برای تنظیم دوربین به کمک نیاز دارید !! : cctv


سلام به همه

پیشینه -> من در یک گروه موسیقی فانک هستم و ویدیوهایی از این دست می سازم: https://www.youtube.com/watch؟v=F3rQ8DYktug

من به کمک نیاز دارم. من امیدوارم که بتوانم همزمان 6 دوربین برای راه اندازی در رایانه ضبط کنم تا بتوانم برای برخی سرگرمی های زنده (مانند آنچه در r / talentShow مشاهده خواهید کرد) بین آنها جابجا شوم ، اما بنابراین می توانم بین اعضای مختلف گروه را نمایش داده و نوار کامل را نمایش دهید.

من تجربه OBS Studio را دارم و اگر می توانید به من کمک کنید تا به مرحله ای برسم که بتوانم هر 6 دوربین را در OBS Studio نشان داده و از آنجا پخش کنم یا روش مشابه اما متفاوتی را برای انتقال 6 کانال به صورت زنده (در حالی که ضبط همه چیز برای بعداً همزمان در Youtube بارگذاری شد) من بسیار سپاسگزارم

فکر می کنم باید یک سیستم مدار بسته آنالوگ یا یک سیستم مدار بسته IP بگیرم ، اما مشکل من این است که فکر نمی کنم به ویژگی های یک سیستم امنیتی نیاز داشته باشم. اصولاً من می خواهم 6 وب کم به کامپیوتر وصل کنم ، اما مطمئن نیستم اشکالی ندارد یا نه. این امر همچنین باعث افزایش درگاه های USB من می شود ، بنابراین من امیدوارم که با استفاده از دوربین های اترنت و روتر یا یک سیستم آنالوگ کامل بتوانم راه حلی پیدا کنم ، اما در یافتن آنچه که نیاز دارم مشکل دارم. فکر می کنم چنین چیزی کارساز باشد ، اما دوباره ، اگر می توانم 6-8 دوربین بدون تمام ویژگی های امنیتی مورد نیاز مانند تشخیص حرکت و دید در شب تهیه کنم ، فکر می کنم کارساز باشد ، اما می خواستم با کسی که می داند تأیید کنم.

لطفا کمک کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *