برای یک سازمان بزرگ کار کنید و به دنبال nvr: cctv باشید


مکان های زیادی وجود دارد و ترکیبی از هایک ویژن ، flir / lorex ، amcrest و چند مکان دیگر است. به نظر می رسد هایک ویژن می تواند به خوبی مقیاس بندی کند ، اما نه اینکه امنیت همچنان بتواند آنها را به یک شبکه متصل کند. با توجه به این موضوع ، 10 دوربین hikvision nvr به تازگی از بین رفته اند و من باید آن را جایگزین کنم. آیا چیزی غیر از nvr آنها می تواند به دوربین هایک ویژن متصل شود؟ من اتصال مجدد و مارک های غیر معمولی دیگر را در نظر گرفتم ، زیرا بدیهی است که قیمت ، اگرچه این سازمان توسط دولت تأمین می شود و اساساً یک گودال پول نامحدود است ، آنها دوست دارند قیمت برخی از موارد را پیگیری کنند.

آنها چند عدد hikvision دارند اما رمز عبور را نمی دانند ، بنابراین اکنون آنها فقط یک بار سنگین روی کاغذ هستند. من می دانم که دوربین ها می توانند رمزهای عبور خود را داشته باشند ، بنابراین ممکن است حتی نتوانم از دوربین های دارای hikvision nvr دیگر استفاده کنم.

س Theال اینجا واقعاً این است: چه مارکی و از کجا می توانم یک سیستم مناسب 4-8 مگاپیکسلی 8-32 کانال داشته باشم؟ در آمریکا. باید ارزان باشد ، اما زباله های کثیف و بی فایده نباشد.

با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *