به روزرسانی سیستم عامل DVR یا NVR دوربین مدار بسته


به روزرسانی سیستم عامل DVR یا NVR دوربین مدار بسته

سلام به همه ، جو از SCK اینجا و ما می خواستیم امروز موضوعی را ارائه دهیم ، که سوالات مختلفی درباره آن دریافت می کنیم و مربوط به بروزرسانی میان افزار دوربین مدار بسته DVR یا NVR است. از ما معمولاً در این مورد س askedال می شود ، زیرا سو regarding تفاهمات زیادی در مورد این مفهوم وجود دارد. میان افزار مهم است و احتمالاً به شما کمک می کند تا ابتدا بفهمید که میان افزار مخصوصاً در مورد سیستم های مداربسته چیست. ما سعی خواهیم کرد تا با این مسئله مقابله کنیم ، و سپس س intoالاتی را که در مورد سیستم عامل از ما پرسیده شده است ، به ویژه در مورد به روزرسانی سیستم عامل DVR یا NVR برای دوربین مداربسته ، بررسی خواهیم کرد. گفته شد ، به هر حال سیستم عامل چیست؟

سیستم عامل چیست؟

خوب ، اول سیستم عامل نوعی نرم افزار است. نرم افزار کدی است که روی رایانه نوشته شده و به تعداد نامحدودی از روشها استفاده می شود. نرم افزار می تواند به صورت برنامه هایی باشد که از قبل با آن آشنا هستید ، مانند پردازشگرهای کلمه ، سیستم عامل رایانه یا تلفن هوشمند ، بازی ها یا برنامه هایی که اجرا می کنید – اینها همه اشکال نرم افزار است. رمزگذاران ، همانطور که در بالا ذکر شد ، نرم افزاری را در کد ایجاد می کنند ، به نام زبان های برنامه نویسی. اکثر دستگاه ها برای کار به یک نرم افزار بسیار ابتدایی و بسیار سطح پایین که تا حدودی به طور دائم بر روی آنها نصب شده است ، نیاز دارند. این اساساً سیستم عامل است. سیستم عامل مانند برنامه ای نیست که فقط بتوانید آن را در سطل زباله بکشید یا آخرین نسخه را به طور مرتب دریافت کنید. به طور کلی ، میان افزار نصب شده روی هیچ دستگاهی به اندازه سایر نرم افزارهای نرم افزاری یا نرم افزاری عادی که امروزه با آن روبرو هستید ، برای کاربران نهایی عادی قابل دسترسی نیست. این امر عمدی است زیرا میان افزار برای کارکرد دستگاه بسیار مهم است به گونه ای که نصب آن برای همیشه راحت تر است و برای حذف نمی توان به آن دسترسی داشت.

برای تعریفی دقیق تر ، میان افزار هر نرم افزاری است که در حافظه فقط خواندنی ، ROM شناخته می شود ، روی دستگاه نصب می شود تا به آن اجازه دهد اساسی ترین عملکردهای خود را انجام دهد و به درستی با اجزای مختلف سازنده دستگاه ارتباط برقرار کند . تقریباً در هر دستگاهی که فکرش را بکنید نوعی سیستم عامل نصب شده است تا کلاً بتواند کار کند. تلفن شما دارای سیستم عامل است ، بنابراین سیستم های رایانه ای که مایکروویو ، تلویزیون هوشمند و حتی عملکردهای ماشین را تأمین می کنند ، مانند رایانه کنترل ماشین یا ECU شما. رایانه شما اجزای بسیاری دارد که غالباً سیستم عامل مخصوص به خود را دارند ، از جمله مادربرد و کارت گرافیک رایانه نیز. درون ضبط کننده ، سیستم عامل دوربین مدار بسته DVR یا NVR شما برای تهیه سیستم عامل و انجام وظایف اساسی سیستم فوق الذکر وجود دارد. بدون سیستم عامل ، می توان ضبط را روشن کرد ، اما پس از آن دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد. تهیه نسخه کپی و صحیح از سیستم عامل کار بر روی هر دستگاه ، به خصوص از جمله همه ضبط کننده های دوربین مداربسته ، کاملاً ضروری است.

اکنون ، با نرم افزارهای دیگری که معمول تر و در دسترس تر هستند ، احتمالاً با مفهوم به روزرسانی آنها آشنا شده اید. ویندوز ، سیستم عاملی که امروزه بیشتر رایانه ها را درایو می کند ، به طور مداوم به روز می شود که حتی گاهی اوقات از آن ناامید می شوید. برنامه های موجود در تلفن یا برنامه های موجود در رایانه شما احتمالاً از شما می خواهند هر از چند گاهی به روز کنید. بعضی از برنامه ها حتی مراقب هستند که شما را به روز نگه دارند. آنها این کار را با بررسی منظم با سرورهای محصول سازنده انجام می دهند تا ببینند آیا چنین به روزرسانی برای بارگیری و نصب در دسترس است. به روزرسانی بخش مهمی از توسعه و مدیریت نرم افزار است و دلایل زیادی برای این امر وجود دارد.

وقتی به روزرسانی نرم افزاری منتشر می شود ، به هر دلیلی ممکن است ترکیبی باشد. این ممکن است تغییری در نوع نگاه و رفتار برنامه باشد. گاهی اوقات این به معنای تغییر در منوها یا تعامل است – معمولاً به نام سبک و / یا راحتی. در یک بازی ویدیویی ، این ممکن است محتوای پخش جدید یا به روزرسانی های گرافیکی باشد. بسیاری از اوقات خطاهایی وجود دارد – خطاهای کدگذاری که منجر به مشکلات نرم افزاری می شوند. به روزرسانی روش خوبی برای کدگذاری مجدد این نوع خطاها و انتشار آنچه “پچ” نامیده می شود برای افزودن ، افزودن یا ایجاد تغییر در نرم افزار موجود است. دلیل مهم دیگری نیز برای به روزرسانی وجود دارد و این ایرادات امنیتی است. گاهی اوقات ، نرم افزار ممکن است آسیب پذیری هایی داشته باشد که می تواند به کاربران مخرب امکان دسترسی به برنامه مورد نظر را بدهد ، معمولاً با این هدف که از آن به عنوان دروازه ای برای دستگاه یا شبکه ای استفاده کند که برنامه را برای اهداف غیراخلاقی اجرا می کند. اگر نقص امنیتی نرم افزار پیدا شود ، تولیدکنندگان برای خلاص شدن از این نوع نقص به سرعت تلاش می کنند تا یک به روزرسانی را منتشر کنند.

چه موقع باید به روز کرد؟

بنابراین چه زمانی باید سیستم عامل DVR یا NVR دوربین مدار بسته را به روز کنید؟ خوب ، به طور کلی ، ما توصیه می کنیم که به دنبال به روزرسانی میان افزار ضبط کننده خود نباشید ، مگر در 3 شرایط. اولین مورد زمانی است که توسط سازنده به روزرسانی عمومی می شود. وقتی از گزینه “جستجو برای به روزرسانی” در صفحات پشتیبانی یا تنظیمات ضبط کننده خود استفاده کنید ، به صورت موجود نشان داده می شوند. گاهی اوقات وجود یک به روزرسانی بالقوه را به خودی خود تشخیص می دهد ، و گاهی اوقات ممکن است نیاز به جستجوی دستی داشته باشید. به هر حال ، اگر بروزرسانی خود را به این شکل نشان می دهد – آن را بارگیری کنید ، زیرا این توصیه از طرف سازنده برای اصلاح نقص حیاتی ، اصلاح خطاها (خطاها) یا فعال کردن یک ویژگی مهم است.

راه دیگری که می خواهید به روز کنید ، حتی اگر به روزرسانی قابل مشاهده ای وجود نداشته باشد ، این است که ضبط کننده شما رفتار عجیبی دارد ، حتی اگر تمام گزینه های دیگر عیب یابی دیگر تمام شده باشند. علاوه بر این ، اگر ضبط کننده قدیمی تر است و دوربین جدیدتری دارید ، گاهی اوقات ممکن است به روزرسانی خطاهای ارتباطی ناشی از شکاف میان افزار مربوط به سن بین این دستگاه ها را اصلاح کند. در هر دو مورد ، ما همیشه از شما می خواهیم که برای ارزیابی با پشتیبانی فنی تماس بگیرید – زیرا نمایندگان ما باید به روزرسانی مستقیم میان افزار را از سازنده درخواست کنند درصورتی که هیچ به روزرسانی عمومی منتشر نشده است. آنها اغلب در پشت صحنه برای ایجاد به روزرسانی هایی که به صورت عمومی اعلام نشده و برای آزمایش داخلی هستند کار می کنند. به روزرسانی سیستم عامل فقط به دلخواه توصیه نمی شود ، زیرا با خارج شدن دستگاه از سازگاری دستگاه با سایر دستگاههای متصل ، این امر واقعاً می تواند مشکلاتی را ایجاد کند ، بنابراین باعث سردردهای بیشتری می شود.

اگر فکر می کنید ضبط کننده یا دوربین های شما مشکلی دارند که می تواند توسط سیستم عامل برطرف شود ، بهترین کار این است که با تیم پشتیبانی فنی شگفت انگیز ما تماس بگیرید. تکنسین های ما از پیچیدگی های این سیستم ها اطلاع دارند و بسیاری از مشکلات رایج را می توان بدون نیاز به بروزرسانی میان افزار برطرف کرد. تکنسین های ما اغلب می توانند دور شوند و حتی در صورت لزوم خود سیستم عامل را به روز کنند.

این مورد برای به روزرسانی سیستم عامل CCTV DVR یا NVR پوشش داده می شود. برای پشتیبانی فنی یا س questionsالات دیگر ، لطفا با شماره تلفن 561-288-5258 تماس بگیرید.

رسانه های مرتبط: وضوح چیست و چرا مهم است؟
ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *