تضمین کیفیت در امنیت انگلیس


مایک ردینگتون ، مدیرعامل انجمن صنعت امنیت انگلیس (BSIA) ، به طور انحصاری با SND-UK در مورد هدایت صنعت امنیت از طریق ناامنی صحبت کرد

اعضای سازمان مسئول بیش از 70٪ محصولات امنیتی و خصوصی ارائه شده در انگلیس (با گردش مالی) از جمله تولید ، توزیع و نصب تجهیزات امنیتی الکترونیکی و فیزیکی و ارائه خدمات امنیتی و مشاوره ای هستند. اعضا حرفه ای صنعت هستند ، از شرکت های جهانی گرفته تا شرکت های کوچک و متوسط ​​، محصولات و خدمات با کیفیت را به طیف گسترده ای از کاربران نهایی ارائه می دهند.

BSIA صدای صنعت امنیت حرفه ای است ، که از تعالی حمایت و ارتقا می بخشد. آموزش بازار در مورد ارزش کیفیت و امنیت حرفه ای ؛ و ایجاد محیطی برای رشد.

به عنوان صدایی برای صنعت امنیت انگلیس ، در این مدت چگونه به رهبران عضو کمک می کنید؟

بیماری همه گیر به هر نحوی بر همه افراد و مشاغل جهان تأثیر گذاشته است و صنعت امنیتی نیز منتفی نیست. با این حال ، بعضی از بخشها بیشتر از بقیه تحت تأثیر قرار می گیرند ، یعنی. حمل و نقل هوایی ، اقتصاد شبانه ، رویدادها ، مهمان نوازی ، پول نقد و اشیا valu با ارزش در حمل و نقل و سایر موارد.

اگرچه ما به عنوان یک صنعت در برابر تأثیر COVID در امان نیستیم ، اما از برخی از بخش ها مقاومت بیشتری داریم و معتقدیم که بخش ما در این بحران به عملکرد خوبی ادامه خواهد داد.

به عنوان یک نهاد تجاری حرفه ای در صنعت امنیت ، وظیفه ما نه تنها حمایت از اعضای خود ، بلکه پایه ریزی برای صنعت گسترده تر است. در اوایل ماه مارس سال 2020 ، هنگامی که پتانسیل اولین محاصره اعلام شد ، ما دولت را برای وضعیت طبقه بندی کارگران اصلی برای کسانی که در صنعت امنیت حرفه ای کار می کنند ، لابی کردیم. ما الگوهایی را ایجاد کردیم تا در صورت محدودیت سفر ، از اعضا استفاده کنند و بخشی از وب سایت خود را به اطلاعات کلیدی در مورد بیماری همه گیر COVID-19 اختصاص دادیم ، ضمن اینکه موجب صرفه جویی در اعضا و زمان بیشتر صنعت برای یافتن اطلاعات دقیق و به روز می شویم. با تضعیف قفل ، ما یک هیئت مشاوره ایجاد کرده ایم که به طور خاص کارگران سیار را هدف قرار می دهد و همچنان به طور منظم مخاطبان خود را با خبرنامه ها و رسانه های اجتماعی با اطلاعات حیاتی به روز می کنیم. در ژوئیه سال 2020 ، جایزه به رسمیت شناختن رئیس جمهور ما به همه افسران امنیتی اعضای ما که در خط مقدم فعالیت می کردند ، اهدا شد و تشویق های ما در صنعت ظاهر شد. رسانه ملی ما را به عنوان نقطه اصلی تماس در این دوره نگه داشته است ، به ویژه پس از افزایش امنیت در فروشگاه های اصلی. در طول این مدت ، ما چندین کمپین برای کمک به بخشهای مربوطه مانند کمپین نیروی کار پنهان راه اندازی کردیم ، که به درک افسر امنیتی و آنچه می توانیم برای تغییر آن انجام دهیم ، پرداخته و Cash SAFE Choice است که بر لزوم تأکید کرد برای پول در جامعه و امنیت آن با وجود همه گیر جهانی.

ما می دانیم که همیشه می توان کارهای بیشتری انجام داد ، و اگر اعضا نگرانی دارند که فکر می کنند می توانیم به آنها کمک کنیم ، با ما تماس بگیرند.

با انتقال به کار از راه دور ، فکر می کنید آموزش الکترونیکی و یادگیری دیجیتال پس از covid ادامه خواهد یافت؟

از آنجا که مزایای بسیاری برای یادگیری آنلاین و دیجیتال وجود دارد ، انعطاف پذیری یک ویژگی اصلی است – به این معنی که یادگیری بصورت آنلاین است و به صورت شبانه روزی در دسترس است. از بین بردن موانع دسترسی به آموزش ، در صنعت ما برای ایجاد مهارت های بخشی ، کاهش کمبود مهارت و اطمینان از اینکه کارفرمایان کارمند واجد شرایط لازم دارند ، امری اساسی است. آموزش دیجیتال / آنلاین همیشه برای همه الزامات آموزش مناسب نیست و فقط یک نمونه از این موارد می تواند آماده سازی کارآموزان برای ارزیابی نقطه پایانی آنها باشد ، زیرا این امر به برخی از عناصر عملی که تأخیر در تأخیر دارد ، نیاز دارد. ما معتقدیم که مدل ایده آل یک رویکرد ترکیبی است.

آیا با توجه به رهنمودهای اخیر دولت برای رفع محدودیت ها ، نگرانی های امنیتی ایجاد کرده اید؟

ما این مسئله را با چند نفر از اعضای سرویس های امنیتی خود در میان گذاشتیم و بیشترین نگرانی آنها در مورد منابع و ظرفیت هنگام شروع مجدد تجارت بود. همه از ابتدا ظرفیت عادی را می خواهند. اگرچه به نظر می رسد اپراتورهای SIA دارای مجوز کافی در بخش ما وجود دارد ، اما ممکن است عوامل امنیتی فعال کافی برای انجام سایر نقش های احتمالی اضافی وجود نداشته باشد. نمونه بارز این امر می تواند بخش اقتصاد شبانه باشد ، جایی که بسیاری از سرپرستان واجد شرایط در در سایر مناطق شغل گرفته اند ، از جمله نقل مکان در صنایع دیگر و ممکن است مایل به بازگشت به نقش قبلی خود نباشند. یکی از اعضای ما در مورد میخانه ها ابراز نگرانی کرد ، که پس از شروع مبارزه با منابع ، احتمالاً برای جذب کارمندان پول نقد ارائه می دهد.

در سایر زمینه های امنیتی ، نگرانی در مورد باز شدن سریع مکان ها و انتظار می رود خدمات بلافاصله در سطح قبل از COVID از سر گرفته شوند.

آیا این زمان جذب افراد جدید در صنعت را دشوار می کند ، مهارت های امنیتی چگونه می تواند زمینه را برای جوانان فراهم کند؟

در طی همه گیری ، مهارت های امنیتی (SfS) تعداد کارآموزانی را که در 18 ماه گذشته در برنامه خود ثبت نام کرده بودند ، دو برابر کرد. آنها همچنان قوت به قوت خود ادامه دادند و در این سه ماه کارآموز بیشتری نسبت به سه ماهه 1 قبل از COVID استخدام کردند. SfS در شش ماه گذشته بیش از 100 کارآموز استخدام کرده است و مجموع آنها را به 250 کارآموز در این برنامه می رساند و قرار است تا پایان سال بیش از 300 نفر داشته باشد. این صنعت در حال اثبات انعطاف پذیری خود است ، که بسیار هیجان انگیز است ، زیرا مهارت ها و شایستگی برای بقا و شکوفایی بخش ما بسیار مهم است. SfS و سایر ارائه دهندگان دوره های کارآموزی FESS کار فوق العاده ای در زمینه مقابله با کمبود منابع و مهارت ها و اطمینان از ماندگاری بخش برای سال های آینده انجام می دهند. دولت اخیراً انگیزه های بیشتری را برای کارفرمایان در نظر گرفته است که در صورت استخدام کارآموز در ماه های آوریل تا سپتامبر تا 4000 پوند دریافت کنند و امیدوارم که این امر همچنان باعث تحریک استخدام کارآموزان در بخش ما شود.

ما دیده ایم که این صنعت با چالش های جدیدی از سوی Covid-19 روبرو است ، تکامل و نوسازی مداوم آن به عنوان یک صنعت چقدر مهم است؟

متأسفانه ، همه گیری مشکلات زیادی ایجاد کرد ، اما یکی از نتایج مثبت در سال 2020 افزایش سریع در پذیرش و پذیرش فناوری بود. ما شاهد افزایش راه حل های کار از راه دور دیجیتال ، ورود / خروج بدون تماس ، استفاده از دوربین های تصویربرداری حرارتی ، اشتغال و مدیریت جریان مردم هستیم – همه راه حل های بالقوه برای مقابله با مشکلات ایجاد شده توسط همه گیر. صنعت امنیت حرفه ای هم فعال است و هم با تغییرات ناگهانی نیازهای بازار سازگار است ، از این رو مقاومتی که در این شرایط سخت نشان داده است. راه حل های فن آوری اضافی نیز در دسترس هستند ، اما آنها به صنعت ما نیاز دارند تا بتواند از نظر اخلاقی و قانونی از جمله راهنمای هوش مصنوعی (AI) و تشخیص خودکار صورت که اخیراً صادر شده است ، و همچنین برنده جایزه ما ، به پیشرفت و استفاده قانونی و قانونی آنها کمک کند. اقدامات امنیت سایبری تولید شده توسط گروه محصولات اطمینان سایبری (CySPAG) ما.

ما باید مهارتهای اپراتورها را در هر دو بخش امنیت الکترونیکی و فیزیکی افزایش دهیم ، کاری که می تواند از طریق SfS و واحد آموزش کارکنان امنیتی که اخیراً تجدید شده اند ، SITO انجام شود ، که به ما کمک می کند تا خلأ مهارت ها را پر کنیم و برای حفظ حرفه ای نیروی کار در کل اعضای صنعت ما.

آیا برنامه های بزرگی برای BSIA برای سال 2021 وجود دارد که بتوانید برای ما آشکار کنید؟

ما در مورد بسیاری از ابتکارات با اعضای خود و صنعت کار می کنیم و فقط تعدادی از موارد ذکر شده عبارتند از:

  • انتقال به شبکه نسل بعدی (NGN) All-IP ، که در برخی مناطق با تاریخ پایان هدف 2025 آغاز شد.
  • تأکید فراوان بر کمپین پنهان شدن نیروی کار ما.
  • تصویب و استفاده از AI / AFR به روشی اخلاقی و قانونی.
  • راه اندازی تماس های الکترونیکی (ECHO) اواخر امسال با حضور دو نیروی اصلی پلیس در حال آماده سازی برای پذیرش خدمات به زودی انجام خواهد شد.
  • نکته آخر اینکه ، BSIA و اعضای آن به طور فعال بر روی آیین نامه های جدید و موجود و استانداردهای انگلیس کار می کنند.

مورد دیگری برای یادداشت است؟

می خواهم لحظه ای به پیشرفت مهارتهای امنیتی و امنیتی BSIA طی دو سال گذشته اشاره کنم. هر دو تیم فوق العاده سخت کار کردند ، به ویژه در هنگام همه گیری و انتقال به کار از راه دور. Security Security اکنون بزرگترین ارائه دهنده کارآموزی در زمینه آتش نشانی و امنیت در انگلیس است و روز به روز به رشد خود ادامه می دهد.

من می خواهم از هر دو تیم برای همه سخت کوشی و همچنین از اعضای ما و شرکای صنعت برای ادامه تعهد و پشتیبانی خود تشکر کنم ، زیرا ما در انجمن در سال 2021 و بعد از آن پیشرفت می کنیم.

مزایای عضویت در BSIA

عضویت در BSIA به کسب و کار شما یک مزیت تجاری می بخشد و اطمینان حاصل می کند که در قلب تأثیرگذاری بر آینده صنعت امنیت قرار دارید. شما بخشی از یک گروه منحصر به فرد از شرکت های با کیفیت و حرفه ای خواهید شد که مورد احترام و نمایندگی خوبی در مقابل دولت ، کاربران نهایی ، متخصصان ، استانداردها و قانونگذار هستند.

آرم BSIA فقط مشخصه ای نیست که تضمین می کند شرکت شما با سایر همتایان خود متفاوت است ، انجمن همچنین مزایای واقعی را ارائه می دهد که اطمینان می دهد شما ابزار لازم را برای پیشبرد در صنعت امنیت رقابتی دارید. با پیوستن به BSIA از تعدادی از خدمات و مزایای ارزش افزوده بهره مند خواهید شد که می تواند واقعاً در تجارت شما تغییراتی ایجاد کند و ثابت کند که بالاتر از رقبا هستید.

عضویت در BSIA ارزش بسیار خوبی برای پول دارد و هزینه های آن می تواند در طول سال گسترش یابد تا عضویت در انجمن مقرون به صرفه تر شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *