برای امنیت فیلم به توصیه DVR نیاز دارید. : cctv


من نیاز به تهیه DVR با کیفیت بهتر برای دوربین های امنیتی دارم. با توجه به پروژه ، هنگامی که من حل می کنم ، بهینه نخواهد بود باید دوربین های جدید و همه چیز از ابتدا هستند ، اما این اتفاق نخواهد افتاد.

در حال حاضر پنج دستگاه DVR 32 کاناله LTS قدیمی تر دارم. آنها خوب کار می کنند. قطعاً صیقل داده نشده اند ، اما به اندازه کافی خوب هستند.

مشکل در نیروهایی است که می خواهند افراد زیادی بتوانند دوربین های امنیتی را کنترل کنند. یک ، دو ایستگاه نظارت و حال من خوب خواهد بود ، اما باید کارها را طوری تنظیم کنم که دوربین ها بتوانند از طریق 10 ایستگاه 24/7 کنترل شوند و ناظران بتوانند از راه دور از خانه متصل شوند و موارد را بررسی کنند. DVR ها بیش از 8 اتصال همزمان را مجاز نمی دانند ، بنابراین افراد اغلب بیش از حد خطاهای کاربر می شوند. همچنین خطایی وجود دارد که سرویس گیرنده NVMS اتصال برقرار می کند ، آن را رها می کند ، دوباره وصل می شود ، اما DVR اتصال اول را آزاد نمی کند ، بنابراین من می بینم که همان آدرس IP دو بار “وارد سیستم شده است” ، حتی اگر فقط یک جلسه فعال وجود دارد . این اتفاق هم در 7000 و هم در 3 مشتری اتفاق می افتد.

من یک مدل “جدید!” را مشاهده می کنم ، LTD8432K-ST. از نظر سهولت جایگزینی ، آیا این اجازه می دهد تا همه ایستگاههای نظارتی مورد نیاز را به طور هم زمان وصل کنم؟

اگر این یکی نباشد ، آیا یکی وجود دارد که این کار را انجام دهد؟

همچنین ، اگر مجبور بود جعبه ای با 64 ورودی آنالوگ وجود داشته باشد ….

من تقریباً کاملاً دوربین کواکسیال دارم ، اما ده دوربین IP پراکنده وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *