تازه وارد دوربین مداربسته. آیا کسی می تواند توضیح دهد که چرا دوربین من از NVR نیرو نمی گیرد؟ : cctv


من در انگلستان هستم ، تازه در نظارت تصویری IP. این یک خانه کوچک با شبکه ای برای رایانه های ما است. جزئیات شبکه خانگی من در زیر است. من به دلیل مسائل خرابکاری cctv می خواهم. بابت هرگونه کمک سپاسگذارم.

اگر دوربین IP را مستقیماً به NVR وصل کنم ، به صورت آفلاین نمایش داده می شود. اگر ابتدا آن را به یک سوئیچ POE 4 پورت معمولی وصل کنم ، کار می کند. آیا مکانی وجود دارد که برای تأمین نیرو در NVR پیدا کنم؟ یا چه چیز دیگری باید یاد بگیرم؟ من می خواهم از این سوئیچ در جای دیگری استفاده کنم و NVR باید POE را ارائه دهد ، بنابراین ترک این راه منطقی نیست.

—————— اطلاعات فنی زیر ——————–

NVR https://www.cctvkits.co.uk/hikvision-hilook-nvr-104mh-c-4p-4-channel-4k-nvr-with-4-port-poe/

سوئیچ POE. https://www.ebay.co.uk/itm/4-CH-Port-POE-Network-Ethernet-Switch-HUB- برای- IP- دوربین های-قدرت-بیش از-اترنت-NVR/254526843673

دوربین IP https://www.cctvkits.co.uk/hikvision-hilook-ipc-d150-hm-5mp-ip-vandal-dome-dome-camera-mith-30m-ir-poe-horisiontal-mounting-only/

شبکه خانگی ساده دوربین IP برای اتصال یک پانل ، سپس یک کابل اترنت به سوئیچ NVR یا POE. جدا کردن 24 پورت سوئیچ شبکه مدیریت شده ، تنظیمات پیش فرض. NVR و POE از طریق کابل از طریق پورت های LAN به این سوئیچ اصلی متصل می شوند. کامپیوتر همچنین از طریق کابل به کلید اصلی متصل می شود. (هیچ کجا اتصال بی سیم فقط برای تلفن ها وجود ندارد.)

تنظیمات دوربین از طریق SADP عبارتند از: نام دوربین “Bikecam” ، 192.168.1.102 ، پورت 8000 ، [username]، [password]،

NVR IP 192.168.1.21 است.

در رایانه می توانم IP NVR را وارد کرده و ببینم که این یک رابط کاربری گرافیکی است. (این رابط کاربری گرافیکی (NVR 4.0) نیست که من در آموزشهای YouTube می بینم ، عنوان یا نسخه واضحی ندارد). من همچنین SADP نسخه 3.0.4.5 و iVMS-4200 3.5.0.7 را نصب کرده ام.

من برنامه HiLook را روی تلفن همراه خود دارم و دستگاهی به نام NVR خود می بینم. من هنگام پخش خوراک ویدیو را در تلفن خود مشاهده می کنم.

من یک دوربین دوم (Reolink 410) دارم که بعدا نصب می شود ، اما یکی یکی.

برای هر کمکی که شما فراهم میکنید متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *