تبدیل به دوربین های IP – درست است یا نه؟


تبدیل به دوربین های IP – درست است یا نه؟

سلام ، جو اینجا و امروز SCK می خواهد به س aالی پاسخ دهد که از ما زیاد پرسیده شده است ، یعنی: “آیا باید به دوربین های IP تبدیل شوم؟” که شما یک سیستم نظارت تصویری در محل مورد نظر نصب کرده اید. ما همچنین شرط می بندیم که ضبط کننده شما یک ضبط کننده فیلم شبکه NVR نیست ، بلکه یک ضبط کننده فیلم دیجیتال DVR است. احتمالاً چندین دوربین Coaxile به ضبط کننده خود نیز متصل شده اید. بیشتر مردم وقتی فکر می کنند که آیا باید به دوربین های IP تبدیل شوند ، اینجا هستند. مهم است که بدانید هر تماس تلفنی هزینه هایی را به همراه دارد و باید برخی از موافقان و مخالفان را در مقابل این هزینه ها بسنجید. فقط در این صورت است که می توانید به درستی تعیین کنید که چه چیزی برای شما مناسب است. با این حال ، ما اطلاعاتی در مورد چگونگی مفید بودن پوشش دوربین های IP داریم. این می تواند به شما کمک کند تا انتخاب آگاهانه تری داشته باشید که آیا این نوع ارتقا برای شما مناسب است یا حتی واقعاً یک نسخه جدید!

دوربین های کواکسیال و فناوری DVR در واقع مسیری طولانی را طی کرده اند و به طرز شگفت آوری هنوز بسیار مرتبط هستند. می توانید به شماره مدل و سازنده تجهیزاتی که در محل مورد نظر دارید نگاه کنید. اگر از قبل مشخصات این تجهیزات را می دانید ، مقایسه قابلیت های شما مفید خواهد بود. در غیر این صورت ، اطلاعات این مدل و سازنده در مورد ضبط کننده و دوربین های شما به شما ایده برخی از ویژگی های اصلی را می دهد. اطلاعات زیر را امتحان کنید و در نظر بگیرید:

 1. ضبط کننده با چند دوربین می تواند کار کند؟
 2. حداکثر وضوح تصویری که می تواند کار کند چیست؟
 3. حداکثر وضوح دوربین هایی که در حال حاضر دارید چقدر است؟
 4. DVR فعلی شما چند ساله است؟ آیا در 2 سال گذشته مدل جدیدتری است؟
 5. در مقایسه با تعداد مورد نیاز یا خواسته خود ، چند عکس می گیرید (در زمان یا روز)؟
 6. برای اضافه کردن به نکته بالا ، DVR شما چقدر فضای HDD را تحمل می کند.
 7. فضای کابل کشی جدید چقدر قابل دسترسی است؟
 8. آیا به استخدام نصب نیاز خواهید داشت یا اینکه حرفه ای دوربین مداربسته هستید؟
 9. آیا مهارت های اساسی شبکه رایانه ای دارید یا یک متخصص IT دارید که می تواند این کارها را انجام دهد؟

احتمالاً یک میلیون س otherال دیگر وجود دارد که می توانید بپرسید و به آنها کمک کنید تا در تصمیم گیری در مورد تبدیل شدن به دوربین های IP به شما کمک کنند. بیایید نگاهی به آنچه در اینجا ذکر شده است بیاندازیم تا ایده خوبی از آنچه ممکن است برای شما مفید باشد ، ارائه دهیم. اگر می خواهید قبل از خرید خود را ارتقا دهید ، همیشه با یکی از متخصصان فروش ما تماس بگیرید. نمایندگان ما در صورت وجود گزینه ای می توانند به شما کمک کنند محصولی را که می توانند با تجهیزات موجود شما کار کنند شناسایی کرده و تضمین های سازگاری را ارائه دهند.

4 مورد اول در این لیست تا حدودی مرتبط هستند و عامل بزرگی در انتخاب تبدیل به دوربین های Ip هستند. شما نمی خواهید مناطق تحت پوشش خود را از دست بدهید ، بنابراین باید مطمئن شوید که بودجه شما برای خرید سیستمی که حداقل به اندازه دوربین فعلی شما باشد ، در بودجه شماست. اگرچه ما بهترین قیمت ها را در آنجا ارائه می دهیم ، اما به طور کلی دوربین های IP گرانتر از دوربین های هم محور خود هستند. علاوه بر این ، اگر می خواهید رزولوشن ها را ارتقا دهید ، باید از حداکثر قابلیت های دوربین و ضبط کننده فعلی خود اطلاع داشته باشید. اگر در نهایت کیفیت تصویری یکسان و دوربین های مشابه یا کمتری داشته باشید ، صرف هزینه های زیادی برای پوشش دوربین های IP خیلی عاقلانه نیست. در کنار همه اینها ، سن ضبط کننده شما نیز مهم است. بسیاری از DVR های جدیدتر تولید شده در چند سال اخیر می توانند از دوربین های IP استفاده کنند. اگر فقط باید یک منطقه کوچکتر را بپوشانید یا چند مکان اصلی را به روز کنید ، شاید نیازی به تغییر نصب فعلی خود برای اضافه کردن دوربین های مختلف نباشد.

ضبط کننده های قدیمی فضای کمتری از دیسک سخت دارند ، اما می توانند با ضبط با وضوح بالاتر و داشتن فضای بیشتری بر روی دیسک سخت ، به همان اندازه ضبط کننده های جدیدتر ، فریم بگیرند. کیفیت تصویر ، نرخ فریم مورد نیاز و تعداد فریم در روز شما باید اطلاعاتی باشد که به یک ورزش می دهید تا بتواند به شما کمک کند ارزش تبدیل شدن به IP را تشخیص دهید. اگر در حال انجام یک تبدیل کامل هستید ، احتمالاً باید هم هزینه نصب و هم سیم کشی را پرداخت کنید. مطمئن شوید که مکان شما برای اقامتی آماده است که می تواند منجر به این شود. از آنجا که دوربین های IP از پروتکل ها و سیستم های مشابه سایر شبکه ها مانند هر رایانه برای شبکه های رایانه ای استفاده می کنند ، بنابراین باید مطمئن شوید که رایانه ای در محل خود و شخصی که با مدیریت شبکه رایانه آشنا است برای تنظیم پیکربندی سیستم در اختیار شما قرار می دهد.

سرانجام ، دوربین ها و ضبط کننده های IP به نام NVR پیشرفته ترین ویژگی های موجود در سیستم های نظارت تصویری امروز را دارند. اگر هر یک از موارد زیر به شما علاقه مند است ، شما می توانید کاندید مناسبی برای دوربین های IP باشید:

 • AI حفاظت از مجوز بهبود یافته است
 • شناسایی افراد و وسایل نقلیه
 • صورت را بگیرید و بشناسید
 • حرارتی
 • بازدارندگی فعال
 • شناسایی ، شناسایی و ثبت شماره ثبت
 • کنترل پویا برای هر دوربین.

دوربین های IP قطعاً انتخاب شگفت انگیزی برای کسانی است که می خواهند به جدیدترین فناوری دوربین مدار بسته دسترسی داشته باشند و اگر از موقعیتی می آیید که کاملاً به یک سیستم مداربسته کاملاً جدید احتیاج دارید نگران نباشید. با این حال ، اگر در حال حاضر یک سیستم COAX نیمه مدرن و با عملکرد خوب نصب کرده اید ، ارزش بررسی گزینه های دیگر را دارد. بازهم ، همیشه از متخصصان برجسته صنعت که می توانند به شما در تعیین بهترین روش کمک کنند مشاوره بگیرید.

از شما متشکریم که امروز به ما پیوسته اید و در مورد اینکه چه کسی بهتر است به دوربین های IP تبدیل شوید ، صحبت کردیم. برای هر گونه سوال در مورد سازگاری محصول ، در دسترس بودن یا سایر اطلاعات ، دریغ نکنید با Sales Pro تماس بگیرید 561-288-5258 . فراموش نکنید که برای آموزشهای بیشتر و اطلاعات مربوط به نظارت تصویری ، در کانال YouTube ما مشترک شوید. تا دفعه بعد ، در امان باشید!

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟

متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را پیدا کنید در: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *