تجهیزات امنیتی آنلاین از SCK


تجهیزات امنیتی بصورت آنلاین از دوربین امنیتی کینگ

King Security Camera شماره یک مکان خرید آنلاین تجهیزات امنیتی برای تمام نیازهای امنیتی شماست! بسیاری از م componentsلفه های مختلف امنیتی و دستیابی به سطحی از امنیت وجود دارد که باعث می شود در خانه ، محل کار یا حتی هر دو احساس راحتی کنیم. به همین دلیل است که King Camera Camera تلاش می کند تا همیشه ، با ارائه جدیدترین تجهیزات امنیتی آنلاین با فناوری پیشرفته ، قابل اعتماد و قابل اعتماد ، در صف مقدم باشد.

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلفی از تجهیزات امنیتی وجود دارد. در هر زمینه ای ، مقابله با هر گزینه ، با همه شرایط ، معنای این موارد و چگونگی آنها برای ما دشوار است. با این وجود ، وقتی صحبت از حوزه دفاعی می شود ، آگاهی از فناوری های در حال تغییر و در دسترس بسیار مهم است تا همیشه در بازی جلو باشید و در امان بمانید. در این مقاله در مورد دسته های مختلفی که به صورت آنلاین برای تجهیزات امنیتی استفاده می کنیم صحبت خواهیم کرد. ما ابتدا موارد را به دو دسته اصلی تقسیم خواهیم کرد و سپس در این دسته ها در مورد برخی از جدیدترین فن آوری ها و ویژگی ها و همچنین برخی از انواع محصولاتی که می توانید پیدا کنید صحبت خواهیم کرد.

تجهیزات امنیتی آنلاین – دوربین مدار بسته:

احتمالاً رایج ترین م componentلفه یک سیستم امنیتی فعال ، نظارت تصویری است. دوربین مداربسته یک تلویزیون مدار بسته است و هدف آن ارائه نظارت تصویری مبتنی بر امنیت به یک مکان است. همانطور که می دانید ، اغلب اطمینان از اینکه می توانید تک تک اتفاقاتی که در کل خانه و یا محل کار شما در طول روز اتفاق می افتد را ببینید و از آنها آگاه باشید ، بسیار دشوار است. در حقیقت ، این شاهکار نه تنها دشوار ، بلکه غیرممکن است. دوربین مداربسته به شما امکان می دهد از دوربین هایی که استراتژیک قرار داده اند ، فیلم بگیرید و از طریق نمایش زنده یا از طریق گزینه پخش به آن فیلم ها دسترسی پیدا کنید. همه این کارها از طریق یک ایستگاه ضبط مرکزی به نام DVR یا NVR انجام می شود که به دوربین های شما متصل است. دوربین های شما می توانند در دوربین های COAX یا IP در دسترس باشند. این اساساً نحوه ارتباط دوربین های شما با ضبط کننده و به طور بالقوه کدام ضبط کننده را انتخاب می کند.

محفظه های کواکسیال
دوربین های کواکسیال منحصراً با ضبط کننده های فیلم دیجیتال کار می کنند که به آنها DVR نیز گفته می شود. آنها از طریق کابل RG59 COAX متصل می شوند و در سبک ها ، اشکال ، ویژگی ها و استانداردهای کیفیت تصویر مختلف موجود هستند. دوربین های COAX امروزه همچنان مورد استفاده قرار می گیرند ، اما به آرامی از دوربین های IP کمتر محبوب می شوند. با این حال ، در سایتهایی که خطوط کواکسیال از قبل راه اندازی شده اند ، استفاده از دوربین های جدید فوق العاده HD CAX می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

DVR
معمولاً خرید و استفاده از تجهیزات امنیتی بصورت آنلاین DVR است. DVR ها تجهیزات بسیار انعطاف پذیری هستند. دلیل این امر این است که می توان از آنها برای ضبط فیلم و ضبط بر روی دیسک سخت از دوربین های COAX استفاده کرد ، اما در بسیاری از موارد دوربین های IP نیز استفاده می شوند. این بدان معنی است که در سیستم های موجود که ممکن است کسی بخواهد با افزودن دوربین های IP به آنها ارتقا دهد ، هنوز هم می تواند این کار را با استفاده از DVR انجام دهد.

دوربین های IP
این نوع دوربین شامل پیشرفته ترین ویژگی ها و بالاترین کیفیت تصویر موجود است. آنها از طریق کابل Cat5e یا Cat6 اترنت از طریق شبکه رایانه ای به ضبط کننده شما متصل می شوند. این می تواند یک NVR ، از طریق درگاه های POE داخلی ، یک سوئیچ POE خارجی یا یک انژکتور POE باشد. در صورت سازگاری DVR با دوربین های IP نیز می توان از دوربین های IP با DVR در همان شبکه استفاده کرد.

NVR
NVR یک ضبط کننده فیلم شبکه است. برای استفاده از جدیدترین ویژگی های هوش مصنوعی موجود و استفاده از بسیاری از دوربین های IP به عنوان بخشی از یک سیستم ، به NVR نیاز دارید. NVR ها منحصراً به دوربین های IP متصل می شوند و نمی توانند با دوربین های COAX کار کنند.

تجهیزات امنیتی آنلاین – کنترل دسترسی:

کنترل دسترسی یک سری فناوری است که به کاربر اجازه می دهد استفاده از نقاط ورود / خروج مانند درها و دروازه ها را محدود کند. این کار از طریق ترکیبی از قفل های پیشرفته با توان الکترونیکی ، سخت افزار شبکه برای کنترل دسترسی و نرم افزار رایانه انجام می شود.

قفل های مغناطیسی:
قفل های مغناطیسی یا قفل های مغناطیسی آهنرباهای الکتریکی قدرتمندی هستند که قادر به نگه داشتن 600-1200 پوند نیرو هستند. این بدان معنی است که کسی مجبور است از 1200 پوند کشش برای پاره شدن مه استفاده کند! این یک امنیت جدی است. دستگاه ها اطمینان حاصل می کنند که درب شما را ایمن نگه می دارند ، حتی اگر نیروی زیادی برای باز کردن آن وارد شود.

اعتصابات:
مانند ملاقه ، سکته مغزی به عنوان یک راه حل قفل / باز کردن قفل ، پیشرفته تر از یک کرکره معمولی طراحی شده است. برخلاف ماگل ، اما اعتصاب کنندگان به آهن رباهای قدرتمند اعتماد نمی کنند. تأثیرات دستگاههای مکانیکی هستند که به روشی مشابه زندان بسیار قوی کار می کنند. بهترین اعتصاباتی که ما انجام می دهیم 2200 پوند تخمین زده می شود !!!

تابلوهای AC
مانند مادربرد رایانه ای ، تابلوی کنترل دسترسی اساس سیستم AC است. تمام دستگاه های AC مانند قفل ، خواننده ، دکمه ها و حتی شبکه شما از طریق برد با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

دکمه ها را بخوانید – و -:
هنگامی که شما یا شخص مجاز دیگری می خواهید از دری که توسط سیستم AC شما کنترل می شود استفاده کنید ، باید با خواننده یا دکمه ورود-خروج ارتباط برقرار کند. خوانندگان برای اهداف مختلفی که برای خواندن کلیدهای صفحه کلید ، صفحه کلید و پذیرش شماره پین ​​طراحی شده اند ، ارائه می شوند. دکمه ها در هر دو نسخه پیستونی و غیر تماسی در دسترس هستند تا محیط کار استریل تری داشته باشند.

نرم افزار:
از طریق رایانه محلی مجاز به استفاده از سیستم ، می توانید تعداد زیادی پارامتر از جمله پرسنل مجاز ، سیستم های برنامه ریزی دسترسی ، نظارت و کنترل دستی تمام قفل های درب یا دستگاه های متصل به سیستم را مستقیماً از طریق شبکه رایانه خود تنظیم و پیکربندی کنید.

از شما برای بررسی میزان تخلیه تجهیزات امنیتی موجود به صورت آنلاین متشکریم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برخی از این ایده ها ، پیوندهای اضافی را بررسی کنید! برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را پیدا کنید در: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *