بسته های نظارت تصویری از SCK! ارزشهای عالی!


بسته های نظارت تصویری از SCK!

آیا این خبر را شنیده اید که Security Camera King اکنون بسته های دوربین مدار بسته را با همه چیزهایی که برای امنیت خانه یا محل کار خود نیاز دارید حمل می کند؟ درست است ، ما با ارائه این بسته های شگفت انگیز دوربین مداربسته ، فرضیه ها و کارهای زیادی را در زمینه انتخاب اجزای سیستم دوربین مداربسته شما از معادله انجام داده ایم. پس چرا به جای انتخاب تجهیزات ، بسته ای را که از قبل با فناوری دوربین مداربسته پیکربندی شده است انتخاب کنیم؟ خوب ، دلایل زیادی وجود دارد که خوب است حداقل به بسته های پیشنهادی ما نگاه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای این بسته ها و اینکه هر کدام از آنها برای شما مفید است ، ادامه مطلب را بخوانید.

وقتی می گوییم «بسته های دوربین مداربسته» ، منظور ما این است که ما اجزای سازگار دوربین مداربسته را انتخاب کرده ایم که شناخته شده اند از یک سری کار می کنند و یک بسته تک قیمت ایجاد کرده ایم که شامل همه مواردی است که برای استفاده از این تجهیزات نیاز دارید. ممکن است از قبل با مراحل انتخاب تجهیزات آشنا باشید. ابتدا باید نوع ضبط کننده را انتخاب کنید. DVR یا NVR معضلی رایج است که بسیاری از افراد در آن قرار دارند. نگران نباشید ، ما بسته های دوربین مدار بسته ای را برای هر دو سیستم COAX و IP با استفاده از DVR و NVR ایجاد کرده ایم!

اگر مکان نصب شما دارای سیستم کواکسیال موجود است ، بهتر است نگاهی به بسته های DVR ما بیندازید. وقتی سیم کشی موجود را نصب کرده اید ، می توانید هنگام نصب یک سیستم کواکسیال جدید ، در وقت و تلاش خود صرفه جویی کنید. البته با فرض اینکه همه این خطوط در شکل عالی هستند و به خوبی کار می کنند. در غیر این صورت ، COAX و سیم برق در بسته های DVR ما گنجانده شده است ، بنابراین نگرانی بابت تعویض چند خط نخواهید داشت. اگر کیفیت از مشکلات سیستم های DVR است ، بدانید که ما جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری COAX موجود را ارائه می دهیم! ما بسته های ضبط ویدئو را در اندازه ها و کیفیت های مختلف ارائه می دهیم.

به عنوان مثال ، ما سیستم های DVR با 4 دوربین و 4 کانال را ارائه می دهیم. این بسته های خاص دارای DVR هستند که حداکثر 1080p خروجی دارند و حداکثر چهار کانال طول می کشند. این شامل دوربین های گنبدی 4 گنبدی برای یک طرح نسبتاً متنوع است. احتمالاً می خواهید از مکمل ذخیره سازی نیز استفاده کنید!
بسته DVR 4 کاناله 1080p

ما همچنین یک بسته DVR 8 کاناله داریم که تقریباً کیفیت استاندارد را نیز به همراه دارد. این سیستم به عنوان پیشنهاد قبلی با دوربین های گنبدی 4 برابر ارائه می شود. با این حال ، این دوربین شامل دوربین های 4x Bullet نیز می شود. در صورت نیاز به خطوط برق جدید و فیلم COAX ، مانند قبل ، تمام کابلهای لازم نیز در آن گنجانده شده است. ما اشاره کردیم که کیفیت بسیار بالاتر است ، این سیستم دارای وضوح 4k ، همچنین به عنوان 8 مگاپیکسل شناخته شده است. این چهار برابر واضح تر از 1080p است. مطمئناً ، شما می خواهید برای ذخیره تمام این عکسهای با کیفیت ، یک هارد دیسک را به برق متصل کنید ، بنابراین حتماً انتخابگر ذخیره را بررسی کنید.
بسته DVR 8 کانال 4 کاناله

سومین بسته DVR ما دارای همان ویژگی های عالی مشابه قبلی است ، اما با دو برابر دوربین. بسته 16 دوربین آن نیز 8 مگاپیکسلی است و دارای 8 دوربین گنبدی و 8 برج است. از ویژگی های دیگر این سیستم امکان افزودن دوربین های IP است. این کیت 16 کاناله را می توان به 32 کانال گسترش داد ، زیرا می تواند تا 16 پیکسل دوربین متصل به همان شبکه ضبط کننده گسترش یابد.

بسته DVR 16 کاناله 4 کاناله

خوب ، این سیستم های COAX را پوشش می دهد ، اما در مورد سیستم های اختصاصی IP چه می توان گفت؟ با یک کیت DVR 16 کاناله می توان دوربین های IP را اضافه کرد ، اما در مورد سیستم هایی که فقط از IP استفاده می کنند چطور؟ خوب ، با بسته های NVR ما برای نظارت تصویری ، در کمترین زمان آماده و ایمن خواهید بود!

مانند سیستم های DVR ما ، بسته های NVR ما به همان تعداد کانال ارائه می دهند که از 4 دوربین و 4 کانال شروع می شود. درست مثل یک DVR ، این دوربین با یک دوربین گنبد 1080p 4 گنبدی عرضه می شود ، البته اینها دوربین های IP هستند. با این حال ، برخلاف DVR 4 کاناله ، این دستگاه دارای رزولوشن 4k است. این بدان معنی است که اگر به دنبال دوربین های با کیفیت بالاتر هستید ، می توانید آن را ارتقا دهید. این شامل دوربین های گنبدی 4 گنبدی برای یک طرح نسبتاً متنوع است. احتمالاً می خواهید از مکمل ذخیره سازی نیز استفاده کنید!
بسته 4 کانال 1080p NVR

ما همچنین دارای 8 کانال NVR B هستیمUndle ، که استاندارد کیفیت را کاملاً بالا می برد. این سیستم به عنوان پیشنهاد قبلی با دوربین های گنبدی 4 برابر ارائه می شود. با این حال ، این دوربین همچنین شامل دوربین های 4x Bullet و همچنین گنبدهای 4 برابر است. این سیستم با دوربین های 4MP دو برابر وضوح 10780p ارائه می شود. مانند قبل ، NVR برای ارتقا 4 در آینده می تواند حداکثر 4k d را تحمل کند.
بسته 8 کانال 4MP NVR

سومین بسته NVrs ما دارای همان ویژگی های عالی مشابه قبلی است ، اما با دو برابر دوربین و دو برابر کیفیت بالا. بسته 16 دوربین از 4MP به 8MP می پرد و دارای 8 دوربین گنبدی و 8 برج است.
بسته 4 کانال NVR 16 کاناله

از اینکه سوپ ما را بررسی کردید متشکریمبسته های نظارت تصویری با ارزش بالا! برای اطلاعات بیشتر امروز با شماره 561-88-5258 تماس بگیرید!

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوب



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *