تحول در سرویس های اضطراری – News News Desk UK


با بازگشت رویدادهای زنده به انگلستان ، نمایش اضطراری در NEC ، بیرمنگام ، در 7 و 8 سپتامبر 2021 ، اولین فرصت برای گردهمایی کل جامعه خدمات اضطراری انگلیس و زنجیره تأمین آن خواهد بود. قدرت تحول آفرین فناوری های جدید و نوظهور موضوع اصلی نمایشگاه تجارت گسترده و گسترده خواهد بود که بیش از 450 غرفه دار را نشان می دهد که بیش از 90 نفر از آنها تازه وارد هستند.

خدمات اورژانس نشان می دهد که پلیس ، آتش نشانی و امداد و نجات ، آمبولانس ، جستجو و نجات ، شرکا و تامین کنندگان آنها را به طور منحصر به فرد جمع می کند. این مکانی است که بازدیدکنندگان می توانند در فن آوری های نوآورانه کاوش کنند ، جدیدترین تجهیزات را مشاهده کنند ، تجربیات خود را به اشتراک بگذارند ، بهترین شیوه ها را به اشتراک بگذارند و از یکدیگر بیاموزند.

انطباق با چالش های جدید ایجاد شده توسط COVID باعث افزایش تقاضا و فشار بر خدمات اضطراری ما شده است. فن آوری های نوظهور متنوع و ابتکاری به سرعت در یک دوره تغییر بی سابقه اجرا شده و موضوع اصلی نمایشگاه و برنامه همراه بیش از 80 جلسه سمینار معتبر CPD در پنج سالن تئاتر هستند.

مهمترین در میان غرفه داران فناوری سازمانهای پشتیبانی پیشرو در بخش خدمات اضطراری ، از جمله برنامه های کمک پلیس ملی (NEP) ، خدمات پلیس دیجیتال ، techUK و شبکه خدمات اضطراری وزارت کشور (ESN) هستند که جایگزین شبکه فعلی می شوند. سرویس موج هوایی که توسط سرویس های اضطراری انگلستان (انگلیس ، ولز و اسکاتلند) استفاده می شود و نحوه کار آنها را تغییر می دهد.

یادگیری مهارت های جدید و ارتقا cooperation همکاری های فن آوری ، همچنان از کف نمایشگاه و تئاترهای محتوا پشتیبانی می کند.

با حمایت MSA Safety ، The Emerging Technologies Theatre آخرین فناوری و تجهیزات مورد استفاده برای پاسخ عملیاتی را به نمایش می گذارد. همچنین چگونگی استفاده م servicesثرتر سرویس های اضطراری از داده ها و فناوری ، از جمله پرداختن به چالش های سازمانی ناشی از همه گیری ، را پوشش می دهد.

از ویژگی های جدید این نمایش در سال 2021 ، آینده پلیس توسط یک هیئت مشاور با نفوذ به ریاست لرد هوگان-هاو ، کمیسر سابق خدمات پلیس متروپولیتن پشتیبانی می شود. Future Poliding با معرفی جدیدترین نوآوری های موجود در بخش پلیس و تحت حمایت آوداکس ، از پشتیبانی کامل فدراسیون پلیس انگلیس و ولز و انجمن ناظران پلیس برخوردار است و شامل یک کنفرانس دو روزه سطح بالای معتبر CPD با افراد ارشد بلندگوها

تئاتر وسایل نقلیه نوآورانه به یکی از زمینه های نوآوری در این بخش که دارای رشد سریع است ، متمرکز خواهد شد ، از وسایل نقلیه الکتریکی ، هیبریدی و بدون کربنات گرفته تا وسایل نقلیه هوشمند و متصل که به عنوان مرکز ارتباطی و واحد کنترل حادثه های سیار عمل می کنند.

تئاتر آموزش و توسعه ، توسعه شخصی را با موضوع مشترک فن آوری های در حال ظهور پیوند می دهد تا مجموعه ای از سمینارها را برای کمک به حرفه ای ها در بهبود و ارتقا مهارت ها و مهارت های شخصی خود و بهبود مشاغل خود طراحی کند. این امر همچنین بر روی بهبودهای عملیاتی متمرکز خواهد شد ، زیرا سرویس های اضطراری به طور شدید و پویا روش کار خود را متمرکز کرده اند.

مباحث بررسی شده در تئاتر بهداشت و رفاه شامل پرداختن به موضوعات فراموش شده بهداشتی و ایمنی و چالش های منحصر به فرد بهداشت روانی است که سرویس های اضطراری در محیط های تحت فشار و همچنین در COVID کار می کنند.

فناوری های به نمایش درآمده شامل وسایل نقلیه متصل و هوشمند ، ارتباطات ماهواره ای ، GIS و فناوری های نقشه برداری ، رایانه های سیار قوی ، تبلت ها و تلفن ها ، داده ها ، ذخیره سازی ابری ، فناوری های پوشیدنی ، اتصال ، پهپادها / هواپیماهای بدون سرنشین ، وسایل نقلیه هیبریدی و برقی ، تمرینات واقعیت مجازی و پیشرفته است ، دوربین های فرسوده و سایر سیستم های ضبط فیلم. از میان بیش از 90 سازمانی که برای اولین بار در سال 2021 به نمایش گذاشته اند ، فناوری های Linkwave ، گروه Bullitt ، Halo Technologies و BiTEA هستند.

برنامه های فعال ICT نیز شامل اتاق های کنترل غرفه داران جدید مانند APD Communications و Hexagon ، مدیریت داده ها ، برنامه های تلفن همراه برای خدمات اضطراری و استفاده عمومی و انواع فن آوری های مورد استفاده برای تسریع و پشتیبانی همکاری ارائه خواهد شد. طبقه نمایشگاه همچنین شامل نوآوری های نام های برجسته در جستجو و نجات ، بازیابی ، آموزش ، لباس و لباس محافظ ، تجهیزات پزشکی ، وسایل نقلیه و تجهیزات وسایل نقلیه و برون سپاری است.

برنامه NEC Venue Protect به کلیه شرکت کنندگان در نمایشگاه اضطراری اضطراری اطمینان می دهد که از یک بازدید ایمن و ایمن با COVID با اقدامات جامع برای فاصله اجتماعی و بهبود تمیزکاری و اصلاح برخوردار شوند.

نمایشگاه خدمات اضطراری 2021 برای بازدید و دفتر مرکزی مجدد در سالن 5 و منطقه خارج از منزل NEC برای اولین بار با رویداد ایمنی در برابر آتش سوزی ، رویداد ایمنی و بهداشت ، رویداد امنیتی ، امکانات رویداد و نمایشگاه ملی امنیت سایبری که به تازگی ایجاد شده است و بزرگترین رویداد را در انگلستان به حمایت از مردم ، اماکن و دارایی اختصاص داده است.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *