواهد کرد.
  • راه حل های اعزام به کمک رایانه همچنان پرفروش ترین نرم افزار است
  • اجرای قانون به عنوان یک کاربر نهایی اصلی ظاهر می شود
  • استقرار مبتنی بر ابر برای افزایش فروش
  • ایالات متحده در بزرگترین صنعت نرم افزار ایمنی عمومی جهان – آمریکای شمالی پیشرو است
  • چین و به دنبال آن هند ، سهم عمده ای از سریعترین رشد بازار APEJ را در اختیار خواهد داشت (آسیا و اقیانوسیه ، به استثنای ژاپن)
  • آلمان در حوزه نرم افزار اروپا برای ایمنی عمومی پیشرو خواهد بود
  • انگلستان ، فرانسه ، کانادا ، ژاپن و ایتالیا همچنان در کانون توجه هستند

“با افزایش خطرات و تهدیدهای سایبری ، راه حل های مختلف نرم افزار ایمنی عمومی ، مانند راه حل های اعزام با کمک رایانه ، راه حل های مدیریت سوابق و راه حل های نرم افزاری پلیس سیار ، شتاب بیشتری می گیرند. انتظار می رود سیاست های سختگیرانه تری از سوی مجری قانون ، دادستان ها و سایر کاربران نهایی اصلی تسریع شود ، “ تحلیلگر گزارشگر می گوید.

افزایش خطرات سایبری و حملات محرک بازار

با افزایش تهدیدهای امنیتی ، اعمال نرم افزارهای ایمنی عمومی توسط بخش های مختلف استفاده نهایی مانند دادستان های مناطق ، ادارات پلیس شهری و دادگاه ها ضروری شد. در مارس 2018 ، یوروپول ، آژانس همکاری انتظامی اتحادیه اروپا ، از دستگیری رهبر مشکوک جرایم اینترنتی با هدف قرار دادن بیش از 100 م institutionsسسه مالی در بیش از 40 کشور جهان و خسارت بیش از 1 میلیارد یورو خبر داد.

FBI “استراتژی سایبری” خود را برای تغییر رفتار افراد و کشورهایی که معتقدند می توانند شبکه های ایالات متحده را به خطر بیاندازند ، مالکیت مالی و معنوی را بدزدند و زیرساخت های مهم را در معرض خطر قرار دهند بدون اینکه به تنهایی به خطر بیاندازد ، آغاز شده است. چنین اقداماتی تأثیر مثبتی در فروش نرم افزارهای ایمنی عمومی در سالهای آینده خواهد داشت.

چه کسی در این فضا برنده می شود؟

با افزایش رقابت ، بازیگران اصلی در بازار جهانی نرم افزار ایمنی عمومی در حال اتخاذ رویكردهای استراتژیك همراه با راه اندازی طیف وسیع تری از محصولات برای حفظ موقعیت های خود هستند. مثلا،

  • Spillman Technology، Inc. طیف جدیدی از راه حل های نرم افزاری ایمنی عمومی مانند Spillman Computer-Ailed Dispatch ، Spillman Records Management و سایر موارد را در 5 سال گذشته آغاز کرده است.
  • DF Labs SPA چند سال پیش محصولات جدید خود مانند IncMan SOAR و سایر محصولات خود را به بازار عرضه کرد.

این بینش ها بر اساس گزارشی در مورد است بازار نرم افزار ایمنی عمومی از Fact.MR

برای مطلع شدن از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *