بررسی یکپارچه – دفتر اطلاعات امنیتی انگلستان


ویرایش اخیر مجله بررسی یکپارچه دولت انگلستان بحث و جدال در صنعت ایجاد کرده است ، آیا چشم انداز جدید با اهداف دولت متناسب است؟

دولت انگلیس اخیراً 2021 مجله بررسی خود را منتشر کرده است که هدف آن قرار دادن فناوری و علم در قلب امنیت انگلیس با شناسایی مناطق اولویت دار برای کمک به مقابله با اشکال جدید جنگ مانند حملات سایبری است.

وب سایت دولت انگلیس Gov.uk بیانیه ای در مورد این بررسی منتشر کرد که جزئیات چگونگی یکپارچه سازی بررسی یک فرمول جامع از امنیت ملی و سیاست بین المللی انگلستان است. این سه منافع اصلی ملی را که شهروندان انگلستان را ملزم می کند – حاکمیت ، امنیت و رفاه – همراه با ارزشهای ما در مورد دموکراسی و تعهد به حقوق بشر جهانی ، حاکمیت قانون ، آزادی بیان و مذهب و برابری بیان می کند.

بررسی یکپارچه در یک زمان مهم برای انگلستان به پایان می رسد. جهان از سال 2015 به طور قابل توجهی تغییر کرده است ، همچنین جایگاه انگلیس در آن تغییر کرده است.

این سند که نتیجه بیش از یک سال کار در دولت و مشاوره با طیف وسیعی از سازمان ها و اندیشمندان خارجی است ، چشم انداز جهانی انگلیس را مشخص می کند. این شامل:

  • تأكيد بر گشودگي به عنوان منبع سعادت
  • موقعیت پایدارتر از نظر امنیت و انعطاف پذیری
  • تعهد مجدد خود را به انگلستان به عنوان یک نیروی خوب در جهان
  • عزم راسخ برای جستجوی راه حل های چند جانبه برای چالش هایی مانند تغییر آب و هوا
  • وی همچنین بر اهمیت تعمیق روابط با متحدان و شرکای سراسر جهان و همچنین حرکت سریعتر و چابک تر تأکید کرد.

در این زمینه ، بررسی یکپارچه چهار هدف اصلی را مشخص می کند:

تحمل مزیت استراتژیک از طریق علم و فناوری ، از جمله آن به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از امنیت ملی و سیاست های بین المللی برای ایجاد قاطعانه انگلستان به عنوان یک علم و فناوری جهانی و قدرت سایبری مسئول. این امر برای دستیابی به منافع اقتصادی ، سیاسی و امنیتی ضروری خواهد بود.

شکل دادن نظم باز بین المللی آینده ، همکاری با شرکا برای احیای نهادها ، قوانین و هنجارهای بین المللی که جوامع و اقتصادهای باز مانند انگلیس را قادر می سازد رونق ببخشند. این به شهروندان ما و دیگران در سراسر جهان کمک خواهد کرد تا مزایای کامل دموکراسی ، تجارت آزاد و همکاری های بین المللی را درک کنند ، نه در مرزهای آینده فضای مجازی و فضای بیرونی.

تقویت کردن امنیت و دفاع در داخل و خارج از کشور ، همکاری با متحدان و شرکا برای کمک به ما در به حداکثر رساندن مزایای گشودگی و محافظت از مردم ما ، در دنیای فیزیکی و آنلاین ، در برابر تهدیدهای روزافزون. این موارد شامل تهدیدهای دولت ، رادیکالیزاسیون و تروریسم ، جرایم جدی و سازمان یافته و گسترش سلاح است.

ساختمان انعطاف پذیری در خانه و خارج از کشور ، بهبود توانایی ما در پیش بینی ، جلوگیری ، آماده سازی و پاسخگویی به خطرات مختلف از آب و هوای شدید تا حملات سایبری. این امر همچنین شامل مقابله با خطرات موجود در منبع – به ویژه تغییرات آب و هوایی و از بین رفتن تنوع زیستی است.

بررسی یکپارچه اهداف کلی دولت در زمینه امنیت ملی و سیاست های بین المللی تا سال 2025 را مشخص می کند. آنها در مورد توسعه سیاست های آینده برای تمام ادارات دولتی اطلاع می دهند. آنها همچنین بررسی هزینه های آینده را مطلع می کنند و فرصت های اضافی را برای همسو سازی منابع با بلند مدت ارائه می دهند. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که همه ابزارهای دولت با هم همکاری می کنند ، که با افزایش قابلیت های استراتژیک در مرکز ، برای رسیدن به اهداف ما هماهنگ می شوند.

بازنگری امنیت ، شبکه ای از پزشکان صلح و امنیت ، توجیهی را برای نمایندگان مجلس ، جامعه مدنی و رسانه ها منتشر می کند تا توضیح دهد که چگونه امنیت انسانی باید در قلب بررسی یکپارچه امنیت ، دفاع ، توسعه و سیاست خارجی دولت باشد که از 11 مارس آغاز شده است.

“امنیت انسانی و بررسی یکپارچه” توضیح می دهد که این رویکرد به چه معناست ، اینکه چگونه توسط بازیگران مختلف از جمله دولت انگلستان توسعه یافته و به تصویب رسیده است و اینکه چگونه استراتژی های امنیت ملی گذشته انگلیس از آن پشتیبانی نکرده اند ، عواقب فاجعه بار برای امنیت بهداشت و سلامت ما زنده ماندن اکوسیستم ما

جلسه توجیهی قبل از بحث در وست مینستر هال در مورد امنیت انسانی بود ، اولین باری که این رویکرد مستقیماً در پارلمان مطرح شد. این نیز همزمان با پیشرفت لایحه ای توسط اعضای خصوصی در مورد رفاه نسل های آینده است که موجب حمایت بین حزبی لردها و عوام شده است.

این نقطه اوج تجدید نظر در تعهد امنیتی در طول سال با بررسی یکپارچه و راه اندازی یک پروژه سه ساله جاه طلبانه برای انجام یک بررسی امنیتی جایگزین است که امنیت انسان را در درجه اول قرار می دهد.

ریچارد ریو ، هماهنگ کننده امنیت مجدد ، گفت: “در حالی که دولت بررسی یکپارچه و” شیب “نظامی خود را نسبت به آسیا می داند ، Covid-19 و تسریع در اوضاع جوی و بحران های زیست محیطی نشان می دهد که تهدیدهای واقعی امنیت مشترک ما فراملی است و نیاز به یک واکنش بین المللی مشترک دارد .

“تصمیم برای جدا کردن مقاله سفید در مورد دفاع از بررسی کلی تر مورد استقبال است ، اما وزارت دفاع فقط یکی از بسیاری از شعبات دولتی است که باید در حفظ امنیت انسانی در انگلیس نقش داشته باشد.

“استراتژی های امنیت ملی انگلیس تغییر آب و هوا را به عنوان نگرانی طولانی مدت شناسایی می کند که عمدتا بر امنیت مناطق دور افتاده تأثیر می گذارد. این بررسی باید از توصیه های اخیر سر دیوید آتنبورو پیروی کند ، امنیت آب و هوا را در خط مقدم قرار داده و مقیاس و بی واسطه تهدید همه ما از فروپاشی محیط زیست را تأیید کند.

“در طول سه سال آینده ، بازنگری امنیت یک بررسی امنیت جایگزین را برای انجام آنچه دولتهای قبلی باید انجام دهند هماهنگ می کند: تدوین استراتژی امنیت انسانی برای انگلستان ، مردم آن و کره زمین.”

نظر: ریچارد ریو ، سازمان دهنده مشترک ، بازنگری امنیت

بررسی یکپارچه یک سند پیچیده است که بسیاری از چالش هایی را که در دهه آینده به سختی به جهان ضربه می زند ، به رسمیت می شناسد. با این حال ، این یک استراتژی امنیت ملی یا هر چیز دیگری نیست.

این بررسی چشم انداز آینده پادشاهی متحده و اقدامات بسیاری را برای دستیابی به آن مشخص می کند ، اما هیچ استراتژی برای اولویت بندی یا هماهنگی وجود ندارد.

این جمله که “HMG مبارزه با تغییر اقلیم و از بین رفتن تنوع زیستی را در اولویت اول بین المللی خود قرار خواهد داد” اظهارنظر خوبی است ، اما توزیع مفید بودجه اعمال شده از بررسی نشان می دهد که در تأمین منابع برای ارتش عقب مانده است.

اولویت دادن به تعمیق روابط تجاری و سرمایه گذاری با چین ، کشورهای حاشیه خلیج فارس و سایر کشورهای خودکامه تحت هدف بررسی جهت ارتقا of جوامع باز و حمایت از حقوق بشر تحت فشار است.

افزایش تعداد کلاهک های هسته ای موجود در انبار انگلیس و افزایش عدم اطمینان در مورد استقرار آنها به طور بالقوه غیرمسئولانه است و می تواند پیامی را برای سایر کشورها برای انجام همین کار ارسال کند.

در طول سه سال آینده ، بازنگری امنیت یک بررسی امنیت جایگزین را برای انجام آنچه دولتهای قبلی باید انجام دهند هماهنگ می کند: تدوین استراتژی امنیت انسانی برای انگلستان ، مردم آن و کره زمین. “

اظهار نظر: راب پراتن ، مدیر عامل شرکت هدایت

دیدن یک تغییر از تکنیک های سنتی میدان جنگ به سمت علم و نوآوری بسیار جالب است. با این حال ، بسیار مهم است که ما از انواع جدیدتری از تهدیدها ، مانند جنگ اطلاعاتی ، که حتی اگر بیشتر از آن ، خطر امنیت ملی به اندازه امنیت سایبری باشد ، غافل نشویم.

در حالی که صنعت امنیتی و دفاعی ما به خوبی با شبیه سازی های آموزش رزمی سنتی آشنایی دارد ، اما آموزش فریبنده در یک فضای اطلاعاتی مجازی در حال حاضر نادر است. با این وجود کشورهای خارجی به طور فزاینده ای به دنبال استفاده از جنگ اطلاعاتی برای بی ثبات سازی جامعه و روابط بین الملل هستند.

رسانه های اجتماعی سلاحی بوده است و بخش دفاعی و امنیتی در تلاشند تا این امر را جبران کنند ، بنابراین اختصاص بودجه کافی برای آموزش در نبردهای داستانی بسیار مهم است. مخالفان در حال تلاش برای تضعیف دموکراسی ها با استفاده از آزادی بیان هستند تا نیروهای فرهنگی ما را به نقطه ضعف تبدیل کنند ، بنابراین نیاز به یک فضای واقعی و واقعی برای آموزش جنگ اطلاعات شبیه سازی بیش از هر زمان دیگری ضروری است.

نظر: استیو فوربس ، متخصص امنیت سایبری ایالتی در Nominet

توانایی انگلیس در ایجاد یک نیروی خوب در انجام عملیات سایبری توهین آمیز برای ایجاد مزاحمت برای متجاوزان آنلاین اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا ما همچنان به انتقال همه جنبه های زندگی خود به صورت آنلاین ادامه می دهیم. از زمان بازنگری استراتژیک دفاع و امنیت در سال 2015 ، تغییرات بسیاری مهم است که ما به عنوان یک جامعه یک رویکرد پایدار و آوانگارد برای دفاع در برابر حملات سطح بالای ملت داریم. سرمایه گذاری در فضای مجازی “خانگی” اقدامی منطقی است.

با قرار دادن کشورمان به عنوان یک رهبر جهانی دیجیتال برای آینده ، تهیه راه حل هایی سازگار و همچنین بسیار پایدار و قابل توسعه مهم خواهد بود. که هم از ما در برابر فعالیت های خاص سایبری محافظت می کند و هم کل انگلیس را به صورت آنلاین ایمن نگه می دارد. برنامه دولت برای ارائه یک رویکرد تمام عیار در زمینه امنیت سایبری بسیار مهم است. پادشاهی متحد رقابتی قطعاً پادشاهی متحده است.

این زنجیره به اندازه ضعیف ترین حلقه آن مستحکم است ، و در حالی که به سمت تقویت امنیت سایبری پیش می رویم ، تعهد دولت برای همکاری های بیشتر بین آنها ، دانشگاه ها و صنعت بسیار ارزشمند خواهد بود. همینطور اتحادیه های بین المللی. این تلاش های مشترک می تواند اطلاعاتی را در مقیاسی فراهم کند که هر سازمان و کشورها هرگز نتوانند آن را با یکدیگر پیوند دهند. از شناسایی تهدیدهای جدید و محل آموزش باید گرفته تا فناوری هایی که می توانند پایگاه امنیتی گسترده ای را فراهم کنند. هرچه بتوانیم در دفاع سایبری خود ، با بهره گیری از هوش جمعی و دفاع ضد ، دور هم جمع شویم ، قویتر خواهیم بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *