برق گسترده بیش از شبکه های اترنت – ePOE برای دوربین های امنیتی


هنگامی که به دنبال راهی برای انتقال مقادیر زیادی داده از طریق یک شبکه خصوصی هستید ، گزینه برق بیش از حد بر روی شبکه اترنت (EPoE) اغلب در نظر گرفته می شود. یک سیستم EPOE از بسیاری از اتصالات فیزیکی بین دستگاه ها تشکیل شده است. هر اتصال فیزیکی با درگاهی فعال می شود که امکان انتقال و دریافت داده را در صورت لزوم فراهم می کند. با استفاده از آداپتور VSI ، می توانید داده ها را از طریق اتصال چند مس با رفت و برگشت به یک سوئیچ یا روتر تنها ePOE ارسال و دریافت کنید. آداپتور VSI همچنین می تواند برای ارسال و دریافت داده بین چندین کامپیوتر وابسته به سیستم عامل پیکربندی شود.

Extended Power Over Ethernet نوعی سوئیچینگ بسته است که از یک رابط الکتریکی دیجیتال به نام VSI یا Virtual Digital Subscriber Line استفاده می کند. با استفاده از آداپتور VSI ، می توانید داده ها ، ویدئوها و داده های صوتی را از طریق کابل کواکسیال یا نوری انتقال داده و در انتهای پیچ خورده به جلو و عقب بروید. VSI از یک سیگنال آنالوگ تعدیل شده دیجیتال برای ارائه این ارتباط استفاده می کند. الیاف متداول برای افزایش قدرت از طریق اترنت ، کابل های کواکسیال است. مزایای استفاده از نوری نوری برای انتقال VSI افزایش پهنای باند و هزینه کمتر است. معایب آن الیاف نوری است که می تواند شکننده باشد و در شرایط شدید آب و هوایی از بین برود و فقط در بعضی از نقاط موجود باشد.

برای گسترش قدرت از طریق اترنت ، یک شبکه فیبر نوری بین اتصال دهنده و گیرنده ایجاد می شود. این الیاف توسط یک مانع نازک از هم جدا می شوند که مسیری را برای عبور سیگنال اترنت ایجاد می کند. برای انتقال داده ها با سرعتی بالاتر از سرعت نور ، فاصله باید کوتاه باشد. برای این منظور ، سه فناوری اصلی وجود دارد که عبارتند از: نوری نوری (FOL) ، فاصله انتقال نوری (OTD) و فاصله انتقال نوری الیاف نوری. هرکس موافقان و مخالفان خود را دارد.

FOL: FOL یک فناوری اترنت است که از شبکه کانال نوری برای انتقال داده استفاده می کند. عمدتا برای برنامه های صوتی و ویدئویی که به پهنای باند بیشتری نیاز است ، استفاده می شود. از مسیر نوری برای اتصال دستگاه ها و کاهش تداخل شبکه در کانال استفاده می شود.

شبکه دوربین IP: راه اندازی دوربین IP با شبکه دوربین های IP راحت تر است. دوربین IP را می توان با استفاده از یکی از انواع مختلف دوربین های IP موجود به شبکه متصل کرد. به عنوان مثال ، شما می توانید یک کارت DVR را به دوربین خود متصل کرده و آن را با تنظیمات دوربین IP دوربین IP پیکربندی کنید. سپس دوربین خود را برای برقراری ارتباط با رایانه پیکربندی خواهید کرد. این نوع تنظیمات به شما امکان می دهد با اتصال چندین دوربین به یکدیگر و ایجاد یک شبکه بزرگ ، طول فیزیکی شبکه را افزایش دهید.

چندین نوع دوربین IP از جمله انواع SFP + موجود است. اگر شبکه شما به پهنای باند بیشتری نیاز دارد ، ممکن است بخواهید نوع SFP را در نظر بگیرید. از طرف دیگر ، اگر نیاز به انتقال همزمان داده های بیشتری داشته باشید ، احتمالاً نوع SFP + را ترجیح می دهید. برخی از بهترین سیستم های پیشرفته قدرت اترنت موجود شامل انتخاب دوربین های IP در اینجا هستند.

یک نکته مهم که باید هنگام معرفی افراد (افزایش برق از طریق اترنت) به شبکه خود به خاطر داشته باشید این است که ممکن است با برخی از دستگاه های قدیمی مانند تلفن و مودم سازگار نباشد. قبل از استفاده از این نوع فناوری در سیستم ، بهتر است بدانید که آیا دستگاه های شما هنوز هم می توانند از آن استفاده کنند. همچنین بهتر است بررسی کنید که آیا خط تلفن شما قادر به انجام تماس های IP است. به یاد داشته باشید که ممکن است شما به یک تلفن اترنت یا روتر صوتی نیاز داشته باشید. هرچه فاصله شبکه های IP مشترک بیشتر باشد ، به تلفن های IP بیشتری نیز نیاز است.

همچنین ایده خوبی است که توجه داشته باشید که بیشتر این دوربین ها معمولاً بیش از 100 متر از شبکه فاصله دارند. این بدان معنی است که آنها باید از طریق درگاه های اترنت خود با شبکه رایانه ای دیگر ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال ، اگر از دو دوربین در یک اتاق استفاده شود ، باید از هر رایانه به اینترنت وصل شوند. در این حالت ، فاصله همه رایانه هایی که اتصال اینترنتی دریافت می کنند بیشتر از طول کل خطوط اترنت خواهد بود. اما هنوز هم می تواند کارساز باشد.

قدرت بیش از حد اترنت

اگر سوالی در مورد تفاوت DVR با NVR دارید امروز با Security Camera King تماس بگیرید؟ 561-288-5258

مرتبط: تفاوت DVR با NVR چیست؟
مرتبط: تفاوت H264 با H265 چیست؟

مرتبط: دوربین های امنیتی IP PTZ – همه آنچه باید بدانید
مرتبط: قطعنامه و چرا مهم است؟
مرتبط: دوربین های بازدارنده فعال چیست؟

ما را در فیسبوک پیدا کنید توییتر | یوتیوبدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *