ایرلند شمالی شرایط پیشگیری از جرم را دارد


افسران خدمات پلیس و مشارکت های ایمنی جامعه (PCSP) در ایرلند شمالی اخیراً یک گواهینامه سطح 4 معتبر برای پیشگیری از جرم را در آکادمی پیشگیری از جرائم پلیس راه اندازی کردند.

PCSP ها ارگانهای محلی متشکل از مشاوران و افراد مستقل از هر منطقه شورا در ایرلند شمالی هستند. واگذاری صلاحیت پیشگیری از جرم سطح 4 آکادمی ملی شامل کارمندان PCSP از مناطق شورایی در آرماغ ، بانبریج و کریگاوون ، دری و استرابین ، ساحل کوزوی و گلنس و فرمان و اوما است.

صلاحیت سطح 4 پیشگیری از جرم شامل موضوعاتی است که ارائه مشاوره های تخصصی پیشگیری از جرم را پشتیبانی می کند ، از جمله: نقش پیشگیری از جرم در جامعه ، حل مشکلات ، چگونگی استفاده از محصولات امنیتی آزمایش شده و مجاز برای بهبود امنیت جسمی در محیط ساخته شده ، مطالعه امنیت سایت ساختمانهای مسکونی و عمومی / تجاری ، حسابرسی تصویری محیط با شرکا و جامعه یک طرح پیشگیری از جرم را تکرار و هماهنگ می کند.

رئیس آکادمی گای کولیر گفت: “آکادمی از کارمندان PCSP در آخرین تحویل ملی صلاحیت پیشگیری از جرم سطح 4 استقبال می کند ، که برای برخی از آنها مبتنی بر موفقیت موفقیت آمیز در صلاحیت پیشگیری از جرم در سطح 4 است. مرحله کلاس مجازی نیز به این معنی بود که صلاحیت در اختیار طیف گسترده ای از نمایندگان ، از جمله بسیاری از اروپا بود که فرصت های بی نظیری را برای آموزش و شبکه سازی بین نمایندگان فراهم می کرد.

سارا رید ، مدیر مشارکت برای ایرلند شمالی ، گفت: “ما خوشحالیم که کارکنان PCSP ما متعهد به ارتقا knowledge دانش و مهارت های حرفه ای خود در زمینه پیشگیری از جرم به نفع مشارکت و جامعه محلی هستند.”

آکادمی پیشگیری از جرم پلیس یک مرکز تأیید شده برای مقام پیمانکاری ProQual است و ارتباط منحصر به فردی با ابتکار Secured by Design دارد. آکادمی یک ارائه دهنده آموزش تاسیس شده برای پلیس و آژانس های شریک ارائه خدمات محلی و محلی با آموزش مجازی و حضوری است. این آکادمی تعدادی از مدارک معتبر ، دوره ها و رویدادهای سفارشی را ارائه می دهد و مفتخر است که مدارک با کیفیت بالا و حداقل هزینه ها را حفظ کند.

آکادمی بخشی از طرح پیشگیری از جرم پلیس است ، یک سازمان غیرانتفاعی متعلق به پلیس که به نمایندگی از خدمات پلیس انگلیس فعالیت می کند تا طیف وسیعی از اقدامات پیشگیری از جرم و کاهش تقاضا را ارائه دهد. این آکادمی با شورای ر Nationalسای پلیس ملی و همچنین افسران ارشد پلیس از سراسر انگلستان روابط نزدیک همکاری دارد و یک ارائه دهنده تاسیس آموزش پلیس برای پیشگیری و توسعه جرم است.

برای آگاهی از آخرین روندها ، نوآوری ها ، اخبار مربوط به مردم و به روزرسانی های شرکت ها در بازار امنیت جهانی ، لطفاً برای دریافت خبرنامه ما در اینجا ثبت نام کنید.

تماس با رسانه ها

ربکا مورپت ستون فقرات ،
ویرایشگر ، نمونه کارها امنیتی

تلفن: +44 (0) 1622 823 922
ایمیل: editor@securitynewsdesk.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *