ایجاد سیستم جدید نظارت تصویری: cctv


سلام بر همه

من یک تنظیم بسیار بزرگ (24 دوربین) برای محل کار خود تنظیم می کنم و رئیس همه دوربین های 4k را درخواست کرد ، اما منطقا از نظر بودجه ای که می خواهم با 24 دوربین با کیفیت 4k کار کنم ، از نظر احمقانه است فضای ذخیره سازی و سخت افزار مورد نیاز برای اجرای سرور با چیزی مانند عنبیه آبی.

بنابراین س myال من این است که ، بدون هزینه های فاکتورگیری ، آیا تفاوت قابل توجهی بین دریافت دوربین 8 مگاپیکسلی با دوربین 5 مگاپیکسلی یا فقط گرفتن یک دوربین 5 مگاپیکسلی وجود دارد؟

من همچنین به دنبال توصیه هایی برای دوربین ها هستم ، مارک های اصلی که دنبال آنها می شدم dahua ، hikvision ، amcrest و & reolink هستند. من فکر می کنم ممکن است اتصال مجدد بیش از حد باشد زیرا من شنیده ام که به نظر می رسد آنها در کار با عنبیه آبی مشکلی دارند (که فروش نیست ، زیرا توصیه ها نیز مورد استقبال قرار می گیرند)

الزامات اساسی برای دوربین ها واقعا 2 است ،

من به یک دوربین خاص نیاز دارم تا بتوانم شماره های ثبت نام را که عمدتاً مربوط به شب هستند ، جایی در حدود 7-800 AUD (600 دلار آمریکا) ببینم. برای خواندن و نمایش خودکار شماره ثبت به آن نیازی ندارم ، تنها چیزی که می خواهم این است که بتوانم از طریق فیلم برگردم و شب ها شماره ثبت نام خوانا داشته باشم. داشتم این یکی رو از داهوا تماشا می کردم

1 دوربین با نظارت شبانه عالی برای نظارت بر وسایل نقلیه شرکت در شب ، 22 دوربین عجیب بعدی آنقدر مهم نیستند که معمولاً سناریوهای خوبی برای آنها خواهند داشت.

برای توصیه های نرم افزاری من تقریباً فقط 2 مورد می خواهم

  1. رابط کاربری آسان برای مشاهده و پخش زنده (من واقعاً دوست دارم که به نظر می رسد avigilon دارای یک سرور برای تمام جزئیات فنی ، نصب و غیره و یک مشتری برای مشاهده و پخش مستقیم زنده است ، اما من علاقه ای به آن ندارم قیمت)

  2. به راحتی می توانید فیلم را ترجیحاً از هر رایانه متصل به شبکه صادر کنید.

پیشاپیش از هرگونه کمکی متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *