به شورای امنیت سایبری انگلستان وضعیت خیریه اعطا شده است


شورای امنیت سایبری انگلیس ، نهاد خودتنظیمی برای آموزش و مهارت های امنیت سایبری ، امروز اعلام کرد که درخواست آن برای وضعیت خیریه توسط کمیسیون خیریه تأیید شده است و شورای عالی مطابق با آن به ثبت خیرات اضافه شده است.

تأیید مجدد شورا به عنوان یک موسسه خیریه به رسمیت شناختن نقش حمایتی فراگیر و غیرانتفاعی است که این شورا در حمایت از توسعه آموزش ، آموزش و مهارت در جامعه امنیت سایبری انگلیس بازی خواهد کرد. شورا از طریق اصول تاسیس و ارکان کلیدی خود به عنوان یک نهاد معتمد و متخصص کار خواهد کرد که برای حمایت از سیاست گذاران ، مقامات آموزش و آموزش ، انجمن های عضویت ، کارفرمایان و متخصصان امنیت سایبری فعالیت می کند.

“ما بسیار خوشحالیم که می گوییم به شورا وضعیت خیریه اعطا شده است. یک موسسه خیریه نحوه کار شورا را تغییر نمی دهد ، اما این یک یادآوری و گواهی برای همه این است که مأموریت این شورا بهره مندی از مردم است ، به ویژه با قرار دادن پادشاهی متحده به یکی از امن ترین مکان های جهان برای زندگی Don McIntyre ، مدیر اجرایی موقت شورای امنیت سایبری انگلستان ، گفت:

طبق قوانین خیریه انگلستان ، شورای امنیت سایبری انگلستان کنترل می شود و دارایی های آن توسط هیئت امنا اعتماد می شود ، هیئت امنایی که مسئولیت اطمینان از اداره صحیح شورا و انجام فعالیت های خیرخواهانه خود را در جهت منافع عمومی بر عهده دارد.

برای شورای امنیت سایبری انگلستان
شورای امنیت سایبری انگلستان نهادی تنظیم کننده صدا و صدا برای آموزش ، آموزش و مهارت های امنیت سایبری در انگلیس است. این امر پیشرفت را به سمت مقابله با چالشهای اصلی پیش روی و توسعه حرفه ، ارتقا promoting و مدیریت استانداردهای شناخته شده ملی برای صلاحیت و آموزش در امنیت سایبری سوق می دهد. این شورا با همکاری نزدیک با مرکز ملی امنیت سایبری (NCSC) ، نهاد فنی ملی امنیت سایبری انگلستان ، از استراتژی ملی امنیت سایبری دولت انگلیس حمایت می کند تا انگلیس را به امن ترین مکان برای زندگی و کار آنلاین تبدیل کند.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *