تفاوت DVR با NVR چیست؟


تفاوت DVR با NVR چیست؟ چندین سال است که از سیستم های امنیتی که از ضبط کننده فیلم دیجیتال به عنوان م componentلفه استفاده می کنند ، استفاده شده است. عملکرد اصلی آن ضبط کلیه فعالیتها با استفاده از دستگاه ویدیویی از طرف مالک است. یکی از تفاوتهای اصلی بین DVR (ضبط کننده فیلم دیجیتال) و NVR (ضبط کننده ویدیوی شبکه) از فاکتور هزینه مربوط به نصب این نوع سیستم امنیتی است. فقط به این دلیل DVR نامیده می شود که م componentلفه ای است که تصاویر و ضبط فیلم را انجام می دهد.

ویژگی اصلی ضبط کننده های امنیتی در توانایی ضبط و پخش فیلم است. برخی از مدل ها به کاربر امکان می دهند فعالیت را از طریق دوربین های امنیتی کنترل کند ، حتی اگر دستگاه خاموش باشد. چندین سیستم امنیتی وجود دارد که امکان مشاهده از راه دور یا ضبط فیلم از طریق دوربین را ندارند. تنها ویژگی که این امکان را می دهد توانایی دوربین DVR در گرفتن اطلاعاتی است که بعداً قابل مشاهده است.

یکی از بزرگترین مزایای امنیتی استفاده از DVR توانایی نظارت و کنترل دوربین های امنیتی از یک مکان از راه دور است. با این کار مالکان می توانند از هر مکان و هر زمان چیزها را بررسی کنند. به این ترتیب ، مالک می تواند اطمینان حاصل کند که همه چیز در خانه آنها خوب است. ممکن است بعضی از افراد این امکان را نداشته باشند که خانه های خود را از مکان های دورافتاده بررسی کنند و بنابراین از یک سیستم امنیتی استفاده می کنند.

یکی دیگر از مزایای بزرگ DVR توانایی ضبط داده برای اهداف پخش است. سپس داده های ثبت شده در اسرع وقت پخش می شوند. داده های ثبت شده شامل کلیه حرکات افراد در سیستم امنیتی است. همچنین شامل فعالیت های شنیداری و بصری است. با تمام این اطلاعات موجود در یک نگاه ، صاحب سیستم امنیتی قادر خواهد بود آنها را بررسی کرده و تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

از طرف دیگر NVR ها به اندازه DVR ها کار نمی کنند. NVR می تواند فیلم ها و عکس ها را ذخیره کند. همچنین می تواند از طریق اتصال تلویزیونی تصاویر را دریافت کند. به دلیل این مزایا ، بسیاری از شرکت ها از ضبط کننده ها به عنوان معیار امنیتی اضافی برای تأسیس مشاغل خود استفاده می کنند. صاحبان مشاغل بیشتر از افراد خصوصی از این نوع دوربین ها استفاده می کنند ، زیرا آنها باید از محل کار خود در برابر افراد غیرمجاز که ممکن است افراد یا کالاهای ناخواسته را بیاورند محافظت کنند. بعید است که آنها از دوربین DVR برای سیستم امنیتی خود استفاده کنند ، زیرا قیمت آن گرانتر است و به یک سیستم سیم کشی گسترده نیاز دارد.

هر دو نوع ضبط کننده دارای مزیت دیگری هستند زیرا قابل حمل هستند. برخلاف DVR ها ، حمل NVR به راحتی انجام می شود و از یک باتری پشتیبان تهیه می کند که حتی در صورت قطع شدن برق به حفظ دستگاه کمک می کند. این به این معنی است که در صورت قطع برق ، ضبط کننده به ضبط ویدیو ادامه می دهد. این ویژگی کاربرد بیشتری دارد زیرا مشاغل بیشتر در معرض قطع برق و شرایط اضطراری قرار دارند.

علاوه بر این ، هر دو نوع سیستم امنیتی می توانند فیلم های ویدیویی را برای مدت طولانی ضبط کنند. دوربین های DVR تمایل دارند فیلم را به سرعت از دست بدهند ، در حالی که NVR تمایل دارد فیلم را برای مدت زمان طولانی تری حفظ کند. ویژگی دیگری که باعث محبوبیت بیشتر NVR می شود ، امکان دسترسی به آن از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر است. این بدان معناست که مشاغلی که می خواهند سیستم های نظارت بر امنیت خود را از مکان های دور کنترل کنند ، می توانند این کار را انجام دهند.

دوربین های امنیتی DVR برای موسسات تجاری ایده آل است ، خصوصاً اگر نگران امنیت و امنیت کارمندان خود باشید. این به این دلیل است که از قابلیت اطمینان بیشتری برخوردار هستند و شما می توانید فیلم ها را از هر مکان به راحتی به مانیتور منتقل کنید. اگر می خواهید بهترین سیستم امنیتی را بدست آورید ، باید به جای تهیه NVR ، دوربین DVR تهیه کنید. همچنین توصیه می شود قیمت ها را بین دوربین های امنیتی مختلف مقایسه کنید تا بتوانید دوربینی را انتخاب کنید که مقرون به صرفه باشد و نگهداری آن آسان باشد. یک سیستم دوربین امنیتی با DVR تقریباً برای همه شرکت ها انتخاب خوبی است زیرا تصاویر با کیفیت بالا و دسترسی آسان در هر زمان را برای شما فراهم می کند.

تفاوت DVR با NVR چیست؟

اگر سوالی در مورد تفاوت DVR با NVR دارید امروز با Security Camera King تماس بگیرید؟ 561-288-5258

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *