بهترین NVR برای نیازهای SCK شما


بهترین NVR برای نیازهای SCK شما

سلام به همه ، جو از SCK با یک مقاله جذاب دیگر ، این بار به شما کمک می کند بهترین NVR را برای نیازهای خود انتخاب کنید! حال ، قبل از اینکه حتی به بررسی بهترین NVR برای شما بپردازیم ، مهم است که درک کنیم NVR چیست.

NVR خود مخفف Network Video Recorder است. این ضبط کننده ها فناوری متفاوتی با نمونه های قدیمی تر اما رایج ترشان – DVR هستند. DVR همچنین مخفف “Digital Video Recorder” است. در حالی که DVR فیلم های خود را از دوربین های آنالوگ متصل شده از طریق کابل های COAX ضبط می کند ، NVR فیلم های خود را به طور انحصاری از دوربین های IP موجود در شبکه رایانه ضبط می کند. برخی از DVR ها می توانند چندین دوربین IP را بپذیرند – و به آنها هیبرید گفته می شود. تمام پردازش هایی که ویدئو را در پرونده های دیجیتال رمزگذاری می کنند توسط خود DVR انجام می شود.

با NVR ، هدف در نهایت همین است ، گرفتن فیلم از دوربین های اطراف محل و ضبط آن به صورت دیجیتالی. روش دستیابی به آن ، کاملاً متفاوت است. این دستگاه با NVR به شبکه رایانه ای موجود در سایت یا شبکه خصوصی خود متصل می شود. در این شبکه دوربین های شبکه ای وجود دارد – که به آنها دوربین های IP نیز گفته می شود – که شبکه را به اشتراک می گذارند. از طریق این شبکه دیجیتال ، NVR می تواند به دوربین های IP متصل شود و داده های ویدئویی آنها را ضبط کند. برخلاف DVR ها ، NVR به دوربین های IP آنها اجازه می دهد تا همه رمزگذاری و پردازش داده های ویدیویی را انجام دهند تا برای ضبط به NVR منتقل شود.

بسیار خوب ، بنابراین اکنون که دانستیم NVR برای دوربین های IP طراحی شده است ، این احتمال وجود دارد که شما از قبل آن را بشناسید و این مطلب را بخوانید تا به شما کمک کند بهترین NVR را برای نیازهای خود انتخاب کنید! انواع مختلف NVR وجود دارد ، ما را می توان به دو دسته اصلی تقسیم کرد. مورد اول Onboard POE و دوم Dual NIC است. علاوه بر این ، بسیاری از ضبط کننده های ما همچنین دارای قابلیت های مختلفی در این دسته ها هستند ، بنابراین بیایید آن را تقسیم کنیم!

POE NVR های داخلی معمولاً دسته بهتری برای نصب های کوچکتر هستند. این می تواند یک خانه یا آپارتمان کوچک خانوادگی یا یک ویترین کوچک باشد. آنچه این دستگاه ها را راحت می کند این است که حداکثر شانزده پورت داخلی بیش از اترنت دارند که خصوصی سازی شده و به ضبط کننده اختصاص داده شده اند. بیشتر دوربین های IP از طریق Power Over Ethernet مورد استفاده قرار می گیرند – این بدان معنی است که آنها از تمام کابل های اترنت cat5e یا cat6 فقط داده های خود را از طریق برق دریافت و انتقال می دهند. با استفاده از این درگاه های داخلی ، دوربین می تواند یک کابل اترنت داشته باشد که مستقیماً به خود ضبط کننده متصل باشد ، که این امر معمولاً برنامه ریزی برای فضاهای کوچکتر را راحت تر و آسان تر می کند. در بیشتر موارد ، ضبط کننده تنظیمات اولیه دوربین های همان سری را انجام می دهد ، آدرس IP صحیح را به آنها اختصاص می دهد و به تنظیمات آنها دسترسی پیدا می کند. این کار باعث می شود تنظیمات نسبتاً بیشتر با تنظیمات دستی مانند پخش کننده هایی که پورت داخلی ندارند ، برقرار و پخش شود و به دانش شبکه کمتری نیاز دارد.

با این حال ، یکی از موارد مهم ضبط کننده POE داخلی این است که در اکثر موارد شما نمی توانید از مرورگر رایانه خود به رابط های جداگانه دوربین دسترسی پیدا کنید. پورت های POE یک شبکه خصوصی است که فقط ضبط کننده در شرایط عادی به آن دسترسی دارد. دوربین هایی با تنظیمات پیچیده خاص یا عمیق تر ممکن است نتوانند از طریق منوی ضبط از این تنظیمات استفاده کنند. روشهایی برای حل این مشکل وجود دارد ، مانند اتصال کامپیوتر به پورت POE رایگان ضبط ، اما این فقط یک راه حل موقت است. بیشتر ضبط کننده های POE داخلی حداکثر به 16 دوربین می رسد ، در حالی که بعضی از آنها می توانند 16 دوربین شبکه اضافی را در مجموع 32 دوربین بگیرند. برای نصب های بزرگتر و / یا اگر نصب شما نیاز به دسترسی پویاتر به هر دوربین دارد ، شما به 2 NIC ضبط کننده ها

به جای درگاه های داخلی POE ، این ضبط کننده ها دارای 2 پورت شبکه موجود هستند. در حالت تک NIC ، فقط از NIc 1 استفاده کنید و NIC 2 را خاموش بگذارید. می توانید ضبط کننده را به شبکه اصلی خود متصل کرده و تمام سوئیچ های POE را با دوربین های IP آنها به شبکه اصلی متصل کنید. شما باید به صورت دستی داده های دوربین را در رجیستری ضبط کننده جستجو و اضافه یا وارد کنید ، اما از طریق یک مرورگر از طریق هر رایانه مستقر در ویندوز می توانید به هر دوربین اصلی شبکه دسترسی پیدا کنید.

در حالت NIC 2 ، ضبط کننده را به شبکه اصلی NIC 1 متصل می کنید و سوئیچ های POE دوربین را با یا بدون روتر اختصاصی به NIC 2 متصل می کنید. در این تنظیمات ، دوربین ها مجدداً خصوصی می شوند ، مانند تنظیم POE روی صفحه ، NIC 1 و 2 با هم ارتباط برقرار نمی کنند ، اما با استفاده از رایانه متصل به شبکه NIC 2 ، می توانید از طریق این ایستگاه کاری ویژه به ضبط کننده و همه دوربین ها دسترسی داشته باشید و به شما امکان دسترسی به دوربین پویا و راه اندازی خصوصی را می دهد. برای تنظیمات دوربین در تعداد زیادی دوربین ، توصیه می شود ترافیک شبکه خود را کاهش دهید.

از نظر ویژگی ها ، NVrs ما از نظر اندازه و قدرت پردازش از نیازهای اساسی دستگاه های 4-8 پورت ما ، تا رسیدن به ضبط کننده های پیشرفته هوش مصنوعی که می توانند از جدیدترین فن آوری ها استفاده کنند مانند:

  • بانک اطلاعاتی برای ضبط و شناسایی چهره ها
  • پایگاه داده شماره ثبت ANPR
  • هوش مصنوعی نظارت تصویری Intellifente (IVS) را افزایش داده است
  • مردم در برابر وسیله نقلیه
  • تشخیص حرکت بهبود یافته با SMD

تمام NVR های ما دارای قابلیت مشاهده از راه دور هستند ، به شرطی که به اینترنت در سایت دسترسی داشته باشید ، همچنین قابلیت تشخیص حرکت اولیه ، IVS ، تنظیم چندین حساب کاربری و موارد دیگر را دارید!

اگر مطمئن هستید که NVR راهی برای انتخاب است ، شما می خواهید از میان بهترین لیست های NVRS موجود را انتخاب کنید ، روی پیوند زیر کلیک کنید تا ببینید ما چه چیزی را ارائه می دهیم ، اما حتما با بخش فروش صحبت کنید. 100٪ مطمئن است که محصولی که به آن نگاه می کنید به اهداف شما خواهد رسید!

دوربین امنیتی King Hi-Tech NVRS

اکیداً توصیه می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری و تعیین انتظارات از توانایی تجهیزات ، با یکی از متخصصین فروش ما تماس بگیرید! هنوز هیچ راهی برای “بهبود” سبک تیغه با هر سیستم نظارت تصویری ، حتی با بهترین هوش مصنوعی وجود ندارد. فراتر از آن ، NVR های ما پیشرفته ترین بازارهای امروزی هستند و همه با قیمتی باعث می شوند تجهیزات برای شما مناسب باشند! 561 – 288 – 5258

متصل: تفاوت DVR با NVR چیست؟
متصل: تفاوت H264 و H265 چیست؟
متصل: دوربین های امنیتی IP PTZ – هر آنچه لازم است بدانید
متصل: قطعنامه و چرا مهم است؟
متصل: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟
ما را در اینجا پیدا کنید: فیس بوک | توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *